rozety, pompony, kule papierowe

rozety, pompony, kule papierowe

Dekoracje papierowe: pompony z bibuły, lampiony dekoracyjne oraz rozety z metalicznymi brzegami to ozdoby, które pozwolą wyróżnić Twoje stoisko na targach i różnego rodzaju wystawach branżowych. Dekoracje z papieru pięknie wpisują się w najnowsze trendy, dzięki temu, że posiadają ekologiczny charakter. Można stosować je w kompozycjach po kilka sztuk - najlepszy efekt dają kompozycje z kilku kolorów i rozmiarów. Pompony z bibuły są lekkie i puszyste, a dekoracyjne rozety można wykorzystywać także jako tło do zdjęć produktowych.

 • ROZETY dekoracyjne białe ze złotym paskiem 3szt ROZETY dekoracyjne białe ze złotym paskiem 3szt
  26,98 zł
  ROZETY dekoracyjne białe ze złotym paskiem 3szt
  1 Recenzje

  Śliczne papierowe rozety w kolorze białym, wykończone ozdobnym złotym paseczkiem to efektywna a zarazem elegancka dekoracja, która idealnie sprawdzi się na targach lub wystawach produktowych.. Można je powiesić pod sufitem, na ścianie albo wykorzystać do sesji zdjęciowej w aranżacji.

  26,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne Pink&Gold 3szt LUX ROZETY dekoracyjne Pink&Gold 3szt LUX
  25,98 zł
  ROZETY dekoracyjne Pink&Gold 3szt LUX

  Świetne rozety dekoracyjne efektywnie przyozdobią Twoje stoisko na targach lub wystawie.Rozety w kolorze różu i złota stworzą elegancki efekt podczas sesji zdjęciowej w aranżacji. Można je powiesić dosłownie w każdym miejscu.

  25,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne biało-złote ZESTAW 4szt ROZETY dekoracyjne biało-złote ZESTAW 4szt
  33,98 zł
  ROZETY dekoracyjne biało-złote ZESTAW 4szt

  Fantastyczny zestaw 4 sztuk rozet o różnych średnicach w biało-złotej kolorystyce. Rewelacyjnie prezentują się zawieszone jako dekoracja podczas różnych targów i wystaw. Rozety można wykorzystać wielokrotnie do sesji zdjęciowych produktów w aranżacji.

  33,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne białe 3szt ROZETY dekoracyjne białe 3szt
  11,98 zł
  ROZETY dekoracyjne białe 3szt

  Ozdobne, białe rozety to świetny pomysł dla firm na udekorowanie swojego stoiska podczas targów. Sprawdzą się również świetnie jako tło do zdjęć produktowych. Można wykorzystać je także jako dekoracje na wigilię firmową.

  11,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt JASNORÓŻOWE ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt JASNORÓŻOWE
  24,98 zł
  ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt JASNORÓŻOWE
  1 Recenzje

  Zestaw pięknych jasnoróżowych rozet zakończonych złotym brzegiem to wspaniała dekoracja na różnego rodzaju targi i wystawy. Dzięki rozetom możesz wyróżnić swoje stoisko na tle innych i podkreślić wyjątkowy charakter produktów.

  24,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt BŁĘKITNE ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt BŁĘKITNE
  24,98 zł
  ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt BŁĘKITNE
  1 Recenzje

  Piękne błękitne rozety ze złotym paskiem to niesamowita dekoracja na targi produktów oraz wystawy Pięknie prezentują się powieszone przy stoisku. Papierowe rozety można również wykorzystać do sesji produktowych. Piękne zdjęcia w aranżacji przyciągają uwagę klientów.

  24,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne Złamana Biel 3szt ROZETY dekoracyjne Złamana Biel 3szt
  19,98 zł
  ROZETY dekoracyjne Złamana Biel 3szt

  Piękne rozety w kolorze złamanej bieli będą pięknie prezentować się na wigilijnym przyjęciu firmowym czy otwarciu nowej lokalizacji firmy. Wykorzystane na targach będą zwracać i przyciągać uwagę klientów.

