juta i sznurek

juta i sznurek

Jeśli szukasz sposobu na udekorowanie produktów, które mają trafić w ręce klienta użyj w tym celu kolorowych oraz jutowych sznureczków. Sznurek możesz użyć do przywiązania do produktu wizytówek czy bilecików z logo firmy. Dzięki jutowym sznureczkom możesz podkreślić naturalny charakter produktów oraz zwrócić uwagę na ekologię. Sznurki dostępne są w wielu kolorach, dlatego bez problemu znajdziesz ten pasujący do Twoich przedmiotów.

 • JUTA na rolce dekoracyjna 28cmx5m JUTA na rolce dekoracyjna 28cmx5m
  24,98 zł
  JUTA na rolce dekoracyjna 28cmx5m

  Naturalny, jutowy bieżnik to propozycja dla wszystkich fanów naturalnych dekoracji. Może posłużyć jako baza do prezentacji produktu na tragach lub sesjach zdjęciowych w aranżacji. Bieżnik dobrze komponuje się z kolorami takimi jak złoto, biel czy bordo.

  24,98 zł
 • JUTA na rolce dekoracyjna z koronką 28cmx2,75m JUTA na rolce dekoracyjna z koronką 28cmx2,75m
  29,98 zł
  JUTA na rolce dekoracyjna z koronką 28cmx2,75m

  Wyjątkowo elegancki bieżnik zdobiony delikatną białą koronka na środku. Jutowy bieżnik to idealna dekoracja stołu na targach w stylu rustykalnym czy boho. Pięknie prezentuje się z produktami takimi jak biżuteria, odzież czy własnoręcznie robione dekoracje.

  29,98 zł
 • JUTA na rolce dekoracyjna Koronkowy Brzeg 28cmx2,75m JUTA na rolce dekoracyjna Koronkowy Brzeg 28cmx2,75m
  29,98 zł
  JUTA na rolce dekoracyjna Koronkowy Brzeg 28cmx2,75m

  Przepiękny jutowy bieżnik zdobiony delikatną koronką. Wspaniała propozycja dekoracji stoiska na targach lub wystawach. Jutowy bieżnik pięknie prezentuje się na sesji zdjęciowej produktów w aranżacji i idealnie komponuje się z innymi dekoracjami w rustykalnym stylu.

  29,98 zł
 • TAŚMA jutowa eko 4x500cm TAŚMA jutowa eko 4x500cm
  9,98 zł
  TAŚMA jutowa eko 4x500cm

  Taśma z juty w ekologicznym stylu to świetny dodatek, by pięknie opakować lub wyeksponować produkt na zdjęciach w sklepie. Tasiemka jest obszyta, dzięki czemu nie pruje się i nie siepie. Można wykorzystać ją także do zdobienia słoiczków z naturalnymi świecami.

  9,98 zł
 • TAŚMA jutowa eko 5x500cm TAŚMA jutowa eko 5x500cm
  11,98 zł
  TAŚMA jutowa eko 5x500cm

  Tasiemka jutowa z obszyciami świetnie sprawdzi się, by podkreśli ekologiczny charakter produktu i pięknie go opakować. Tasiemka ładnie się układa, może posłużyć także do ręcznego dekorowania słoików ze świecami czy kosmetykami. Pięknie prezentuje się na zdjęciach.

  11,98 zł
 • TAŚMA jutowa z koronką 5x500cm TAŚMA jutowa z koronką 5x500cm
  14,98 zł
  TAŚMA jutowa z koronką 5x500cm

  Tasiemka jutowa z koronką to świetny wybór, który pięknie wpisuje się w najnowsze eko trendy. Must have, jeśli chcesz dostarczyć klientowi pięknie zapakowany produkt. Może posłużyć także jako wypełnienie pudełka czy szkatułki lub dodatek do zdjęć. Świetnie sprawdzi się także w rękodziele.

  14,98 zł
 • TAŚMA jutowa z koronką na brzegach 4x500cm TAŚMA jutowa z koronką na brzegach 4x500cm
  12,98 zł
  TAŚMA jutowa z koronką na brzegach 4x500cm

  Koronkowa tasiemka wykończona na brzegach koronką pozwoli pięknie zapakować produkt dla klienta. Idealnie nadaje się również do wykończenia słoiczków z naturalnymi kosmetykami czy zapakowania mydełek. Tasiemka świetnie wpisuje się w najnowsze eko trendy.

