złoto

złoto

Najmodniejsze złote przedmioty niezbędne na targach oraz wystawach. Błyszczące, szklane szkatułki oraz ekspozytory które będą pięknie prezentować się na aranżacyjnych sesjach zdjęciowych. Zapakuj najdrobniejsze produkty w ozdobne pudełeczka z metalicznymi napisami w odzieniach złota. Jeśli chcesz podziękować klientom oraz wzmocnić swoją markę, dołącz do zamówienia złote bileciki z log firmy. Zadbaj o każdy detal z najmodniejszym kolorem sezonu, pomogą Ci w tym złote wstążki i serpentyny.

 • SZKATUŁKA szklana na biżuterię 9x5,5x4cm SZKATUŁKA szklana na biżuterię 9x5,5x4cm
  59,98 zł
  SZKATUŁKA szklana na biżuterię prostokątna 9x5,5x4cm

  Szklana szkatułka, która pomoże wyeksponować biżuterię na zdjęciach produktowych. Wykonana ze szkła pozwala na umieszczenie wewnątrz kolorowego wypełnienia. Szkatułka może również zaprezentować biżuterię na targach i wystawach.

  59,98 zł
 • PUDEŁECZKA dekoracyjne BŁYSK ZŁOTE 10szt 6x6x5,5cm PUDEŁECZKA dekoracyjne BŁYSK ZŁOTE 10szt 6x6x5,5cm
  11,98 zł
  PUDEŁECZKA ozdobne BŁYSK ZŁOTE 10szt 6x6x5,5cm

  Przepiękne pudełeczka wykonane z metalicznego papieru w złotym kolorze wpisują się w najmodniejsze trendy dekoracyjne. Złote pudełeczka pozwolą w elegancki sposób zapakować produkt, który powędruje do klienta. Do pudełeczek można przywiesić bileciki z logo firmy lub podziękowaniem za zakup. Metaliczne pudełeczka idealnie nadają się również do zapakowania...

  11,98 zł
 • PUDEŁKO na wizytówki i ulotki Cards ZŁOTE 24x24x24cm PUDEŁKO na wizytówki i ulotki Cards ZŁOTE 24x24x24cm
  32,98 zł
  PUDEŁKO na wizytówki i ulotki Cards ZŁOTE 24x24x24cm

  Duże pudełko na wizytówki i ulotki wykonane z grubej tekstury sprawdzi się szczególnie podczas targów i różnego typu wystaw. Pozwoli zebrać w jednym miejscu otrzymane ulotki, dzięki czemu na stoisku nie zrobi się bałagan. Pudełko posiada przepiękny metaliczny napis Cards, dzięki czemu idealnie wpisuje się w najnowsze trendy.

  32,98 zł
 • WORECZKI z organzy na upominek 10szt ZŁOTE WORECZKI z organzy na upominek 10szt ZŁOTE
  9,98 zł
  WORECZKI z organzy na upominek 10szt ZŁOTE

  Woreczki z organzy w kolorze złotym to wyjątkowa i bardzo elegancka propozycja na zapakowanie produktów takich jak biżuteria. Złote woreczki zachwycają swoim wyjątkowym kolorem, dzięki czemu produkt ucieszy klienta już od opakowania.

  9,98 zł
 • WIZYTÓWKI bileciki składane Złota ramka 10szt 9,5x5,5cm WIZYTÓWKI bileciki składane Złota ramka 10szt 9,5x5,5cm
  8,98 zł
  WIZYTÓWKI bileciki Złota ramka 10szt 9,5x5,5cm

  Eleganckie wizytówki ze złotą ramką, które mogą również pełnić rolę bilecików z podziękowaniem za zakup. Na bilecikach można umieścić samodzielnie dowolny napis. Można je przedziurkować i przywiesić do produktu wysyłanego do klienta lub luzem umieścić w paczce.