  19,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne Black&White 5szt ROZETY dekoracyjne Black&White 5szt
  29,98 zł
  ROZETY dekoracyjne Black&White 5szt

  Piękne rozety w czarno-białym kolorze będą idealne do udekorowania stoiska na targach. Dzięki temu, że każda z nich jest inna będą przyciągać uwagę klientów. Sprawdzą się również jako dekorację na otwarcie salonu lub wigilię  firmową. Można z nich również utworzyć ściankę do zdjęć produktowych.

  29,98 zł
 • LAMPION papierowy BIAŁY 25cm LAMPION papierowy BIAŁY 25cm
  4,98 zł
  KULA papierowa 25cm BIAŁA

  Biała kula dekoracyjna świetnie komponuje się z innymi kolorami na stoisku wystawowym. Użyj ją jako dopełnienie całej aranżacji. A wszystko po to żeby zachwycić swoim pomysłem i kreatywnością. Kule możesz połączyć również z innymi papierowymi dekoracjami np. rozetami.

  4,98 zł
 • LAMPION papierowy JASNORÓŻOWY 25cm LAMPION papierowy JASNORÓŻOWY 25cm
  4,98 zł
  KULA papierowa 25cm JASNORÓŻOWA

  Kula papierowa to przyjaciel każdego twórcy! Jej ogrom zastosowań sprawia, że jest ona często wykorzystywana. Użyj jej jako tło do sesji aranżacyjnej lub jako dekoracja swojego stoiska podczas targów produktowych. Kule w kolorze jasnoróżowym cechuje niezwykła delikatność.

  4,98 zł
 • KULA papierowa 25cm BRZOSKWINIOWA KULA papierowa 25cm BRZOSKWINIOWA
  4,98 zł
  KULA papierowa 25cm BRZOSKWINIOWA

  Wyjątkowa kula papierowa w kolorze brzoskwiniowym. Dzięki niej możesz szybko udekorować miejsce wystawiania produktów. Pastelowa kula może stanowić również eleganckie tło sesji zdjęciowej produktów w aranżacjach.

  4,98 zł
 • KULA papierowa 35cm MIĘTOWA KULA papierowa 35cm MIĘTOWA
  6,98 zł
  KULA papierowa 35cm MIĘTOWA

  Kula papierowa w kolorze miętowym idealnie nada się do dekoracji tła podczas sesji produktowej. Dzięki temu zdjęcia w aranżacji będą prezentować się wyjątkowo. Kula jest również bardzo przydatna przy dekorowaniu stoiska podczas targów. W szczególny sposób zwraca uwagę odwiedzających.

  6,98 zł
 • KULA bibułowa plaster miodu BIAŁA 30cm KULA bibułowa plaster miodu BIAŁA 30cm
  7,98 zł
  KULA bibułowa plaster miodu BIAŁA 30cm
  1 Recenzje

  Kula bibułowa w kształcie plastra miodu, o białej, pięknej barwie, to świetna dekoracja stoiska podczas wystawy lub targów.Ten jasny dodatek z pewnością przykuję uwagę wszystkich zwiedzających. Dzięki oryginalnemu kształtowi kula świetnie posłuży również jako gadżet do sesji zdjęciowych produktów w aranżacji.

  7,98 zł
 • KULA bibułowa plaster miodu BŁĘKITNA 30cm KULA bibułowa plaster miodu BŁĘKITNA 30cm
  7,98 zł
  KULA bibułowa plaster miodu BŁĘKITNA 30cm

  Jeśli planujesz wykonać sesję produktową ale nie wiesz jak wykonać wyjątkowe tło użyj kuli bibułowej. Stworzona na kształt plastra miodu jest bardzo nowoczesna. Kolor błękitny pasuje najlepiej do produktów dla niemowląt lub zimowych stylizacji. Pastelowe kolory przykują uwagę również podstaw wystaw i targów.

