rozety, pompony, kule papierowe

rozety, pompony, kule papierowe

Dekoracje papierowe: pompony z bibuły, lampiony dekoracyjne oraz rozety z metalicznymi brzegami to ozdoby, które pozwolą wyróżnić Twoje stoisko na targach i różnego rodzaju wystawach branżowych. Dekoracje z papieru pięknie wpisują się w najnowsze trendy, dzięki temu, że posiadają ekologiczny charakter. Można stosować je w kompozycjach po kilka sztuk - najlepszy efekt dają kompozycje z kilku kolorów i rozmiarów. Pompony z bibuły są lekkie i puszyste, a dekoracyjne rozety można wykorzystywać także jako tło do zdjęć produktowych.

 • ROZETY dekoracyjne Sweets do słodkiego bufetu 3szt ROZETY dekoracyjne Sweets do słodkiego bufetu 3szt
  12,98 zł
  ROZETY dekoracyjne Sweets 3szt
  1 Recenzje

  Dekoracyjne rozety to świetny sposób na udekorowanie stoiska podczas targów. Pastelowe kolory idealnie pasują do produktów dziecięcych oraz kobiecych. Dzięki temu twoje stoisko nabierze wyjątkowej delikatności.

  12,98 zł
 • ROZETY papierowe Granatowe 3szt ROZETY papierowe Granatowe 3szt
  12,98 zł
  ROZETY papierowe GRANATOWE 3szt
  1 Recenzje

  Piękne, granatowe rozety papierowe do zawieszenia, będą wspaniałą dekoracją na targach lub wystawach. Tak przygotowana dekoracja z pewnością zwróci uwagę wszystkich odwiedzających. Kolor granatowy doda szyku i elegancji.

  12,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne RÓŻOWE 3szt ROZETY dekoracyjne RÓŻOWE 3szt
  12,98 zł
  ROZETY dekoracyjne BLUSH PINK 3szt
  1 Recenzje

  Dekorując stoisko na targi nie zapomnij o odpowiedniej dekoracji. Papierowe rozety w kolorze różu idealnie przyozdobią romantyczne stoisko czy miejsce wystawy. Rozety możesz użyć również jako tło sesji produktowych. Zadbaj o każdy detal!

  12,98 zł
 • ROZETY papierowe Unicorn 3szt ROZETY papierowe Unicorn 3szt
  20,98 zł
  ROZETY papierowe Unicorn Jednorożec 3szt
  1 Recenzje

  Papierowe rozety w pastelowym kolorze to propozycja do przyozdobienia stoiska podczas targów czy wystaw. Rozety prezentują się równie dobrze jako tło do sesji zdjęciowych. Pastelowe kolory możesz użyć do produktów dziecięcych.

  20,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne holograficzne 3szt ZŁOTE ROZETY dekoracyjne holograficzne 3szt ZŁOTE
  20,98 zł
  ROZETY dekoracyjne holograficzne 3szt ZŁOTE
  2 Recenzje

  Holograficzne rozety dekoracyjne idealnie  sprawdzą się jako tło do zdjęć produktowych. Dzięki temu zdjęcia aranżacyjne będą wyjątkowe. Tak przygotowane tło można wykorzystać również podczas targów lub wystaw aby zwrócić uwagę na swoje stoisko.

  20,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne białe ze złotym paskiem 3szt ROZETY dekoracyjne białe ze złotym paskiem 3szt
  26,98 zł
  ROZETY dekoracyjne białe ze złotym paskiem 3szt
  1 Recenzje

  Śliczne papierowe rozety w kolorze białym, wykończone ozdobnym złotym paseczkiem to efektywna a zarazem elegancka dekoracja, która idealnie sprawdzi się na targach lub wystawach produktowych.. Można je powiesić pod sufitem, na ścianie albo wykorzystać do sesji zdjęciowej w aranżacji.