  8,98 zł
 • STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt ZŁOTE STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt ZŁOTE
  15,98 zł
  STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt ZŁOTE

  Eleganckie stojaczki w kształcie serca to wyjątkowa dekoracja na targi oraz wystawy. Dzięki nim wizytówki na pewno zwrócą uwagę wszystkich odwiedzających. Stojaczki będą również świetną dekoracją stoiska. Każdy detal jest ważny!

  15,98 zł
 • STOJAKI na wizytówki Trójkąty 2,3cm 10szt ZŁOTY STOJAKI na wizytówki Trójkąty 2,3cm 10szt ZŁOTY
  15,98 zł
  STOJAKI na wizytówki Trójkąty 2,3cm 10szt ZŁOTY

  Stojaczki w nowoczesnym stylu. Modny kształt trójkątów oraz złoty kolor pasuje do dekoracji eleganckich oraz botanicznych. Dzięki nim możesz wyeksponować wizytówkę z logo lub ulotkę reklamową. Każdy detal jest bardzo ważny.

  15,98 zł
 • STOJAK na wizytówki Classic 4cm ZŁOTY STOJAK na wizytówki Classic 4cm ZŁOTY
  12,98 zł
  STOJAK na wizytówki Classic 4cm ZŁOTY

  Eleganckie stojaczki, które możesz wykorzystać do dekoracji stoiska podczas targów lub wystaw. Dzięki temu zwrócisz uwagę odwiedzających na swoje wizytówki czy ulotki. Stojaczki równie ładnie wyglądają na zdjęciach jako podpisanie aranżacji lub wyjątkowy element zdjęcia.

  12,98 zł
 • TASIEMKA satynowa gładka 12mm/25m ZŁOTA TASIEMKA satynowa gładka 12mm/25m ZŁOTA
  4,98 zł
  TASIEMKA satynowa gładka 12mm/25m ZŁOTA

  Elegancka, złota tasiemka, która przyda się przy pakowaniu każdego produktu. Dzięki niej w wyjątkowy sposób przyozdobisz paczkę przygotowaną dla klienta. Złoty kolor dodaje elegancji oraz jest jednym z najmodniejszych w tym sezonie. Tasiemki mogą posłużyć także do eksponowania produktów na zdjęciach lub zawieszania dekoracji na targach rękodzielniczych.

  4,98 zł
 • TASIEMKA satynowa gładka 25mm/25m ZŁOTA TASIEMKA satynowa gładka 25mm/25m ZŁOTA
  8,98 zł
  TASIEMKA satynowa gładka 25mm/25m ZŁOTA

  Wyjątkowa, satynowa tasiemka w kolorze złotym dzięki której zapewnisz swojej przesyłce odrobinę elegancji. Złoty kolor jest ponadczasowy dlatego pasuje do wielu ozdób. Dzięki tasiemce w szybki sposób wykonasz piękne zdobienia.

  8,98 zł
 • KONFETTI metaliczne kółka 15g ZŁOTE KONFETTI metaliczne kółka 15g ZŁOTE
  5,98 zł
  KONFETTI metaliczne kółka 15g ZŁOTE
  1 Recenzje

  Metaliczne konfetti w złotym kolorze to fantastyczny dodatek do sesji zdjęciowych. Błyszczący gadżet świetnie prezentuje się na zdjęciach, a złoty kolor wpisuje się w najmodniejsze trendy. Złotym konfetti można również wypełnić pudełka, w których znajdują się produkty dla klientów.

  5,98 zł
 • KONFETTI metaliczne gwiazdki 30g ZŁOTE KONFETTI metaliczne gwiazdki 30g ZŁOTE
  6,98 zł
  KONFETTI metaliczne gwiazdki 30g ZŁOTE
  1 Recenzje

  Fantastyczny gadżet do sesji zdjęciowych w postaci złotego konfetti w kształcie małych gwiazdek. Konfetti rewelacyjnie się błyszczy i świetnie prezentuje się na zdjęciach. Złotymi gwiazdkami można również wypełnić i ozdobić pudełka, boxy czy paczki, w których znajdują się produkty dla klientów.

