koperty prostokątne

koperty prostokątne

Koperty ozdobne prostokątne w różnych kolorach o wysokiej gramaturze papieru. Koperty C5 w modnych kolorach pozwolą na eleganckie zapakowanie bileciku lub wkładki z podziękowaniem za zakupy. Tego typu koperty mogą także zostać użyte do pakowania drobnych produktów czy do projektów DIY. Świetnie sprawdzają się do zaproszeń ślubnych czy ręcznie wykonanych kartek okolicznościowych. Oferujemy koperty w najmodniejszych kolorach tego sezonu: złote, srebrne, ciemnozielone.

Koperty prostokątne - koperty C5

Jeśli prowadzisz firmę, z całą pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważna jest komunikacja. Mowa zarówno o dialogach z partnerami biznesowymi i dostawcami, jak i klientami czy pracownikami. Bardzo popularną formą komunikacji jest korespondencja na papierze. Listy, rachunki, zaproszenia oraz wiele innych dokumentów wręczanych czy wysyłanych do różnych odbiorców powinny prezentować się schludnie, dlatego tak ważne jest ich opakowanie. Koperty prostokątne wykonane z grubego papieru sprawdzają się w tej roli niezawodnie. Bez najmniejszego problemu można do nich zapakować wszelkiego rodzaju papiery przeznaczone dla kontrahentów. Wystarczy wybrać rozmiar oraz kolor kopert, które najlepiej pasować będą do zawartości, aby uzyskać naprawdę elegancki rezultat. 

Białe koperty C5 do zaproszeń i listów 

Najczęściej wykorzystywanymi dodatkami do dokumentów, listów czy zaproszeń są białe koperty. Wykonane z wysokiej jakości papieru prezentują się naprawdę estetycznie i gustownie. Co więcej, białe koperty bez najmniejszego problemu dopasować można do dowolnej kolorystyki. To uniwersalne rozwiązanie, które niewątpliwie uatrakcyjni wygląd Twojej korespondencji. W przypadku przesyłek możesz mieć pewność, że adres zapisany na białej kopercie będzie doskonale widoczny. W takie koperty z powodzeniem zapakować można zaproszenia na imprezę firmową z okazji Bożego Narodzenia czy urodzin firmy. To takie świetne opakowanie dla drobnych produktów wysyłanych do klienta albo bilecików z podziękowaniem za skorzystanie z usług Twojej marki. 

Modne i stylowe koperty kraftowe w formacie C5

Twoja firma zajmuje się sprzedażą eko produktów? A może dobro planety leży Ci na sercu i chcesz to podkreślić za pomocą drobnych dodatków? W takim razie obowiązkowo postaw na koperty kraftowe. Tak przygotowane dodatki są niezastąpionym rozwiązaniem w naturalnej stylistyce. Koperty mają jasnobrązowy kolor, dzięki któremu fantastycznie podkreślają eko charakter przesyłki bądź całej marki. Możesz śmiało użyć ich do rozdania zaproszeń na uroczystość firmową organizowaną w stylu rustykalnym, botanicznym czy boho. To modne pomysły, które na pewno przypadną do gustu wszystkim zaproszonym osobom. Twoi kontrahenci bez wątpienia docenią eko dodatki w postaci kraftowych kopert i będą zachwyceni ich nietuzinkowym wyglądem. 

Koperta kraftowa prostokątna

Koperta kraftowa prostokątna

Prostokątne koperty w różnych kolorach

Koperty mogą mieć także wiele innych kolorów. Możesz wybrać odcień dopasowany do kolorystyki w swojej firmie - w ten sposób każdy z adresatów od razu domyśli się, skąd pochodzi przesyłka. Świetnym pomysłem jest też zgranie koperty z motywem umieszczonym na zaproszeniach czy innych elementach umieszczanych wewnątrz opakowań. W ten sposób stworzysz spójną i estetyczną całość, która na pewno zwróci uwagę adresatów. Kolorowe koperty wykorzystane do pakowania niewielkich produktów sprawdzają się kapitalnie. Można w nich śmiało umieścić biżuterię, breloczki, próbki kosmetyków czy wiele innych artykułów. Różowa, zielona czy czerwona koperta bez dwóch zdań uatrakcyjni wygląd całej przesyłki.

Koperta prostokątna ciemnozielona

Koperta prostokątna ciemnozielona