  7,98 zł
 • KULA bibułowa plaster miodu SZARA 30cm KULA bibułowa plaster miodu SZARA 30cm
  7,98 zł
  KULA bibułowa plaster miodu SZARA 30cm

  Szara kula bibułowa w kształcie plastra miodu, to świetna dekoracja stoiska, na którym rozłożysz swoje produkty do prezentacji. Po skończonych targach kulę możesz ponownie wykorzystać jako tło do sesji zdjęciowej w aranżacji. Takie zdjęcia pięknie wyglądają na stronie.

  7,98 zł
 • KULA bibułowa plaster miodu JASNY RÓŻ30cm KULA bibułowa plaster miodu JASNY RÓŻ30cm
  7,98 zł
  KULA bibułowa plaster miodu JASNY RÓŻ 30cm
  1 Recenzje

  Przedmioty robione własnoręcznie wymagają równie wyjątkowej oprawy. Zdjęcia w aranżacjach to jeden z bardzo ważnych elementów. A do stworzenia tła wykorzystaj kulę w kształcie plastra miodu. Jasny róż doda delikatności twoim produktom.

  7,98 zł
 • KULA bibułowa plaster miodu RÓŻOWY 30cm KULA bibułowa plaster miodu RÓŻOWY 30cm
  7,98 zł
  KULA bibułowa plaster miodu RÓŻOWY 30cm

  Różowe dekoracje do sesji produktowych dodają delikatności prezentowanym produktom. Kula bibułowa w kształcie plastra miodu sprawdzi się podczas prezentowana produktów dla dziewczynek, dzieci oraz kobiet.

  7,98 zł
 • KULA bibułowa plaster miodu CIEMNY RÓŻ 40cm KULA bibułowa plaster miodu CIEMNY RÓŻ 40cm
  8,00 zł 12,98 zł
  KULA bibułowa plaster miodu CIEMNY RÓŻ 40cm KONIEC SERII
  1 Recenzje

  Duża papierowa kula w kształcie plastra miodu. Mocno różowy kolor zwraca na siebie uwagę co jest niezwykle ważne podczas targów czy wystaw. Udekoruj swoje stoisko w prosty ale efektowny sposób!

  8,00 zł 12,98 zł
  Promocja
 • KULA papierowa 25cm ZŁOTA KULA papierowa 25cm ZŁOTA
  4,98 zł
  KULA papierowa 25cm ZŁOTA

  Wyjątkowa papierowa kula w najmodniejszym złotym kolorze. Dzięki niej nie tylko upiększysz stoisko podczas targów ale również stworzysz wyjątkowe tło do sesji produktowych. Kolor złoty idealnie komponuje się z innymi dodatkami.

  4,98 zł
 • KULA papierowa 25cm KREMOWA KULA papierowa 25cm KREMOWA
  4,98 zł
  KULA papierowa 25cm KREMOWA

  Kule papierowe w kremowym kolorze to delikatna i subtelna dekoracja. Można wykorzystać ja na wiele sposobów - podczas organizowania wystawy, podczas sesji produktowej czy na targach. Kremowy kolor wpisuje się w każdą aranżację.

  4,98 zł
 • KULA bibułowa plaster miodu 30cm CZARNA KULA bibułowa plaster miodu 30cm CZARNA
  7,98 zł
  KULA bibułowa plaster miodu 30cm CZARNA
  1 Recenzje

  Fantastyczna dekoracja pomieszczenia w postaci bibułowej kuli, która swoim wyglądem przypomina plaster miodu. Świetnie prezentuje się na stoisku, wystawie czy podczas sesji zdjęciowej. Czarny kolor doda elegancji wielu aranżacjom.

  7,98 zł
 • KULA puszysta bibułowa 25cm JASNORÓŻOWA KULA puszysta bibułowa 25cm JASNORÓŻOWA
  3,50 zł
  POMPON z bibuły 25cm JASNORÓŻOWY
  1 Recenzje

  Prześliczny, jasnoróżowy bibułowy pompon świetnie sprawdzi się na targach oraz wystawach produktowych. Dzięki niemu wyróżnisz swoje stoisko na tle innych stoisk. Polecam również jako dodatek do sesji zdjęciowych! Jasnoróżowy kolor pięknie komponuje się z produktami dla dziewczynek.