  6,98 zł
 • KONFETTI metaliczne Złote Liście 15g 1,5x2cm KONFETTI metaliczne Złote Liście 15g 1,5x2cm
  5,98 zł
  KONFETTI metaliczne Złote Liście 15g 1,5x2cm

  Metalizowane konfetti w kształcie liści to rewelacyjny gadżety do sesji zdjęciowych. Złoty, błyszczący kolor fantastycznie prezentuje się na zdjęciach. Złotym konfetti można również wypełnić pudełka, boxy czy paczki, w których znajdują się produkty dla klientów.

  5,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne holograficzne 3szt ZŁOTE ROZETY dekoracyjne holograficzne 3szt ZŁOTE
  20,98 zł
  ROZETY dekoracyjne holograficzne 3szt ZŁOTE
  2 Recenzje

  Holograficzne rozety dekoracyjne idealnie  sprawdzą się jako tło do zdjęć produktowych. Dzięki temu zdjęcia aranżacyjne będą wyjątkowe. Tak przygotowane tło można wykorzystać również podczas targów lub wystaw aby zwrócić uwagę na swoje stoisko.

  20,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne biało-złote ZESTAW 4szt ROZETY dekoracyjne biało-złote ZESTAW 4szt
  39,98 zł
  ROZETY dekoracyjne biało-złote ZESTAW 4szt

  Fantastyczny zestaw 4 sztuk rozet o różnych średnicach w biało-złotej kolorystyce. Rewelacyjnie prezentują się zawieszone jako dekoracja podczas różnych targów i wystaw. Rozety można wykorzystać wielokrotnie do sesji zdjęciowych produktów w aranżacji.

  39,98 zł
 • KULA papierowa 25cm ZŁOTA KULA papierowa 25cm ZŁOTA
  4,98 zł
  KULA papierowa 25cm ZŁOTA

  Wyjątkowa papierowa kula w najmodniejszym złotym kolorze. Dzięki niej nie tylko upiększysz stoisko podczas targów ale również stworzysz wyjątkowe tło do sesji produktowych. Kolor złoty idealnie komponuje się z innymi dodatkami.

  4,98 zł
 • KULA puszysta bibułowa 35cm ZŁOTY KULA puszysta bibułowa 35cm ZŁOTY
  5,50 zł
  POMPON z bibuły 35cm ZŁOTY

  Złote pompony z bibuły to hit 2020! Elegancki kolor, lekka forma to propozycja na każde targi czy wystawy. Pompony możesz również wykorzystać do wykonania zdjęć produktowych. Złoty kolor pięknie komponuje się z innymi barwami.

  5,50 zł
 • WSTĄŻKA do balonów plastikowa brokat ZŁOTA 10m WSTĄŻKA do balonów plastikowa brokat ZŁOTA 10m
  3,98 zł
  WSTĄŻKA plastikowa brokat ZŁOTA 10m

  Piękna złota wstążka z delikatnym brokatem zachwyci odbierającego paczkę. Dziej niej w wyjątkowy sposób ozdobisz opakowanie lub przywiążesz wizytówkę. Brokat dodaje blasku i cieszy od samego odpakowania.

  3,98 zł
 • WSTĄŻKA do balonów holograficzna MEGA 250m Złota WSTĄŻKA do balonów holograficzna MEGA 250m Złota
  14,98 zł
  WSTĄŻKA na szpuli holograficzna MEGA 250m Złota

  Nowoczesna holograficzna wstążka w złotym kolorze zdecydowanie ułatwi przygotowywanie produktu, który trafi w ręce klienta. Dzięki niej przyozdobisz opakowanie, przywiążesz bilecik czy udekorujesz produkt. Wstążkę możesz użyć również do dekoracji swojego stoiska na targach produktowych, aby przywiązać różne dekoracje oraz produkty.