  26,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne Pink&Gold 3szt LUX ROZETY dekoracyjne Pink&Gold 3szt LUX
  25,98 zł
  ROZETY dekoracyjne Pink&Gold 3szt LUX

  Świetne rozety dekoracyjne efektywnie przyozdobią Twoje stoisko na targach lub wystawie.Rozety w kolorze różu i złota stworzą elegancki efekt podczas sesji zdjęciowej w aranżacji. Można je powiesić dosłownie w każdym miejscu.

  25,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne MIĘTOWE 3szt ROZETY dekoracyjne MIĘTOWE 3szt
  8,00 zł 12,98 zł
  ROZETY dekoracyjne CIEMNORÓŻOWE 3szt KONIEC SERII

  Świetną dekoracją na targach są wiszące papierowe rozety, które świetnie wyglądają powieszone na ściance. Rozety w kolorze ciemnoróżowym to idealna propozycja dla stoisk typowo kobiecych. Taki kolor z pewnością zwróci ich uwagę.

  8,00 zł 12,98 zł
  Promocja
 • ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt GRANATOWE ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt GRANATOWE
  26,98 zł
  ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt GRANATOWE

  Eleganckie rozety w granatowym kolorze wykończone złotym brzegiem przepięknie udekorują stoisko na targach. Rozety fantastycznie wyglądają powieszone na ściance oraz na sesji zdjęciowej w aranżacji. Świetnie prezentują się na ścianie innymi wiszącymi dekoracjami w złotym kolorze.

  26,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne biało-złote ZESTAW 4szt ROZETY dekoracyjne biało-złote ZESTAW 4szt
  33,98 zł
  ROZETY dekoracyjne biało-złote ZESTAW 4szt

  Fantastyczny zestaw 4 sztuk rozet o różnych średnicach w biało-złotej kolorystyce. Rewelacyjnie prezentują się zawieszone jako dekoracja podczas różnych targów i wystaw. Rozety można wykorzystać wielokrotnie do sesji zdjęciowych produktów w aranżacji.

  33,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt JASNORÓŻOWE ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt JASNORÓŻOWE
  24,98 zł
  ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt JASNORÓŻOWE
  1 Recenzje

  Zestaw pięknych jasnoróżowych rozet zakończonych złotym brzegiem to wspaniała dekoracja na różnego rodzaju targi i wystawy. Dzięki rozetom możesz wyróżnić swoje stoisko na tle innych i podkreślić wyjątkowy charakter produktów.

  24,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt BŁĘKITNE ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt BŁĘKITNE
  24,98 zł
  ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt BŁĘKITNE
  1 Recenzje

  Piękne błękitne rozety ze złotym paskiem to niesamowita dekoracja na targi produktów oraz wystawy Pięknie prezentują się powieszone przy stoisku. Papierowe rozety można również wykorzystać do sesji produktowych. Piękne zdjęcia w aranżacji przyciągają uwagę klientów.

  24,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne jasnozielone 3szt ROZETY dekoracyjne jasnozielone 3szt
  12,98 zł
  ROZETY dekoracyjne jasnozielone 3szt
  1 Recenzje

  Bierzesz udział w targach i nie wiesz jak ozdobić swoje stoisko? Użyj w tym celu rozet papierowych. Zestaw 3 rozet w wyjątkowy sposób udekoruje twoje stoisko, które z pewnością wyróżni się na tle pozostałych. Jasnozielone rozety pięknie wyglądają na wiosennych sesjach aranżacyjnych.

  12,98 zł
 • LAMPION papierowy JASNORÓŻOWY 35cm LAMPION papierowy JASNORÓŻOWY 35cm
  6,98 zł
  KULA papierowa 35cm JASNORÓŻOWA
  1 Recenzje

  Jasnoróżowe, papierowe kule, to ciekawy pomysł na  efektowną dekorację! Z powodzeniem mogą ozdabiać Wasze wyjątkowe stoiska na targach lub wystawach. Stwórz niezwykle delikatne stoisko dzięki kuli w kolorze jasnego różu. Możesz ja wykorzystać również jako tło do sesji aranżacyjnych.

