Wybierz HITY 2024

Najmodniejsze dodatki w odcieniach złota oraz rosegold. Szklane szkatułki i ekspozytory to sposób na wyjątkowe wyeksponowanie prezentowanych produktów. Możesz ivh użyć do sesji produktowych, a zdjęcia umieścić na stronie. Aby zwiększyć rozpoznawalność firmy dorzuć do zamówienia bileciki lub wizytówki z logo firmy. Różowe złoto przyciągnie uwagę każdej kobiety, dlatego wypełnij wnętrze przesyłki serpentynami lub udekoruj produkt kolorowymi wstążkami. Drobne przedmioty takie biżuteria włóż w bawełniane woreczki, które ozdobione są wyjątkowymi napisami. Alternatywą do woreczków są ozdobne pudełeczka wykonane z twardej tektury. Dostępne w wielu wzorach oraz kolorach takich jak złoto i rosegold. Dzięki temu sprawisz klientom radość od samego odpakowania.

 • WSTĄŻKA na szpuli brokatowa MEGA 225m Złota WSTĄŻKA na szpuli brokatowa MEGA 225m Złota
  16,98 zł
  WSTĄŻKA na szpuli brokatowa MEGA 225m Złota

  Nowoczesna holograficzna wstążka w złotym kolorze zdecydowanie ułatwi przygotowywanie produktu, który trafi w ręce klienta. Dzięki niej przyozdobisz opakowanie, przywiążesz bilecik czy udekorujesz produkt. Wstążkę możesz użyć również do dekoracji swojego stoiska na targach produktowych, aby przywiązać różne dekoracje oraz produkty.

  16,98 zł
 • KREPA bibuła 5cm/10m 4szt ZŁOTA KREPA bibuła 5cm/10m 4szt ZŁOTA
  8,98 zł
  KREPA bibuła 5cm/10m 4szt ZŁOTA

  Przepiękna krepa w złotym kolorze z delikatnym metalicznym połyskiem idealnie pasuje jako wypełnienia pudełek, które trafią do klienta. Krepę można pociąć w paski i wysypać na dnie pudełka. Można wykorzystać ją również do owinięcie delikatnych produktów.

  8,98 zł
 • WSTĄŻKA do balonów holograficzna MEGA 250m Złota WSTĄŻKA do balonów holograficzna MEGA 250m Złota
  14,98 zł
  WSTĄŻKA na szpuli holograficzna MEGA 250m Złota

  Nowoczesna holograficzna wstążka w złotym kolorze zdecydowanie ułatwi przygotowywanie produktu, który trafi w ręce klienta. Dzięki niej przyozdobisz opakowanie, przywiążesz bilecik czy udekorujesz produkt. Wstążkę możesz użyć również do dekoracji swojego stoiska na targach produktowych, aby przywiązać różne dekoracje oraz produkty.

  14,98 zł
 • WIZYTÓWKI bileciki składane Złota ramka 10szt 9,5x5,5cm WIZYTÓWKI bileciki składane Złota ramka 10szt 9,5x5,5cm
  8,98 zł
  WIZYTÓWKI bileciki Złota ramka 10szt 9,5x5,5cm

  Eleganckie wizytówki ze złotą ramką, które mogą również pełnić rolę bilecików z podziękowaniem za zakup. Na bilecikach można umieścić samodzielnie dowolny napis. Można je przedziurkować i przywiesić do produktu wysyłanego do klienta lub luzem umieścić w paczce.

  8,98 zł
 • WIZYTÓWKI bileciki składane Serduszko Rosegold 10szt 10x5cm WIZYTÓWKI bileciki składane Serduszko Rosegold 10szt 10x5cm
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI bileciki składane Serduszko Rosegold 10szt 10x5cm

  Wizytówki z motywem serca w kolorze rosegold to najmodniejszy trend dekoracyjny. Na wizytówkach można umieścić logo oraz dane firmy. Bileciki można również wykorzystać w formie podziękowań dla klientów za zakup. Wizytówki z logo firmy lub podziękowaniami można umieścić w paczce, która wysyłana jest do klienta.