  3,50 zł
 • POMPON bibułowy 25cm BŁĘKITNY POMPON bibułowy 25cm BŁĘKITNY
  3,50 zł
  POMPON z bibuły 25cm BŁĘKITNY

  Błękitne, bibułowe pompony to bardzo ciekawe dodatki dekoracyjne, które świetnie wyglądają na targach czy wystawach.Są łatwe w zastosowaniu, oraz dają rewelacyjny efekt. Polecam również jako dodatek do sesji zdjęciowych! Nadają im lekkości i świeżości.

  3,50 zł
 • KULA puszysta bibułowa 25cm CZERWONA KULA puszysta bibułowa 25cm CZERWONA
  3,50 zł
  POMPON z bibuły 25cm CZERWONY

  Puszyste bibułowe pompony świetnie sprawdzą jako element dekoracji stoiska na targach oraz wystawach własnoręcznie robionych produktów. Pompon w czerwonym nasyconym kolorze to dodatek, który zachwyci wszystkich odwiedzających. Czerwone dodatki pięknie wyglądają na sesjach produktów walentynkowych czy jesiennych.

  3,50 zł
 • KULA puszysta bibułowa 25cm BIAŁA KULA puszysta bibułowa 25cm BIAŁA
  3,50 zł
  POMPON z bibuły 25cm BIAŁY

  Białe, bibułowe pompony to delikatny element dekoracyjny, który świetnie sprawdzi się na wszystkich wystawach oraz targach produktowych. Jasne pompony nadadzą wrażenie lekkości i świeżości.  Są łatwe w zastosowaniu, dlatego można wykorzystać je jako element produktowych sesji zdjęciowych. Biały kolor pięknie komponuje się z dodatkami w innych kolorach.

  3,50 zł
 • KULA puszysta bibułowa 25cm GRANATOWA KULA puszysta bibułowa 25cm GRANATOWA
  3,50 zł
  POMPON z bibuły 25cm GRANATOWY

  Granatowe, bibułowe pompony  to dekoracja, która zachwyci wszystkich odwiedzającym stoisko produktowe. Umieść je podczas targów aby przykuć uwagę do swojego stoiska. Dodatkowo pompony możesz wykorzystać w sesji zdjęciowej. Granatowy kolor nadaje szyku i elegancji prezentowanym produktom.

  3,50 zł
 • KULA puszysta bibułowa 25cm CIEMNORÓŻOWA KULA puszysta bibułowa 25cm CIEMNORÓŻOWA
  3,50 zł
  POMPON z bibuły 25cm CIEMNORÓŻOWY

  Ciemnoróżowa puszysty pompon z bibuły, to idealna dekoracja podczas produktowych sesji zdjęciowych. Dzięki temu stworzysz piękny klimat sesji produktów dla dziewczynek lub kobiet. Pompony mogą być również dekoracją podczas targów lub wystaw produktów.

  3,50 zł
 • KULA puszysta bibułowa 25cm KREMOWA KULA puszysta bibułowa 25cm KREMOWA
  3,50 zł
  POMPON z bibuły 25cm KREMOWY

  Śliczny pompon bibułowy, to idealnie uzupełnienie aranżacji na targach. Pompony nadadzą wrażenie lekkości i świeżości. Są łatwe w zastosowaniu, dają rewelacyjny efekt. Pompony możesz również wykorzystać jako element sesji zdjęciowej produktów w aranżacji.

  3,50 zł
 • KULA puszysta bibułowa 35cm BIAŁA KULA puszysta bibułowa 35cm BIAŁA
  5,50 zł
  POMPON z bibuły 35cm BIAŁY
  1 Recenzje

  Białe, bibułowe pompony to delikatna dekoracja, która w wyjątkowy sposób wypełni  aranżację stoiska na targach produktowych. Równie ładnie prezentuje się na sesjach zdjęciowych produktów w aranżacji. 