  14,98 zł
 • KREPA bibuła 5cm/10m 4szt ZŁOTA KREPA bibuła 5cm/10m 4szt ZŁOTA
  8,98 zł
  KREPA bibuła 5cm/10m 4szt ZŁOTA

  Przepiękna krepa w złotym kolorze z delikatnym metalicznym połyskiem idealnie pasuje jako wypełnienia pudełek, które trafią do klienta. Krepę można pociąć w paski i wysypać na dnie pudełka. Można wykorzystać ją również do owinięcie delikatnych produktów.

  8,98 zł
 • WSTĄŻKA na szpuli brokatowa MEGA 225m Złota WSTĄŻKA na szpuli brokatowa MEGA 225m Złota
  16,98 zł
  WSTĄŻKA na szpuli brokatowa MEGA 225m Złota

  Nowoczesna holograficzna wstążka w złotym kolorze zdecydowanie ułatwi przygotowywanie produktu, który trafi w ręce klienta. Dzięki niej przyozdobisz opakowanie, przywiążesz bilecik czy udekorujesz produkt. Wstążkę możesz użyć również do dekoracji swojego stoiska na targach produktowych, aby przywiązać różne dekoracje oraz produkty.

  16,98 zł

Hity 2021 złote dodatki

Złote dodatki królują na rynku. Kolor ten jest ponadczasowy i stosowany już od wielu lat. Dlaczego? Złoto dodaje elegancji oraz pięknie komponuje się z wieloma innymi kolorami. Jest wybierany na różne okazje do różnych produktów. Złote akcenty pojawiają się na wielu opakowaniach, pudełeczkach a nawet wstążkach. Dlatego z pewnością znajdziesz dodatek, który jest Ci potrzebny!

Szklane szkatułki ze złotymi rantami

Jedną z najmodniejszych propozycji zapakowania drobnych przedmiotów jest szklana szkatułka. Wewnątrz niej możesz umieścić różne drobne przedmioty takie jak kolczyki, pierścionki czy zawieszki do naszyjników. Plusem szklanej szkatułki jest to, że można w niej umieścić różne, kolorowe wypełnienia tak aby pasowały do każdej okazji. Szklana szkatułka ze złotymi rantami może być wykorzystana do sesji zdjęciowych aby wyeksponować najważniejsze produkty. Szkatułki dostępne są w różnych kształtach. Najbardziej popularne są szkatułki kwadratowe.

szklana szkatułka ze złotymi rantami

Szklana szkatułka ze złotymi rantami

Stojaki na wizytówki

Na targach czy wystawach najważniejsza jest ekspozycja. To właśnie ona przyciąga do stoiska tłumy odwiedzających. Złote stojaki na wizytówki pomogą w ukazaniu wizytówek z logo firmy. Oprócz tego na stojaczkach można umieścić ozdobne bileciki, które posłużą do podpisania odpowiednich aranżacji. Dzięki nim w elegancki sposób dopełnisz całą aranżację stoiska, a jak wiadomo dbałość o detale jest tam najważniejsza. Bardzo mode są złote stojaczki na wizytówki w formie trójkąta. Geometryczne wzory pasują do wielu nowoczesnych produktów.

złoty stojak na wizytówki

Złoty stojak na wizytówki

Złote konfetti do dekoracji

Aranżacyjne sesje zdjęciowe produktów to bardzo ważny element marketingu. Zdjęcie mają w końcu przyciągnąć klientów oraz zachęcić ich do zakupu produktu. Dlatego każdy element, który znajduje się na kadrze powinien być dokładnie przemyślany. Oprócz samego produktu warto zadbać również o jego ekspozycję. Złote konfetti dobrze sprawdzi się jako baza aranżacji. Rozsyp je przed kadrem aby wypełnić zdjęcie wyjątkowym blaskiem.

Złote konfetti listki

Złote konfetti