koperty kwadratowe

koperty kwadratowe

Koperty ozdobne kwadratowe K4 zamykane na elegancki trójkąt. Koperty ozdobne idealnie nadają się do dopełnienia ręcznie wykonanych kartek okolicznościowych czy zaproszeń. Możesz wysyłać w nich również drobne przedmioty. Świetne również do tego, by umieścić wewnątrz wkładkę z podziękowaniem za zakupy, która trafi do paczki z zamówieniem klienta. Oferujemy koperty najwyższej jakości, o wysokiej gramaturze papieru w najmodniejszych kolorach tego sezonu.

 • KOPERTY kwadratowe ozdobne 10szt kraft KOPERTY kwadratowe ozdobne 10szt kraft
  12,00 zł
  KOPERTY kwadratowe ozdobne 10szt kraft

  Kwadratowa koperta wykonana z papieru kraft wpisuje się w najmodniejsze trendy eko. Jest to idealny dodatek dla firm, które dbają o bezpieczeństwo środowiska. Koperty pozwolą w oryginalny sposób podarować klientom podziękowanie za zakup, wizytówką czy ulotkę firmy. W kopercie można również umieścić drobne produkty, które powędrują do klientów.

  12,00 zł
 • KOPERTY kwadratowe ozdobne 10szt niebieskie KOPERTY kwadratowe ozdobne 10szt niebieskie
  13,00 zł
  KOPERTY kwadratowe ozdobne 10szt niebieskie

  Elegancka kwadratowa koperta w niebieskim kolorze pozwoli w elegancki sposób podarować klientom podziękowanie za zakup, wizytówkę firmy, kod rabatowy na następne zakupy czy potwierdzenie zakupu. Na kopercie można również umieścić logo firmy, dzięki personalizowanej pieczątce.

  13,00 zł
 • KOPERTY kwadratowe ozdobne 10szt różowe KOPERTY kwadratowe ozdobne 10szt różowe
  13,00 zł
  KOPERTY kwadratowe ozdobne 10szt różowe

  Wysokiej jakości kwadratowa koperta w różowym kolorze to idealny dodatek dla firm, które dbają o swoich klientów. Do koperty można zapakować podziękowanie za zakup, wizytówkę firmy lub paragon czy potwierdzenie za zakup. Dodatkowo w kopercie można umieścić produkty niewielkiego rozmiaru, które powędrują do klientów - np. biżuterię.

  13,00 zł
 • KOPERTY kwadratowe ozdobne metaliczne 10szt srebrne KOPERTY kwadratowe ozdobne metaliczne 10szt srebrne
  16,00 zł
  KOPERTY kwadratowe ozdobne metaliczne 10szt srebrne

  Ekskluzywna metaliczna koperta w srebrnym kolorze, która pięknie się błyszczy i mieni. Taka koperta pozwoli w wyjątkowo elegancki sposób podarować klientom podziękowanie za zakup, wizytówkę firmy, kod rabatowy na następne zakupy czy paragon. W kopertach można również wysyłać produkty dla klientów w niewielkich rozmiarach.

  16,00 zł
 • KOPERTY kwadratowe ozdobne metaliczne 10szt złote KOPERTY kwadratowe ozdobne metaliczne 10szt złote
  16,00 zł
  KOPERTY kwadratowe ozdobne metaliczne 10szt złote

  Metaliczna koperta w złotym kolorze pozwoli w wyjątkowo elegancki sposób podarować klientom podziękowanie za zakup, wizytówkę, ulotkę firmy lub paragon. Do złotej koperty można również zapakować niewielkie produkty, które powędrują do klientów. Koperta może stać się oryginalnym dodatkiem, dzięki stemplom z logo firmy.

  16,00 zł
 • KOPERTY kwadratowe ozdobne 10szt czarne KOPERTY kwadratowe ozdobne 10szt czarne
  13,00 zł
  KOPERTY kwadratowe ozdobne 10szt czarne

  Kwadratowa koperta w czarnym kolorze pozwoli w oryginalny i elegancki sposób podarować klientom podziękowanie za zakup, kod rabatowy na następne zakupy czy wizytówkę firmy. Kwadratowa koperta pomieści również niewielkie produkty dla klientów np. różnego rodzaju biżuterię.

  13,00 zł