  5,50 zł
 • KULA puszysta bibułowa 35cm KREMOWA KULA puszysta bibułowa 35cm KREMOWA
  5,50 zł
  POMPON z bibuły 35cm KREMOWY

  Piękne, puszyste pompony z bibuły, które pięknie wyglądają na delikatnych sesjach zdjęciowych. Pompony w kolorze kremowym pięknie komponuje się z innymi kolorami. Ponownie możesz wykorzystać pompony do ozdoby stoiska na targach lub wystawach.

  5,50 zł
 • KULA puszysta bibułowa 35cm JASNORÓŻOWA KULA puszysta bibułowa 35cm JASNORÓŻOWA
  5,50 zł
  POMPON z bibuły 35cm JASNORÓŻOWY
  2 Recenzje

  Pompon z bibuły to wyjątkowa propozycja dekoracji na targi lub wystawy. Pompony można przymocować wstążką, która pięknie uzupełnia całą aranżację. Pompony również idealnie nadają się jako tło sesji produktowych.

  5,50 zł
 • KULA puszysta bibułowa 35cm CIEMNORÓŻOWA KULA puszysta bibułowa 35cm CIEMNORÓŻOWA
  5,50 zł
  POMPON z bibuły 35cm CIEMNORÓŻOWY
  1 Recenzje

  Przepiękne, ciemnoróżowe, bibułowe pompony, będą idealną dekoracją pomieszczenia. Idealnie uzupełnią aranżację stoiska oraz będą tłem do sesji produktowych. Dzięki temu twoje zdjęcia przykują uwagę nawet najbardziej wymagających klientów.

  5,50 zł
 • KULA puszysta bibułowa 35cm ZŁOTY KULA puszysta bibułowa 35cm ZŁOTY
  5,50 zł
  POMPON z bibuły 35cm ZŁOTY

  Złote pompony z bibuły to hit 2020! Elegancki kolor, lekka forma to propozycja na każde targi czy wystawy. Pompony możesz również wykorzystać do wykonania zdjęć produktowych. Złoty kolor pięknie komponuje się z innymi barwami.

  5,50 zł
 • POMPON bibułowy 25cm SREBRNY POMPON bibułowy 25cm SREBRNY
  3,50 zł
  POMPON z bibuły 25cm SREBRNY

  Prześliczne, srebrne pompony świetnie sprawdzą się na targach oraz wystawach. Lekkie pompony z bibuły przykują uwagę wszystkich odwiedzających. Dzięki czemu twoje produkty będą miały większą oglądalność. Możesz ich użyć również do wykonania sesji aranżacyjnych.

  3,50 zł
 • POMPON bibułowy 35cm SREBRNY POMPON bibułowy 35cm SREBRNY
  5,50 zł
  POMPON z bibuły 35cm SREBRNY

  Szukasz wyjątkowego tła do twoich zdjęć? Użyj bibułowych pomponów! Srebrny kolor podkreśli kolory oraz wyeksponuje te najbardziej ważne. Możesz je wykorzystać również na targach aby przyozdobić swoje stoisko.

  5,50 zł
 • ROZETY dekoracyjne kremowe 3szt ROZETY dekoracyjne kremowe 3szt
  11,98 zł
  ROZETY dekoracyjne kremowe 3szt

  Śliczne rozety w kremowym kolorze to genialny pomysł na dekoracje firmowe na targi. Zrobiona z nich ścianka przyciągnie uwagę wielu klientów. Sprawdzą się również bardzo dobrze jako tło do zdjęć produktowych.

