Wybierz Koperty do zaproszeń

Koperty ozdobne o wysokiej gramaturze w różnych kolorach i formatach. Koperty ozdobne kwadratowe K4 oraz koperty ozdobne prostokątne C5. Koperty z wybranym kolorze wykorzystasz, by zapakować do paczki bilecik z podziękowaniem za zakupy czy paragon. Możesz odcisnąć na nich logo firmy przy pomocy ozdobnego stempla lub wykorzystać naklejki z logo do zamknięcia kopert. Tego typu koperty sprawdzą się też do wykonywanych ręcznie kartek i bilecików. Idealne do wykorzystania przy projektach DIY.

  • KOPERTY kwadratowe ozdobne 10szt czarne KOPERTY kwadratowe ozdobne 10szt czarne
    13,00 zł
    KOPERTY kwadratowe ozdobne 10szt czarne

    Kwadratowa koperta w czarnym kolorze pozwoli w oryginalny i elegancki sposób podarować klientom podziękowanie za zakup, kod rabatowy na następne zakupy czy wizytówkę firmy. Kwadratowa koperta pomieści również niewielkie produkty dla klientów np. różnego rodzaju biżuterię.

    13,00 zł

Koperty do zaproszeń

W trakcie organizacji dowolnego przyjęcia zawsze przychodzi moment, w którym na uroczystość należy zaprosić gości. Zdecydowanie najlepiej wykorzystać do tego ozdobne kartki z estetycznym tekstem zawierającym najważniejsze informacje dotyczące uroczystości. Zaproszenia można przygotować własnoręcznie lub też postawić na gotowy produkt ze sklepu. Dostępność wielu różnorodnych wzorów na każdą okazję pozwala bez problemu znaleźć wariant, który idealnie sprawdzi się na przyjęciu. 

Bez względu na to, jakie zaproszenia wybierzesz, możesz z powodzeniem udekorować je przy użyciu dowolnych akcesoriów. Wstążki, naklejki, kolorowe długopisy czy sznurki z pewnością świetnie sprawdzą się w tej roli. Chętnie wybieranym dodatkiem są także koperty z grubego papieru, które znaleźć możesz w naszym sklepie!

Ozdobne koperty na zaproszenia

Koperty z grubego papieru pozwalają w schludny sposób zapakować zaproszenia i wręczyć je gościom. Taki dodatek spowoduje, że kartki wyglądać będą jeszcze bardziej uroczyście oraz podkreślą niebanalny klimat przyjęcia. Goście, którzy otrzymają tak przygotowane zaproszenie, na pewno z ogromną przyjemnością wezmą udział w Twojej imprezie. Dzięki różnym formatom oraz kolorystyce z łatwością możesz wybrać takie koperty, które wspaniale skomponują się z motywem na kartkach czy stylistyką przyjęcia! Jakie koperty najlepiej wybrać?

Koperty prostokątne

Prostokątne koperty w formacie C5 to bardzo popularny dodatek do zaproszeń. Ślicznie prezentować się będą w nich zarówno kartki DIY, jak i gotowe produkty ze sklepów. W takich kopertach śmiało możesz wręczyć zaproszenia osobiście czy też wysłać je pocztą! Biała, prostokątna koperta to klasyczna propozycja, która pasować będzie do dowolnych zaproszeń. Modnym rozwiązaniem są aktualnie koperty kraftowe oraz te w odcieniu butelkowej zieleni. Szczególnie dobrze pasować będą do naturalnych motywów. Różowe lub niebieskie koperty są z kolei niezawodnym sposobem na podkreślenie płci solenizanta, dziecka przystępującego do Komunii czy chrzczonego maluszka. Takie dodatki zdecydowanie uatrakcyjnią zaproszenia. 

Koperta ozdobna prostokątna kraft

Kraftowa koperta C5

Koperty kwadratowe

Ciekawą propozycją dla Twoich zaproszeń są kwadratowe koperty K4. Oryginalny projekt i schludny wygląd gwarantują, że kartki w nich prezentować się będą fenomenalnie. Kraftowe koperty są hitem, dlatego możesz śmiało wykorzystać je, jeśli planujesz przyjęcie boho, rustykalne czy botaniczne. Jasnozielone koperty to niezwykle wyrazista alternatywa, która od razu zainteresuje obdarowane osoby! Szukasz bardzo pomysłowego rozwiązania? Czarne koperty lub te z metalicznego papieru bez dwóch zdań będą wyglądać rewelacyjnie. Każda z zaproszonych osób na długo zapamięta taki pomysł! Błękitne czy różowe koperty można wykorzystać do spersonalizowania zaproszeń w subtelny, a zarazem bardzo wymowny sposób. To niezawodna propozycja na dowolną okazję.

Koperta kwadratowa różowa

Ozdobna koperta w różowym kolorze

Koperty na każdą okazję!

Ozdobne koperty przydają się jednak nie tylko do zapakowania zaproszeń na przyjęcia i uroczystości. Jeśli na taką okazję wybierasz się jako gość, możesz śmiało wykorzystać je do uatrakcyjnienia kartki okolicznościowej. Telegram zamknięty w kopercie będzie wyglądać fantastycznie. W jej wnętrzu umieścić możesz też gotówkę wręczaną na prezent. To naprawdę popularne i sprawdzone rozwiązanie. Przyda się zarówno jako prezent dla bliskiej osoby, jak i sposób na wręczenie pracownikom premii świątecznych w firmie.

A skoro o biznesie mowa, koperty mogą przydać się także tam. Możesz zamknąć w nich bileciki z podziękowaniem za skorzystanie z Twoich usług, produkty wysyłane do klientów albo drobne upominki dla pracowników i kontrahentów. 

Koperty są niezwykle użytecznym produktem, który pozwala uatrakcyjnić wygląd najróżniejszych kartek czy przedmiotów. Z pewnością nie może ich zabraknąć w Twom domu czy firmie!