  9,98 zł
 • SZKATUŁKA szklana na biżuterię 9x5,5x4cm SZKATUŁKA szklana na biżuterię 9x5,5x4cm
  59,98 zł
  SZKATUŁKA szklana na biżuterię prostokątna 9x5,5x4cm

  Szklana szkatułka, która pomoże wyeksponować biżuterię na zdjęciach produktowych. Wykonana ze szkła pozwala na umieszczenie wewnątrz kolorowego wypełnienia. Szkatułka może również zaprezentować biżuterię na targach i wystawach.

  59,98 zł
 • STOJAKI na wizytówki Trójkąty 2,3cm 10szt ZŁOTY STOJAKI na wizytówki Trójkąty 2,3cm 10szt ZŁOTY
  15,98 zł
  STOJAKI na wizytówki Trójkąty 2,3cm 10szt ZŁOTY

  Stojaczki w nowoczesnym stylu. Modny kształt trójkątów oraz złoty kolor pasuje do dekoracji eleganckich oraz botanicznych. Dzięki nim możesz wyeksponować wizytówkę z logo lub ulotkę reklamową. Każdy detal jest bardzo ważny.

  15,98 zł
 • STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt ROSEGOLD STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt ROSEGOLD
  19,98 zł
  STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt ROSEGOLD

  Bez wątpienia rosegold to najmodniejszy kolor sezonu. Dlatego zadbaj o dodatki w tym kolorze. Stojak w kształcie serca to propozycja na wszelakie tarki i wystawy. Dzięki niemu wyeksponujesz wizytówkę z logo firmy czy ulotkę reklamową. Twoje stoisko na pewno będzie wyjątkowe.

  19,98 zł
 • STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt ZŁOTE STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt ZŁOTE
  19,98 zł
  STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt ZŁOTE

  Eleganckie stojaczki w kształcie serca to wyjątkowa dekoracja na targi oraz wystawy. Dzięki nim wizytówki na pewno zwrócą uwagę wszystkich odwiedzających. Stojaczki będą również świetną dekoracją stoiska. Każdy detal jest ważny!

  19,98 zł
 • PUDEŁKO na wizytówki i ulotki Cards ZŁOTE 24x24x24cm PUDEŁKO na wizytówki i ulotki Cards ZŁOTE 24x24x24cm
  32,98 zł
  PUDEŁKO na wizytówki i ulotki Cards ZŁOTE 24x24x24cm

  Duże pudełko na wizytówki i ulotki wykonane z grubej tekstury sprawdzi się szczególnie podczas targów i różnego typu wystaw. Pozwoli zebrać w jednym miejscu otrzymane ulotki, dzięki czemu na stoisku nie zrobi się bałagan. Pudełko posiada przepiękny metaliczny napis Cards, dzięki czemu idealnie wpisuje się w najnowsze trendy.

  32,98 zł
 • TASIEMKA satynowa gładka 25mm/25m ZŁOTA TASIEMKA satynowa gładka 25mm/25m ZŁOTA
  8,98 zł
  TASIEMKA satynowa gładka 25mm/25m ZŁOTA

  Wyjątkowa, satynowa tasiemka w kolorze złotym dzięki której zapewnisz swojej przesyłce odrobinę elegancji. Złoty kolor jest ponadczasowy dlatego pasuje do wielu ozdób. Dzięki tasiemce w szybki sposób wykonasz piękne zdobienia.

  8,98 zł
 • TASIEMKA satynowa gładka 12mm/25m ZŁOTA TASIEMKA satynowa gładka 12mm/25m ZŁOTA
  4,98 zł
  TASIEMKA satynowa gładka 12mm/25m ZŁOTA

  Elegancka, złota tasiemka, która przyda się przy pakowaniu każdego produktu. Dzięki niej w wyjątkowy sposób przyozdobisz paczkę przygotowaną dla klienta. Złoty kolor dodaje elegancji oraz jest jednym z najmodniejszych w tym sezonie. Tasiemki mogą posłużyć także do eksponowania produktów na zdjęciach lub zawieszania dekoracji na targach rękodzielniczych.

  4,98 zł
 • WSTĄŻKA do balonów plastikowa brokat ZŁOTA 10m WSTĄŻKA do balonów plastikowa brokat ZŁOTA 10m
  3,98 zł
  WSTĄŻKA plastikowa brokat ZŁOTA 10m

  Piękna złota wstążka z delikatnym brokatem zachwyci odbierającego paczkę. Dziej niej w wyjątkowy sposób ozdobisz opakowanie lub przywiążesz wizytówkę. Brokat dodaje blasku i cieszy od samego odpakowania.