  6,98 zł
 • LAMPION papierowy BŁĘKITNY 35cm LAMPION papierowy BŁĘKITNY 35cm
  6,98 zł
  KULA papierowa 35cm BŁĘKITNA

  Aby stoisko wyróżniało się na tle innych podczas targów czy wystaw musisz zrobić na nim coś wyjątkowego. Użyj w tym celu kuli papierowej. Ta prosta ale efektowna dekoracja zrobi to za Ciebie. Kule możesz następie wykorzystać do sesji aranżacyjnych swoich produktów.

  6,98 zł
 • LAMPION papierowy BIAŁY 25cm LAMPION papierowy BIAŁY 25cm
  4,98 zł
  KULA papierowa 25cm BIAŁA

  Biała kula dekoracyjna świetnie komponuje się z innymi kolorami na stoisku wystawowym. Użyj ją jako dopełnienie całej aranżacji. A wszystko po to żeby zachwycić swoim pomysłem i kreatywnością. Kule możesz połączyć również z innymi papierowymi dekoracjami np. rozetami.

  4,98 zł
 • LAMPION papierowy JASNORÓŻOWY 25cm LAMPION papierowy JASNORÓŻOWY 25cm
  4,98 zł
  KULA papierowa 25cm JASNORÓŻOWA

  Kula papierowa to przyjaciel każdego twórcy! Jej ogrom zastosowań sprawia, że jest ona często wykorzystywana. Użyj jej jako tło do sesji aranżacyjnej lub jako dekoracja swojego stoiska podczas targów produktowych. Kule w kolorze jasnoróżowym cechuje niezwykła delikatność.

  4,98 zł
 • LAMPION papierowy BŁĘKITNY 25cm LAMPION papierowy BŁĘKITNY 25cm
  4,98 zł
  KULA papierowa 25cm BŁĘKITNA

  Piękna i efektowna dekoracja w postaci papierowej kuli. Jej użycie jest wyjątkowo łatwe a kule można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Może być tłem do sesji aranżacyjnych a także dekoracją stoiska podczas targów czy wystaw.

  4,98 zł
 • KULA papierowa 25cm BRZOSKWINIOWA KULA papierowa 25cm BRZOSKWINIOWA
  4,98 zł
  KULA papierowa 25cm BRZOSKWINIOWA

  Wyjątkowa kula papierowa w kolorze brzoskwiniowym. Dzięki niej możesz szybko udekorować miejsce wystawiania produktów. Pastelowa kula może stanowić również eleganckie tło sesji zdjęciowej produktów w aranżacjach.

  4,98 zł
 • KULA papierowa 35cm MIĘTOWA KULA papierowa 35cm MIĘTOWA
  6,98 zł
  KULA papierowa 35cm MIĘTOWA

  Kula papierowa w kolorze miętowym idealnie nada się do dekoracji tła podczas sesji produktowej. Dzięki temu zdjęcia w aranżacji będą prezentować się wyjątkowo. Kula jest również bardzo przydatna przy dekorowaniu stoiska podczas targów. W szczególny sposób zwraca uwagę odwiedzających.

  6,98 zł
 • KULA bibułowa plaster miodu BIAŁA 30cm KULA bibułowa plaster miodu BIAŁA 30cm
  7,98 zł
  KULA bibułowa plaster miodu BIAŁA 30cm
  1 Recenzje

  Kula bibułowa w kształcie plastra miodu, o białej, pięknej barwie, to świetna dekoracja stoiska podczas wystawy lub targów.Ten jasny dodatek z pewnością przykuję uwagę wszystkich zwiedzających. Dzięki oryginalnemu kształtowi kula świetnie posłuży również jako gadżet do sesji zdjęciowych produktów w aranżacji.