  11,98 zł

Rozety, pompony, kule papierowe do aranżacji

Jednym z największych trendów w ostatnich sezonach są dekoracje eko. Zdecydowanie jest to wpływ rosnącej świadomości ekologicznej, która sprawia, że coraz więcej osób pragnie dbać o naszą planetę. To wspaniały nurt, który możesz z powodzeniem wykorzystać do zaaranżowania swojego sklepu lub biura. Klienci czy partnerzy biznesowi odwiedzający tak udekorowaną siedzibę na pewno nie przejdą obok niej obojętnie. Wspaniałym pomysłem jest też wykorzystanie papierowych dekoracji do ubrania stanowiska podczas targów branżowych. Kolorowe rozety, pompony dekoracyjne czy kule zwrócą uwagę uczestników wydarzenia i z całą pewnością uatrakcyjnią cały wystrój. Dzięki szerokiej gamie dostępnych produktów bez najmniejszego problemu znajdziesz idealne ozdoby do swojej aranżacji. Jakie dekoracje najlepiej sprawdzą się w takiej roli?

Dekoracyjne rozety do aranżacji wnętrza

Rozety to fantastyczna dekoracja, którą śmiało wykorzystać można do ubrania dowolnego wnętrza. Wykonane z grubego papieru prezentują się niezwykle estetycznie, a oryginalna forma bez wątpienia urozmaici stworzony przez Ciebie wystrój. Rozety dekoracyjne sprzedawane są w zestawach zawierających trzy sztuki różnych rozmiarów. Możesz postawić na jeden motyw kolorystyczny lub też mieszać ze sobą odcienie, dzięki czemu uzyskany rezultat będzie fenomenalny. Biało-złote rozety są jednym z najbardziej uniwersalnych dodatków do aranżacji. Świetnym rozwiązaniem będą także rozety w odcieniu złamanej bieli, które kapitalnie połączyć możesz z różem, czernią czy błękitem. Możliwości jest całe mnóstwo, dlatego na pewno znajdziesz idealne dekoracje dla swojej firmy.

Rozety dekoracyjne w kolorze białym

Rozety dekoracyjne w kolorze białym

Kule plaster miodu oraz pompony do dekoracji

Kule inspirowane plastrem miodu to nowoczesna i niebanalna dekoracja. Za ich pomocą z łatwością wniesiesz do swojej aranżacji fantastyczne kolory. Kule świetnie nadają się do tego, aby zawiesić je na sznurkach różnej długości. Bezbłędnie ubiorą w ten sposób pustą ścianę, przestrzeń pod sufitem, a nawet witrynę. Bez najmniejszego problemu możesz więc wykorzystać takie ozdoby w swoim biurze czy sklepie, a nawet podczas targów. A może szukasz dekoracji na imprezę firmową? Kule będą nie tylko ciekawą ozdobą, ale też perfekcyjnym tłem do pamiątkowych zdjęć. Wspaniałą alternatywą dla kul są puszyste pompony. Dzięki postrzępionym brzegom nabierają one objętości i przykuwają spojrzenia. Pompony śmiało można zawiesić lub położyć na płaskiej powierzchni, dlatego są łatwą do wykorzystania dekoracją. 

Ozdobne kule w formie lampionów

Popularną dekoracją jest duża kula papierowa z cienkim, metalowym stelażu. Tego rodzaju ozdoby wykorzystuje się do aranżacji wnętrz i plenerów podczas różnego rodzaju wydarzeń. Śmiało możesz więc użyć ich do dekoracji siedziby swojej firmy. Eko kule z papieru mają rozmaite odcienie, które na pewno uda Ci się dopasować do kolorystyki swojej marki. Białe, czarne, złote czy kremowe to zdecydowanie najczęściej wybierane ozdoby, jednak śmiało postawić możesz także na nieco żywsze barwy: brzoskwinię, jasny róż czy miętę. Takie dekoracje rewelacyjnie sprawdzą się także jako oryginalne źródło światła podczas imprezy czy targów. Wystarczy kule zawiesić na sznurze z lampkami czy umieścić wewnątrz diody LED. Uzyskany w ten sposób efekt będzie jedyny w swoim rodzaju.

Kula papierowa dekoracyjna

Kula papierowa dekoracyjna