papier i tektura

papier i tektura

Papierowe pudełeczka oraz torebki na drobne przedmioty. Dzięki papierowym opakowaniom nawet te najdrobniejsze zamówienia będą zapakowane w wyjątkowy sposób. Naturalne, kraftowe opakowania podkreślą ekologiczny charakter produktów. Papierowe pudełeczka najlepiej nadają się do zapakowania biżuterii. Pudełeczka mogą również posłużyć do stworzenia upominków dla klientów, które rozdasz na tarach produktowych albo wystawach. Taki upominek wzmocni markę i ułatwi jej zapamiętanie. Pudełeczka możesz ozdobić naklejką z logo firmy.

Jak opakować produkt? 

Aby produkt został pozytywnie zapamiętany przez klienta warto go odpowiednio zapakować. Papierowe torebeczki, pudełeczka i opakowania z tektury są w pełni ekologiczne oraz przyjazne środowisku. To propozycja dla wszystkich fanów eko stylu. Dbają o środowisko nie zapominamy również o wyglądzie. Opakowania posiadają piękne kolory, wzory oraz różne dodatki w postaci wstążek czy tasiemek. Dlatego dobierzesz pudełeczko do produktów zarówno dla dzieci i dorosłych, a także dla kobiet i mężczyzn. 

Ozdobne pudełeczka z tektury

Najbardziej podstawowym sposobem na zapakowanie drobnych przedmiotów które trafią w ręce klienta są ozdobne pudełeczka. Dostępne w różnorodnych kolorach. Różowe pudełeczka dla dziewczynki czy niebieskie pudełeczka dla chłopca? Żaden problem! Znajdziesz tutaj również białe klasyczne pudełeczka, które pasują do każdego produktu. Aby je urozmaicić polecamy kolorowe wstążki oraz tasiemki. Dostępne są również pudełeczka w różnych kształtach takich jak pudełeczka piramidki czy serduszka. 


opakowanie z tektury

Tekturowe pudełeczko na drobne przedmioty

Pudełko na wizytówki

Kolejną bardzo przydatną rzeczą jest pudełko na wizytówki. Wykorzystywane jest głównie na targach czy wystawach produktowych. W ten sposób umieścisz wszystkie ulotki czy wizytówki w jednym miejscu. Pudełko zdobione w kolorze złotym lub rosegold idealnie wpisuje się w najnowsze trendy. Piękne ozdobne pudełko jest nie tylko praktyczne ale również w wyjątkowy sposób dopełni zaplanowaną przez Ciebie aranżację stoiska produktowego. Jeśli nie znajdziesz pudełka, które pasuje do twojego stylu oferujemy gładkie pudełko do samodzielnej aranżacji.

pudełko na wizytówki ze złotym napisem

Pudełko na wizytówki ze złotym napisem

Ozdobne papiery pakowne i torebki papierowe

Jeśli nie chcesz umieszczać produktu w pudełeczku możesz owinąć go kolorowym papierem. Ta opcja jest równie łatwa jak zapakowanie produktu do pudełeczka. Papiery pakowne sprzedawane są w różnokolorowych zestawach. To sprawia, że masz wiele możliwości opakowania produktu. Alternatywą dla papieru bez wątpienia są papierowe torebeczki. Każda z torebeczek posiada naklejkę do jej zamknięcia, dlatego nie musisz obawiać się, że produkt wypadnie z torebeczki. Torebeczki wykonane z papieru są ekologiczne, dlatego możesz wykorzystywać je bez obawy o środowisko. 

papierowe torebeczki na upominki

Papierowe torebeczki ze sznurkiem

Zobacz również inne przedmioty wykonane z eko materiałów:

drewno

papier i tektura

papier kraft

juta i sznurek

szkło

jedwab