szkło

szkło

Szklane dodatki, które wyjątkowo prezentują się na aranżacyjnych sesjach zdjęciowych. Dzięki temu produkt przedstawiony na zdjęciu zostanie odpowiednio wyeksponowany. Szklane słoiczki możesz wykorzystać do opakowania najdrobniejszych przedmiotów takich jak biżuteria. Wystarczy, że wypełnisz ich wnętrze u mieścisz tam na przykład pierścionek. Szklane szkatułki mogą być wykorzystane na targach produktowych. Dzięki temu zwrócisz uwagę na najważniejsze produktu. Złote elementy szkatułki z pewnością przykują uwagę.

 • PUDEŁKO szklane ze złotymi rantami 13x21x21cm PUDEŁKO szklane ze złotymi rantami 13x21x21cm
  129,98 zł
  PUDEŁKO szklane ze złotymi rantami 13x21x21cm

  Bardzo eleganckie szklane pudełko zdobione złotymi rantami to must have tego sezonu. Pudełko ma wiele zastosowań, możesz przechowywać w nim wizytówki, a także użyć do prezentacji produktu na targach. Bardzo ładnie komponuje się również jako element zdjęć w aranżacji, które możesz zamieścić na swojej stronie. Industrialne połączenie szkła z metalem to...

  129,98 zł
 • SZKATUŁKA szklana na biżuterię 9x5,5x4cm SZKATUŁKA szklana na biżuterię 9x5,5x4cm
  59,98 zł
  SZKATUŁKA szklana na biżuterię prostokątna 9x5,5x4cm

  Szklana szkatułka, która pomoże wyeksponować biżuterię na zdjęciach produktowych. Wykonana ze szkła pozwala na umieszczenie wewnątrz kolorowego wypełnienia. Szkatułka może również zaprezentować biżuterię na targach i wystawach.

  59,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem 12szt 7,5x3cm BUTELECZKI szklane z korkiem 12szt 7,5x3cm
  34,98 zł
  BUTELECZKI szklane z korkiem 12szt 7,5x3cm

  Szklane buteleczki z korkiem to fantastyczny wybór, by pięknie podać suszoną lawendę, kwiaty czy zioła. Buteleczki można również wykorzystać jako dodatek do zdjęć. Ustawione obok mydełek czy naturalnych kosmetyków, z rozsypanym obok kwiatowym suszem wyglądają fantastycznie, a Wasze zdjęcia dzięki nim nabiorą charakteru.

  34,98 zł
 • BUTELECZKA szklana z zakrętką 50ml BUTELECZKA szklana z zakrętką 50ml
  2,98 zł
  BUTELECZKA szklana z zakrętką 50ml

  Szklane buteleczki z zakrętkami o pojemności 50ml idealnie sprawdzą się do przygotowania naturalnych nalewek czy syropów. Niewielkie, lecz bardzo efektowne. Można je dodatkowo samodzielnie udekorować. Ozdobione jutowym sznurkiem czy tasiemką świetnie wpisze się w najnowsze trendy.

  2,98 zł
 • BUTELECZKA szklana z zakrętką 100ml BUTELECZKA szklana z zakrętką 100ml
  3,49 zł
  BUTELECZKA szklana z zakrętką 100ml
  1 Recenzje

  Szklane buteleczki z zakrętkami o pojemności 50ml idealnie sprawdzą się do przygotowania naturalnych nalewek czy syropów. Niewielkie, lecz bardzo efektowne. Można je dodatkowo samodzielnie udekorować. Ozdobione jutowym sznurkiem czy tasiemką świetnie wpisze się w najnowsze trendy.

  3,49 zł

Szklane opakowania

Szklane opakowania to wyjątkowo elegancka propozycja wyeksponowania produktów. Dzięki nim dodasz blasku ale również nowoczesności. Szkło jest materiałem bardzo delikatnym, dlatego nie przyćmi Twojego produktu a jedynie skupi uwagę na jego walorach. Najbardziej popularne są szklane szkatułki, buteleczki oraz słoiczki. Szklane opakowania wyjątkowo prezentują się również na aranżacyjnych sesjach zdjęciowych. Dzięki temu klient zwróci całą swoją uwagę na prezentowany produkt.

szklane buteleczki

Szklane opakowania na drobne przedmioty

Szklane szkatułki ze złotymi rantami

 Najbardziej popularne są szklane szkatułki. Mają ogrom zastosowania. Po pierwsze można wykorzystać je na targach produktowych lub wystawach. Pasują do każdej aranżacji stoiska. Szkatułka pomoże wyeksponować produkt. Wewnątrz szkatułki możesz umieścić różne wypełnienia w zależności od stylu przyjęcia. Bardzo popularny jest na przykład mech na którym możesz umieścić biżuterię. Szkatułkę można wykorzystać również podczas aranżacyjnej sesji zdjęciowej. Złote ranty szklanej szkatułki pięknie mienią się na zdjęciach. Bardzo często szkatułki wykorzystywane są do wyeksponowania pierścionków, kolczyków oraz zawieszek. 

szklana szkatułka

Szklana szkatułka ze złotymi rantami

Szklane słoiczki oraz buteleczki

Inną propozycją szklanych opakowań są szklane słoiczki i buteleczki. Są dużo mniejsze od szkatułek jednak równie dobrze wyglądają na zdjęciach. Wewnątrz buteleczek można umieścić małe koraliki aby dopełnić tło sesji aranżacyjnej. W słoiczkach możesz umieścić drobne słodkości aby wręczyć je odwiedzającym stoisko podczas targów produktowych. Taki drobny upominek sprawi im wiele radości a Twoje stoisko zostanie lepiej zapamiętane. Na słoiczkach możesz również umieścić naklejkę z logo firmy.

szklane fiolki

Szklane fiolki na upominki dla klientów

Zobacz również inne przedmioty wykonane z eko materiałów:

drewno

papier i tektura

papier kraft

juta i sznurek

szkło

jedwab