  3,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne biało-złote ZESTAW 4szt ROZETY dekoracyjne biało-złote ZESTAW 4szt
  39,98 zł
  ROZETY dekoracyjne biało-złote ZESTAW 4szt

  Fantastyczny zestaw 4 sztuk rozet o różnych średnicach w biało-złotej kolorystyce. Rewelacyjnie prezentują się zawieszone jako dekoracja podczas różnych targów i wystaw. Rozety można wykorzystać wielokrotnie do sesji zdjęciowych produktów w aranżacji.

  39,98 zł
 • PUDEŁECZKA dekoracyjne BŁYSK ZŁOTE 10szt 6x6x5,5cm PUDEŁECZKA dekoracyjne BŁYSK ZŁOTE 10szt 6x6x5,5cm
  11,98 zł
  PUDEŁECZKA ozdobne BŁYSK ZŁOTE 10szt 6x6x5,5cm

  Przepiękne pudełeczka wykonane z metalicznego papieru w złotym kolorze wpisują się w najmodniejsze trendy dekoracyjne. Złote pudełeczka pozwolą w elegancki sposób zapakować produkt, który powędruje do klienta. Do pudełeczek można przywiesić bileciki z logo firmy lub podziękowaniem za zakup. Metaliczne pudełeczka idealnie nadają się również do zapakowania...

  11,98 zł
 • KULA papierowa 25cm ZŁOTA KULA papierowa 25cm ZŁOTA
  4,98 zł
  KULA papierowa 25cm ZŁOTA

  Wyjątkowa papierowa kula w najmodniejszym złotym kolorze. Dzięki niej nie tylko upiększysz stoisko podczas targów ale również stworzysz wyjątkowe tło do sesji produktowych. Kolor złoty idealnie komponuje się z innymi dodatkami.

  4,98 zł
 • WORECZKI z organzy na upominek 10szt ZŁOTE WORECZKI z organzy na upominek 10szt ZŁOTE
  9,98 zł
  WORECZKI z organzy na upominek 10szt ZŁOTE

  Woreczki z organzy w kolorze złotym to wyjątkowa i bardzo elegancka propozycja na zapakowanie produktów takich jak biżuteria. Złote woreczki zachwycają swoim wyjątkowym kolorem, dzięki czemu produkt ucieszy klienta już od opakowania.

  9,98 zł
 • KONFETTI metaliczne gwiazdki 30g ZŁOTE KONFETTI metaliczne gwiazdki 30g ZŁOTE
  6,98 zł
  KONFETTI metaliczne gwiazdki 30g ZŁOTE
  1 Recenzje

  Fantastyczny gadżet do sesji zdjęciowych w postaci złotego konfetti w kształcie małych gwiazdek. Konfetti rewelacyjnie się błyszczy i świetnie prezentuje się na zdjęciach. Złotymi gwiazdkami można również wypełnić i ozdobić pudełka, boxy czy paczki, w których znajdują się produkty dla klientów.

  6,98 zł
 • KONFETTI metaliczne kółka 15g ROSEGOLD KONFETTI metaliczne kółka 15g ROSEGOLD
  5,98 zł
  KONFETTI metaliczne kółka 15g ROSEGOLD

  Modny gadżet i dodatek do sesji produktowych w postaci metalicznego konfetti w kolorze rosegold. Konfetti fantastycznie błyszczy i prezentuje się na zdjęciach. Konfetti w kolorze różowego złota idealnie nadaje się również do wypełnienia pudełek, w których znajdują się produkty dla klientów.

  5,98 zł
 • KONFETTI metaliczne kółka 15g ZŁOTE KONFETTI metaliczne kółka 15g ZŁOTE
  5,98 zł
  KONFETTI metaliczne kółka 15g ZŁOTE
  1 Recenzje

  Metaliczne konfetti w złotym kolorze to fantastyczny dodatek do sesji zdjęciowych. Błyszczący gadżet świetnie prezentuje się na zdjęciach, a złoty kolor wpisuje się w najmodniejsze trendy. Złotym konfetti można również wypełnić pudełka, w których znajdują się produkty dla klientów.

