klamerki

klamerki

Klamerki to aktualnie bardzo pożądany dodatek, który pełni funkcję nie tylko praktyczną, ale też dekoracyjną. Klamerki drewniane w naturalnym kolorze wspaniale wpisują się w trendy eko. Klamerki ozdobne kolorowe pozwolą na dołączenie do paczek z produktami bileciku z podziękowaniem czy zawieszki z logo firmy. Klamerki można wykorzystać także na targach - dzięki nim zamocujesz sznurki i tasiemki, które udekorują Twoje stoisko. Duże klamerki drewniane można także wykorzystać jako wizytowniki, a tabliczki kredowe na klamerkach umożliwią podpisanie produktów.

 • KLAMERKI drewniane dekoracyjne BIAŁE 20szt KLAMERKI drewniane dekoracyjne BIAŁE 20szt
  5,98 zł
  KLAMERKI drewniane dekoracyjne BIAŁE 20szt

  Piękne, maleńkie klamerki dekoracyjne w białym kolorze to świetny dodatek do bilecików, które można przypiąć do produktów wędrujących do klientów. Klamerkami można przymocować również wizytówki podczas organizowania targów czy wystaw.

  5,98 zł
 • KLAMERKI drewniane dekoracyjne MAŁE 20szt KLAMERKI drewniane dekoracyjne MAŁE 20szt
  5,98 zł
  KLAMERKI drewniane dekoracyjne MAŁE 20szt

  Małe drewniane klamerki to świetny element dekoracyjny. Klamerki mogą posłużyć do przypięcia bilecików czy wizytówek na stoisku podczas targów. Możesz wykorzystać je również przy tworzeniu produktów. Klamerki są drewniane dlatego pięknie pasują do stylu Vintage czy boho.

  5,98 zł
 • KLAMERKI dekoracyjne ZŁOTE 20szt KLAMERKI dekoracyjne ZŁOTE 20szt
  6,98 zł
  KLAMERKI dekoracyjne ZŁOTE 20szt

  Dekoracyjne złote klamerki idealnie sprawdzą się jako dodatek do przedmiotów zakupionych przez klienta. Możesz również wykorzystać je do prac rękodzielniczych. Złote klamerki wykonane są z drewna dlatego są w pełni ekologiczne.

  6,98 zł
 • KLAMERKI dekoracyjne SREBRNE 20szt KLAMERKI dekoracyjne SREBRNE 20szt
  6,98 zł
  KLAMERKI dekoracyjne SREBRNE 20szt

  Dekoracyjne klamerki w kolorze srebrnym to propozycja dla wszystkich fanów rękodzieła. Dzięki nim możesz w subtelny sposób upiększyć swoje produkty. Klamerki pozwalają dopiąć do produktu wizytówkę czy bilecik, tak aby nie zepsuć jego wyglądu. Taki mały dodatek może wiele zmienić.

  6,98 zł
 • KLAMERKI dekoracyjne RÓŻOWE 20szt KLAMERKI dekoracyjne RÓŻOWE 20szt
  5,98 zł
  KLAMERKI dekoracyjne RÓŻOWE 20szt

  Różowe klamerki dekoracyjne możesz dołączyć do każdego produktu dla dziewczynki. Dzięki subtelnym dodatkom produkt nabiera wyjątkowego charakteru. Dodatkowe dekoracje z pewnością zostaną docenione przez klientów.

  5,98 zł
 • KLAMERKI drewniane dekoracyjne BŁĘKITNE 20szt KLAMERKI drewniane dekoracyjne BŁĘKITNE 20szt
  5,98 zł
  KLAMERKI drewniane dekoracyjne BŁĘKITNE 20szt

  Piękne, drewniane klamerki w kolorze błękitu które pomogą dopiąć do produktu bilecik czy wizytówkę. Dzięki nim możesz również zamontować elementy dekoracji na stoisku targowym tak aby nie zepsuć całości kompozycji. Błękitny kolor pięknie pasuje do produktów dla chłopca.

  5,98 zł
 • KLAMERKI dekoracyjne DUŻE czarne 10szt KLAMERKI dekoracyjne DUŻE czarne 10szt
  5,98 zł
  KLAMERKI dekoracyjne DUŻE czarne 10szt

  Eleganckie klamerki w kolorze czarnym, które posłużą ci do dekoracji podczas wystaw i targów. Dzięki nim możesz przypiąć dekoracje, a także bileciki czy wizytówki. Takie małe szczegóły sprawiają, że produkt staje się wyjątkowy.

  5,98 zł
 • KLAMERKI z diodami led na sznurze 10szt 140cm KLAMERKI z diodami led na sznurze 10szt 140cm
  23,98 zł
  KLAMERKI z diodami led na sznurze 10szt 140cm
  1 Recenzje

  Wyjątkowa dekoracja, która zwróci uwagę wszystkich obecnych na targach czy wystawach. Sznur z lampkami pomoże wyeksponować stoisko na tle innych. Lampeczki można również wykorzystać do sesji aranżacyjnych.

  23,98 zł