  12,98 zł
 • TAŚMA jutowa z koronką na brzegach 5x500cm TAŚMA jutowa z koronką na brzegach 5x500cm
  14,98 zł
  TAŚMA jutowa z koronką na brzegach 5x500cm

  Jutowa tasiemka wykończona na brzegach koronką to dodatek, który wspaniale sprawdzi się podczas przygotowywania paczek z produktami dla klientów. Tasiemka wspaniale wpisuje się w eko trendy i podkreśla naturalny charakter produktu. Idealna, jeśli chcesz pięknie udekorować drewniane szkatułki, skrzyneczki czy kartonowe pudełka.

  14,98 zł
 • SZNUREK jutowy naturalny 40m SZNUREK jutowy naturalny 40m
  6,98 zł
  SZNUREK jutowy naturalny 40m

  Sznurek jutowy - kiedyś pozwalał po prostu zamknąć opakowanie, aktualnie jest jednym z dodatków, które wpisują się w najnowsze trendy. Sznurek jest ekologiczny, idealnie nadaje się do pakowania paczek ze świecami sojowymi czy mydełkami. Można go wykorzystać również do przewiązywania woreczków z suszem kwiatowym.

  6,98 zł
 • SZNUREK jutowy naturalny 10m SZNUREK jutowy naturalny 10m
  3,98 zł
  SZNUREK jutowy naturalny 10m

  Sznurek jutowy pozwoli przygotować piękne opakowania dla klientów w stylu naturalnym i eko. Idealnie nadaje się do pakowania kartoników z naturalnymi świecami, mydełkami czy kosmetykami. Jeśli chcesz dołączyć do paczek karteczki z podziękowaniem za zakup czy wizytówki z logo to także idealny wybór.

  3,98 zł
 • SZNUREK do pakowania ozdobny 50m CZERWONY SZNUREK do pakowania ozdobny 50m CZERWONY
  8,98 zł
  SZNUREK do pakowania ozdobny 50m CZERWONY

  Szukasz sznurka, którym pięknie przewiążesz opakowanie lub produkt dla klienta? Świetnym wyborem będzie czerwono-biały bawełniany sznurek, który dopełni opakowanie. Dzięki niemu możesz również dowiązać do produktu karteczkę z podziękowaniem za zakup czy wizytówkę z logo. Świetny do wykorzystania w okresie świątecznym.

  8,98 zł

Juta hit 2021

Juta to materiał uwielbiany przez wszystkich fanów eko stylu. Dzięki niej możesz w wyjątkowy sposób ozdobić produkty, które mają trafić w ręce klienta. Juta dekoracyjna to materiał bardzo prosty w użyciu. Możesz z niej wykonać ozdoby do prac rękodzielniczych. Bardzo popularny jest również sznurek jutowy. Ma bardzo wiele zastosowań oraz jest w pełni ekologiczny, dlatego możesz używać go bez obawy o środowisko.

Taśma jutowa do dekoracji

Jedną z propozycji jutowych dekoracji jest taśma. Jutowa taśma umieszczona jest na rolce co bez wątpienia można uznać za zaletę. Dzięki temu możesz samodzielnie zadecydować o tym  jaki kawałek juty jest Ci potrzebny. Taśmę jutową możesz zakupić w klasycznej, naturalnej postaci jak również zdobioną. Najczęściej stosowanym zdobieniem juty jest koronka. W naszej ofercie znajdziecie taśmę jutową z koronkowym brzegiem oraz zdobione pasmem koronki przez środek. Tak Przygotowana taśma może posłużyć jako baza aranżacyjnych sesji zdjęciowych. 

Taśma jutowa

Taśma jutowa do dekoracji

Jutowy sznurek

Kolejną propozycją jutowych ozdób jest sznurek. Tak jak w przypadku taśmy on również wykonany jest z naturalnych materiałów. Sznurek najczęściej wykorzystywany jest do przywiązania wizytówki z logo firmy do produktu. Alternatywą dla wizytówki jest ozdobny bilecik na którym możesz wpisać miłe słowo lub przybić pieczątkę. Z jutowego sznurka możesz również stworzyć kokardki, które przypniesz do opakowania przygotowanego dla klienta. Sznurki dostępne są w różnych odcieniach oraz grubościach.

Jutowy sznurek dl pakowania

Jutowy sznurek do pakowania produktów

Zobacz również inne przedmioty wykonane z eko materiałów:

drewno

papier i tektura

papier kraft

juta i sznurek

szkło

jedwab