  7,98 zł
 • KULA bibułowa plaster miodu BŁĘKITNA 30cm KULA bibułowa plaster miodu BŁĘKITNA 30cm
  7,98 zł
  KULA bibułowa plaster miodu BŁĘKITNA 30cm

  Jeśli planujesz wykonać sesję produktową ale nie wiesz jak wykonać wyjątkowe tło użyj kuli bibułowej. Stworzona na kształt plastra miodu jest bardzo nowoczesna. Kolor błękitny pasuje najlepiej do produktów dla niemowląt lub zimowych stylizacji. Pastelowe kolory przykują uwagę również podstaw wystaw i targów.

  7,98 zł
 • KULA bibułowa plaster miodu SZARA 30cm KULA bibułowa plaster miodu SZARA 30cm
  7,98 zł
  KULA bibułowa plaster miodu SZARA 30cm

  Szara kula bibułowa w kształcie plastra miodu, to świetna dekoracja stoiska, na którym rozłożysz swoje produkty do prezentacji. Po skończonych targach kulę możesz ponownie wykorzystać jako tło do sesji zdjęciowej w aranżacji. Takie zdjęcia pięknie wyglądają na stronie.

  7,98 zł
 • KULA bibułowa plaster miodu JASNA ZIELEŃ 30cm KULA bibułowa plaster miodu JASNA ZIELEŃ 30cm
  7,98 zł
  KULA bibułowa plaster miodu JASNA ZIELEŃ 30cm

  Zielona kula bibułowa to propozycja do dekoracji wiosennych sesji zdjęciowych produktów. W połączeniu z innymi papierowymi dodatkami, kule papierowe tworzą wyjątkowe tło. Są lekkie i poręczne dlatego łatwo je przenosić.

  7,98 zł
 • KULA bibułowa plaster miodu SŁOMKOWA 40cm KULA bibułowa plaster miodu SŁOMKOWA 40cm
  7,98 zł
  KULA bibułowa plaster miodu SŁOMKOWA 30cm
  1 Recenzje

  Kula bibułowa w kształcie plastra miodu to propozycja dekoracji stoiska podczas targów lub wystaw. Dzięki niej zwrócisz uwagę odwiedzających na swoje stoisko. Kulę możesz wykorzystać kilkukrotnie.

  7,98 zł
 • KULA bibułowa plaster miodu POMARAŃCZOWA 30cm KULA bibułowa plaster miodu POMARAŃCZOWA 30cm
  7,98 zł
  KULA bibułowa plaster miodu POMARAŃCZOWA 30cm

  Szukasz efektownej dekoracji, która może posłużyć jako tło sesji zdjęciowej? Zobacz kule bibułowe w kształcie plastra. Wyrazisty kolor pomarańczowy zwróci uwagę nie tylko na zdjęcia ale również na twoje stoisko podczas targów!

  7,98 zł
 • KULA bibułowa plaster miodu JASNY RÓŻ30cm KULA bibułowa plaster miodu JASNY RÓŻ30cm
  7,98 zł
  KULA bibułowa plaster miodu JASNY RÓŻ 30cm
  1 Recenzje

  Przedmioty robione własnoręcznie wymagają równie wyjątkowej oprawy. Zdjęcia w aranżacjach to jeden z bardzo ważnych elementów. A do stworzenia tła wykorzystaj kulę w kształcie plastra miodu. Jasny róż doda delikatności twoim produktom.

  7,98 zł
 • KULA bibułowa plaster miodu RÓŻOWY 30cm KULA bibułowa plaster miodu RÓŻOWY 30cm
  7,98 zł
  KULA bibułowa plaster miodu RÓŻOWY 30cm

  Różowe dekoracje do sesji produktowych dodają delikatności prezentowanym produktom. Kula bibułowa w kształcie plastra miodu sprawdzi się podczas prezentowana produktów dla dziewczynek, dzieci oraz kobiet.

  7,98 zł
 • KULA bibułowa plaster miodu POMARAŃCZOWA 10cm KULA bibułowa plaster miodu POMARAŃCZOWA 10cm
  3,98 zł
  KULA bibułowa plaster miodu POMARAŃCZOWA 10cm
  1 Recenzje

  Mała kula bibułowa w kolorze pomarańczowym. Dzięki niej możesz ozdobić wystawę, stoisko na targach czy tło sesji produktowej. Idealnie wygląda w połączeniu z dużą kulą tego samego koloru.

