wybór Tasiemki

wybór Tasiemki

Delikatne i subtelne dodatki i dekoracje, które podkreślą wyjątkowy charakter kobiet. Tasiemki, wstążki, sznureczki w różowej kolorystyce, wykonane z eleganckich materiałów w przepiękny sposób udekorują produkty dla kobiet. Woreczki z organzy, torebeczki papierowe, pudełeczka dekoracyjne w modnym kolorze rosegold oraz różu to idealna propozycja na zapakowanie produktów i upominków dla płci pięknej. Szklane szkatułki zdobione złotymi elementami zachwycą każdą z kobiet.

 • TASIEMKA satynowa gładka 12mm/25m JASNORÓŻOWA TASIEMKA satynowa gładka 12mm/25m JASNORÓŻOWA
  4,98 zł
  TASIEMKA satynowa gładka 12mm/25m JASNORÓŻOWA

  Piękna różowa tasiemka, która może posłużyć jako dekoracja do opakowania zakupu klienta. Dobrze zapakowany produkt cieszy najbardziej, a różowa tasiemka zachwyci każdą kobietę. Tasiemka to szybki i prosty sposób na dekoracje paczki.

  4,98 zł
 • TASIEMKA satynowa gładka 12mm/25m CIEMNORÓŻOWA TASIEMKA satynowa gładka 12mm/25m CIEMNORÓŻOWA
  4,98 zł
  TASIEMKA satynowa gładka 12mm/25m CIEMNORÓŻOWA

  Jeśli szukasz pomysłu na udekorowanie przedmiotu lub opakowania z produktem zakupionym przez klienta użyj w tym celu ozdobnej tasiemki do pakowania. Każdy przedmiot prezentuje się znaczne lepiej, gdy jest wyjątkowo zapakowany. Tasiemka w kolorze ciemnego różu to wyjątkowa propozycja, która doda elegancji produktom dla kobiet. Tasiemkę można wykorzystać...

  4,98 zł
 • WORECZKI z organzy różowe z falbanką 20szt WORECZKI z organzy różowe z falbanką 20szt
  20,98 zł
  WORECZKI z organzy różowe z falbanką 20szt
  1 Recenzje

  Woreczki z organzy w jasnoróżowym kolorze to idealny dodatek dla firm, które tworzą dla klientów produkty niewielkich rozmiarów. Woreczki pozwolą w elegancki sposób zapakować np. biżuterię, szklane słoiczki, fiolki czy figurki z porcelany.

  20,98 zł
 • KREPA bibuła 5cm/10m 4szt JASNORÓŻOWA KREPA bibuła 5cm/10m 4szt JASNORÓŻOWA
  5,98 zł
  KREPA bibuła 5cm/10m 4szt JASNORÓŻOWA

  Krepa w kolorze jasnoróżowym to piękne wypełnienie, które doda uroku produktom dla kobiet i dziewczynek. Krepę można również wykorzystać do owinięcia drobnych produktów, aby sprawiały wrażenie bardziej tajemniczych. Tak przygotowany produkt sprawi wiele radości od rozpakowania produktu.

  5,98 zł
 • TOREBKI papierowe w paski 13x14cm Jasnoróżowe TOREBKI papierowe w paski 13x14cm Jasnoróżowe
  6,98 zł
  TOREBKI papierowe w paski 6szt 13x14cm Jasnoróżowe

  Wyjątkowe różowe torebeczki do do pakowania drobnych produktów. Pierścionek, bransoletka albo piękna materiałowa opaska? Każdy produkt wygląda o wiele lepiej, gdy jest pięknie opakowany! Różowe torebeczki w białe paski nadadzą się najlepiej do opakowania produktów dla kobiety czy dziewczynki.

  6,98 zł
 • PUDEŁECZKA dekoracyjne BŁYSK ROSEGOLD 10szt 6x6x5,5cm PUDEŁECZKA dekoracyjne BŁYSK ROSEGOLD 10szt 6x6x5,5cm
  11,98 zł
  PUDEŁECZKA ozdobne BŁYSK ROSEGOLD 10szt 6x6x5,5cm

  Pudełeczka wykonane z metalicznego papieru w kolorze różowego złota wpisują się w najmodniejsze trendy dekoracyjne. Pozwolą zapakować w oryginalny i elegancki sposób produkt, który wysyłany jest do klienta. Pudełeczka w kolorze rosegold to również idealna propozycja na zapakowanie upominków dla gości weselnych.

  11,98 zł
 • SZKATUŁKA szklana na biżuterię 9x5,5x4cm SZKATUŁKA szklana na biżuterię 9x5,5x4cm
  59,98 zł
  SZKATUŁKA szklana na biżuterię prostokątna 9x5,5x4cm

  Szklana szkatułka, która pomoże wyeksponować biżuterię na zdjęciach produktowych. Wykonana ze szkła pozwala na umieszczenie wewnątrz kolorowego wypełnienia. Szkatułka może również zaprezentować biżuterię na targach i wystawach.

  59,98 zł