koperty prostokątne

koperty prostokątne

Koperty ozdobne prostokątne w różnych kolorach o wysokiej gramaturze papieru. Koperty C5 w modnych kolorach pozwolą na eleganckie zapakowanie bileciku lub wkładki z podziękowaniem za zakupy. Tego typu koperty mogą także zostać użyte do pakowania drobnych produktów czy do projektów DIY. Świetnie sprawdzają się do zaproszeń ślubnych czy ręcznie wykonanych kartek okolicznościowych. Oferujemy koperty w najmodniejszych kolorach tego sezonu: złote, srebrne, ciemnozielone.

 • KOPERTA ozdobna prostokątna C5 różowa KOPERTA ozdobna prostokątna C5 różowa
  1,20 zł
  KOPERTA ozdobna prostokątna C5 różowa

  Elegancka koperta w prostokątnym formacie to niezbędny dodatek dla firm. Do koperty można umieścić podziękowanie za zakup, wizytówkę firmy lub kod rabatowy na następne zakupy. Dodatkowo w kopercie można umieścić drobne produkty dla klientów np. biżuterię.

  1,20 zł
 • KOPERTA ozdobna prostokątna C5 kraft KOPERTA ozdobna prostokątna C5 kraft
  1,20 zł
  KOPERTA ozdobna prostokątna C5 kraft

  Elegancka kraftowa koperta, która wpisuje się w najmodniejsze trendy eko. Idealny dodatek dla firm, które żyją w zgodzie z naturą. Do koperty można zapakować drobne produkty, które wysyłane są do klientów. W kraftowej kopercie można również umieścić podziękowanie za zakup, wizytówkę lub ulotkę firmy.

  1,20 zł
 • KOPERTA ozdobna prostokątna C5 biała KOPERTA ozdobna prostokątna C5 biała
  1,00 zł
  KOPERTA ozdobna prostokątna C5 biała

  Prostokątna koperta w białym kolorze to niezbędny dodatek, który powinien znaleźć się w każdej firmie. W kopertach można podarować klientom bon na następne zakupy, wizytówkę lub ulotkę firmy oraz podziękowanie za zakup. Świetną propozycją jest umieszczenie na białych kopertach logo firmy w postaci personalizowanej pieczątki.

  1,00 zł
 • KOPERTA ozdobna prostokątna C5 ciemnozielona KOPERTA ozdobna prostokątna C5 ciemnozielona
  1,00 zł
  KOPERTA ozdobna prostokątna C5 ciemnozielona

  Elegancka prostokątna koperta o głębokim zielonym kolorze. Taki dodatek znajdzie swoje zastosowanie w firmach, które wysyłają klientom podziękowania za zakup, wizytówki lub ulotki. Do wysokiej jakości kopert można również zapakować niewielkie produkty, które powędrują do klientów.

  1,00 zł
 • KOPERTA ozdobna prostokątna C5 granatowa KOPERTA ozdobna prostokątna C5 granatowa
  1,20 zł
  KOPERTA ozdobna prostokątna C5 granatowa

  Prostokątne koperty w granatowym kolorze pozwolą w oryginalny i elegancki sposób podarować klientom podziękowanie za zakup, wizytówkę, ulotkę firmy lub bon na następne zakupy. Do takich kopert można również zapakować niewielkie produkty, np. biżuterię, która powędruje do klienta. Na kopertach można umieścić logo firmy, dzięki personalizowanych stemplom.

  1,20 zł
 • KOPERTA ozdobna prostokątna C5 bordowa KOPERTA ozdobna prostokątna C5 bordowa
  1,20 zł
  KOPERTA ozdobna prostokątna C5 bordowa

  Prostokątne koperty w kolorze bordowym to elegancki dodatek, w którym można umieścić podziękowanie za zakup, wizytówkę lub ulotkę firmy. Koperty można dołączyć do produktów, które wysyłane są do klientów. Na kopertach można również umieścić logo firmy lub dowolny nadruk, dzięki personalizowanym pieczątkom.

  1,20 zł