  5,98 zł
 • KULA puszysta bibułowa 35cm ZŁOTY KULA puszysta bibułowa 35cm ZŁOTY
  5,50 zł
  POMPON z bibuły 35cm ZŁOTY

  Złote pompony z bibuły to hit 2020! Elegancki kolor, lekka forma to propozycja na każde targi czy wystawy. Pompony możesz również wykorzystać do wykonania zdjęć produktowych. Złoty kolor pięknie komponuje się z innymi barwami.

  5,50 zł

Hity 2024 - najmodniejsze dodatki dla firm

Chcesz, aby Twoja firma w oczach klientów czy potencjalnych kontrahentów prezentowała się naprawdę elegancko i szykownie? W takim wypadku obowiązkowo zadbaj o modne i szykowne dodatki, które przykuwają uwagę. Możesz z powodzeniem użyć ich do udekorowania siedziby swojej firmy, ale także uatrakcyjnienia produktów czy paczek z zakupami. Stylowe dodatki sprawią, że zdjęcia Twoich artykułów będą wyglądać niezwykle ekskluzywnie. Wśród naszych propozycji znalazły się opakowania, podstawki, wizytówki, wstążki oraz dekoracje, które wykorzystać można w każdej firmie. Doskonale nadają się one do codziennej pracy, ale także na targi oraz uroczystości. Obowiązkowo sprawdź nasze najmodniejsze propozycje, a bez wątpienia znajdziesz wśród nich produkty, które przydadzą się w Twojej firmie. Z całą pewnością artykuły w odcieniach złota czy rosegold będą wspaniale prezentować się jako dekoracje i dodatki. Jakie produkty polecamy w szczególności? Które z nich najlepiej wybrać? 

Konfetti w kolorze rosegold w kształcie kółeczek

Konfetti w kolorze rosegold w kształcie kółeczek

Złoto - gustowne propozycje w klasycznym odcieniu

Eleganckie złoto to ponadczasowy kolor, który bez względu na okoliczności prezentuje się znakomicie. Nic dziwnego, że tego rodzaju dodatki królują na rynku i są chętnie wybierane zarówno przez prywatnych klientów, jak i przedsiębiorców. Złote tasiemki i wstążki rewelacyjnie sprawdzają się przy pakowaniu produktów czy prezentów. Można też wykorzystać je do mocowania bilecików bądź drobnych dekoracji. Wstążki z satyny czy plastiku bez dwóch zdań przydadzą Ci się w firmie. Szklane pudełka ze złotymi rantami będą estetycznym opakowaniem i świetnym sposobem na wyeksponowanie produktów sprzedawanych w Twoim sklepie. A jeśli szukasz pomysłu na zapakowanie podziękowań dla klientów, wybierz złote pudełka z grubego papieru. Świetnie sprawdzają się też złote woreczki z organzy czy metaliczne koperty. Połyskujące konfetti to wspaniała dekoracja, ale też niezawodny sposób na wypełnienie pudełek. Wizytówki w złotym odcieniu z kolei przykuwają uwagę i spowodują, że klienci nie przejdą obok nich obojętnie. 

Bileciki do wypisywania ze złotą ramką

Bileciki do wypisywania ze złotą ramką

Rosegold - modny odcień z metalicznym połyskiem

Jednym z największych odkryć w palecie kolorów jest odcień rosegold. Barwa ta w szczególności do gustu przypadła kobietom, dlatego polecamy ją głównie firmom dedykującym swoje produkty czy usługi paniom. Lekko pozłacany róż pięknie połyskuje, dzięki czemu przyciąga spojrzenia - akcesoria w takim odcieniu będą wspaniałym dodatkiem w  Twojej firmie. Białe pudełka z metalicznym napisem lub motywem serc będą fantastycznym opakowaniem. Można w nich przechowywać wizytówki, ulotki reklamowe albo sprzedawane produkty. Nasze opakowania bardzo dobrze sprawdzają się też do przygotowania prezentów na Święta, urodziny firmy czy inne okazje. Torebka z napisem “Thank you” na pewno wywoła uśmiech na twarzach klientów. Bawełniany woreczek to eko propozycja, która świetnie wpisuje się w najnowsze trendy. Metalowe stojaki na wizytówki w odcieniu rosegold pozwolą wyeksponować winietki z nazwiskami lub bileciki z nazwami produktów. Inne akcesoria także będą praktyczną propozycją dla Twojej firmy.