wybór Sznurka

wybór Sznurka

Dodatki, które podkreślą mocny i twardy charakter mężczyzn. Sznurki jutowe, czarne lub granatowe sznureczki i wstążki to idealna dekoracja produktów dla mężczyzn. Czarna krepa bibułowa pozwoli w oryginalny i hipsterki sposób udekorować i wypełnić pudełka, boxy czy paczki. Dla mężczyzn idealnie sprawdzą się pudełka dekoracyjne wykonane z papiery kraft, które są w pełni ekologiczne i czarne zawieszki, na których można umieścić dowolny tekst.

 • SZNUREK jutowy naturalny 40m SZNUREK jutowy naturalny 40m
  6,98 zł
  SZNUREK jutowy naturalny 40m

  Sznurek jutowy - kiedyś pozwalał po prostu zamknąć opakowanie, aktualnie jest jednym z dodatków, które wpisują się w najnowsze trendy. Sznurek jest ekologiczny, idealnie nadaje się do pakowania paczek ze świecami sojowymi czy mydełkami. Można go wykorzystać również do przewiązywania woreczków z suszem kwiatowym.

  6,98 zł
 • TASIEMKA satynowa gładka 25mm/25m GRANATOWA TASIEMKA satynowa gładka 25mm/25m GRANATOWA
  8,98 zł
  TASIEMKA satynowa gładka 25mm/25m GRANATOWA

  Elegancka satynowa tasiemka, która pięknie udekoruje produkt zamówiony przez klienta. Możesz ozdobić nią zarówno opakowanie jak i sam produkt. Piękne opakowanie na pewno zostanie docenione przez odbiorcę.

  8,98 zł
 • TASIEMKA satynowa gładka 12mm/25m CZARNA TASIEMKA satynowa gładka 12mm/25m CZARNA
  4,98 zł
  TASIEMKA satynowa gładka 12mm/25m CZARNA

  Czarna tasiemka to pomysł na stylowe i bardzo oryginalne zapakowanie produktu, który ma trafić do klienta. Czarny kolor jest bardzo szykowny dlatego pasuje do produktów eleganckich i luksusowych. Spraw, aby klienci poczuli się wyjątkowo i oczaruj ich pięknie zapakowanym produktem.

  4,98 zł
 • KREPA bibuła 5cm/10m 4szt CZARNA KREPA bibuła 5cm/10m 4szt CZARNA
  5,98 zł
  KREPA bibuła 5cm/10m 4szt CZARNA

  Aby nadać odrobinę zmysłowości i zachwycić niebanalnym opakowaniem produktu wybierz krepę w czarnym kolorze. Jest bardzo prosta w użyciu wystarczy owinąć pudełko a już będzie prezentować wie o wiele lepiej. W połączeniu z kolorowymi tasiemkami tworzy dekoracje idealną.

  5,98 zł
 • WORECZKI z organzy na upominek 20szt GRANATOWE WORECZKI z organzy na upominek 20szt GRANATOWE
  14,98 zł
  WORECZKI z organzy dekoracyjne 20szt GRANATOWE

  Wyjątkowo eleganckie woreczki z organzy w kolorze granatowym. Dodadzą szyku zapakowanym produktom. Najlepiej pasują do zapakowania srebrnej biżuterii. Zadbaj o każdy detal!

  14,98 zł
 • PUDEŁECZKA ozdobne w kropki Niebieskie 10szt PUDEŁECZKA ozdobne w kropki Niebieskie 10szt
  9,98 zł
  PUDEŁECZKA ozdobne w kropki Niebieskie 10szt

  Dekoracyjne pudełeczka w kształcie sześcianu to idealny dodatek, który pozwoli zapakować produkty dla klientów w elegancki sposób. Pudełeczka wykonane zostały z grubej tektury w błękitnym kolorze. Idealna propozycja do zapakowania ręcznie wykonanej biżuterii. .

  9,98 zł
 • TAŚMA jutowa eko 4x500cm TAŚMA jutowa eko 4x500cm
  9,98 zł
  TAŚMA jutowa eko 4x500cm

  Taśma z juty w ekologicznym stylu to świetny dodatek, by pięknie opakować lub wyeksponować produkt na zdjęciach w sklepie. Tasiemka jest obszyta, dzięki czemu nie pruje się i nie siepie. Można wykorzystać ją także do zdobienia słoiczków z naturalnymi świecami.

  9,98 zł
 • ZAWIESZKI dekoracyjne flaga czarne 6szt MIX 4,3x9cm ZAWIESZKI dekoracyjne flaga czarne 6szt MIX 4,3x9cm
  6,98 zł
  ZAWIESZKI dekoracyjne flaga czarne 6szt MIX 4,3x9cm

  Papierowe zawieszki dekoracyjne w czarnym kolorze to idealny dodatek do produktów i paczek, które wysyłane są do klientów. Zawieszki w kształcie flagi pozwolą w oryginalny sposób udekorować zamówiony przez klienta towar. Na zawieszkach można umieścić logo firmy, podziękowanie za zakup lub dowolny tekst.

  6,98 zł