  3,98 zł
 • KULA bibułowa plaster miodu SZARA 10cm KULA bibułowa plaster miodu SZARA 10cm
  3,98 zł
  KULA bibułowa plaster miodu SZARA 10cm
  1 Recenzje

  Sesje zdjęciowe produktów mogą być jeszcze bardziej wyjątkowe gdy zadbasz o odpowiednie tło. Możesz je wykonać przy pomocy kuli w kształcie plastra miodu w kolorze szarym. Taki kolor kuli pięknie prezentuje się również z kulami w innym kolorze.

  3,98 zł
 • KULA bibułowa plaster miodu CIEMNY RÓŻ 40cm KULA bibułowa plaster miodu CIEMNY RÓŻ 40cm
  8,00 zł 12,98 zł
  KULA bibułowa plaster miodu CIEMNY RÓŻ 40cm KONIEC SERII
  1 Recenzje

  Duża papierowa kula w kształcie plastra miodu. Mocno różowy kolor zwraca na siebie uwagę co jest niezwykle ważne podczas targów czy wystaw. Udekoruj swoje stoisko w prosty ale efektowny sposób!

  8,00 zł 12,98 zł
  Promocja
 • KULA papierowa 25cm ZŁOTA KULA papierowa 25cm ZŁOTA
  4,98 zł
  KULA papierowa 25cm ZŁOTA

  Wyjątkowa papierowa kula w najmodniejszym złotym kolorze. Dzięki niej nie tylko upiększysz stoisko podczas targów ale również stworzysz wyjątkowe tło do sesji produktowych. Kolor złoty idealnie komponuje się z innymi dodatkami.

  4,98 zł
 • KULA papierowa 25cm SREBRNA KULA papierowa 25cm SREBRNA
  4,98 zł
  KULA papierowa 25cm SREBRNA

  Fantastyczną dekoracją pomieszczenia na różnego rodzaju targi i wystawy są papierowe kule. Lampiony w srebrnym kolorze nadadzą delikatności oraz elegancji całej aranżacji stoiska. Świetnie prezentują się powieszone na ścianie podczas sesji aranżacyjnej.

  4,98 zł
 • KULA papierowa 25cm LILIOWA KULA papierowa 25cm LILIOWA
  4,98 zł
  KULA papierowa 25cm LILIOWA

  Liliowe papierowe kule to śliczna dekoracja, która w delikatny i elegancki sposób ozdobi pomieszczenie na różne okazje takie jak sesje produktowe. Dzięki nim możesz również ozdobić stoisko podczas wystawy. Kule są bardzo lekkie i proste w użyciu, dlatego nie sprawią żadnego problemu w przenoszeniu oraz wieszaniu.

  4,98 zł
 • KULA papierowa 25cm KREMOWA KULA papierowa 25cm KREMOWA
  4,98 zł
  KULA papierowa 25cm KREMOWA

  Kule papierowe w kremowym kolorze to delikatna i subtelna dekoracja. Można wykorzystać ja na wiele sposobów - podczas organizowania wystawy, podczas sesji produktowej czy na targach. Kremowy kolor wpisuje się w każdą aranżację.

  4,98 zł
 • KULA bibułowa plaster miodu POMARAŃCZOWA 10cm KULA bibułowa plaster miodu POMARAŃCZOWA 10cm
  3,98 zł
  KULA bibułowa plaster miodu POMARAŃCZOWA 10cm

  Kula bibułowa w soczystym pomarańczowym kolorze efektownie udekoruje stoisko wystawowe! Struktura kuli, która wyglądem przypomina plaster miodu pozytywnie zaskoczy wszystkich odwiedzających stoisko. Pomarańczowa dekoracja świetnie prezentuje się z innymi ozdobami w różnych kolorach.

  3,98 zł