stojaki na wizytówki

stojaki na wizytówki

Stojaki na wizytówki sprawdzą się świetnie na targach, imprezach branżowych czy w biurze. Największą popularnością cieszy się stojak na wizytówki złoty, który wspaniale wpisuje się w najnowsze trendy. Stojak na wizytówki drewniany podkreśli ekologiczny charakter Twojej firmy i dbałość o środowisko. Często poszukiwane są także stojaki na wizytówki z logo, które umocnią wizerunek firmy i zadbają o jej profesjonalny odbiór. Często kupowane są także niewielkie stojaki na wizytówki w kształcie serc i trójkątów, które występują w różnych kolorach.

 • STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt ZŁOTE STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt ZŁOTE
  15,98 zł
  STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt ZŁOTE

  Eleganckie stojaczki w kształcie serca to wyjątkowa dekoracja na targi oraz wystawy. Dzięki nim wizytówki na pewno zwrócą uwagę wszystkich odwiedzających. Stojaczki będą również świetną dekoracją stoiska. Każdy detal jest ważny!

  15,98 zł
 • STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt ROSEGOLD STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt ROSEGOLD
  15,98 zł
  STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt ROSEGOLD

  Bez wątpienia rosegold to najmodniejszy kolor sezonu. Dlatego zadbaj o dodatki w tym kolorze. Stojak w kształcie serca to propozycja na wszelakie tarki i wystawy. Dzięki niemu wyeksponujesz wizytówkę z logo firmy czy ulotkę reklamową. Twoje stoisko na pewno będzie wyjątkowe.

  15,98 zł
 • STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt SREBRNE STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt SREBRNE
  15,98 zł
  STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt SREBRNE

  Metalowe stojaczki na wizytówki świetnie sprawdzą się na różnego rodzaju targach i wystawach. Można umieścić w nich wizytówki z logo firmy, ale też wykorzystać na podpisanie danej aranżacji. Sprawdzą się również na zdjęciach produktowych - możecie umieścić w stojaczku karteczkę z informacją, która przyciągnie klienta i którą warto podkreślić.

  15,98 zł
 • STOJAKI na wizytówki Trójkąty 2,3cm 10szt ZŁOTY STOJAKI na wizytówki Trójkąty 2,3cm 10szt ZŁOTY
  15,98 zł
  STOJAKI na wizytówki Trójkąty 2,3cm 10szt ZŁOTY

  Stojaczki w nowoczesnym stylu. Modny kształt trójkątów oraz złoty kolor pasuje do dekoracji eleganckich oraz botanicznych. Dzięki nim możesz wyeksponować wizytówkę z logo lub ulotkę reklamową. Każdy detal jest bardzo ważny.

  15,98 zł
 • STOJAKI na wizytówki Trójkąty 2,3cm 10szt ROSEGOLD STOJAKI na wizytówki Trójkąty 2,3cm 10szt ROSEGOLD
  15,98 zł
  STOJAKI na wizytówki Trójkąty 2,3cm 10szt ROSEGOLD

  Trójkątne stojaczki na wizytówki w najmodniejszym odcieniu sezonu rosegold! To dekoracja dla wszystkich fanów nowoczesnego stylu oraz geometrycznych kształtów. Stojaczki nie tylko pięknie prezentują się na wystawowych stoiskach, ale również możesz użyć je podczas sesji aranżacyjnej.

  15,98 zł
 • STOJAK na wizytówki Classic 4cm ZŁOTY STOJAK na wizytówki Classic 4cm ZŁOTY
  12,98 zł
  STOJAK na wizytówki Classic 4cm ZŁOTY

  Eleganckie stojaczki, które możesz wykorzystać do dekoracji stoiska podczas targów lub wystaw. Dzięki temu zwrócisz uwagę odwiedzających na swoje wizytówki czy ulotki. Stojaczki równie ładnie wyglądają na zdjęciach jako podpisanie aranżacji lub wyjątkowy element zdjęcia.

  12,98 zł
 • STOJAK na wizytówki Classic 4cm SREBRNY STOJAK na wizytówki Classic 4cm SREBRNY
  12,98 zł
  STOJAK na wizytówki Classic 4cm SREBRNY

  Piękny i klasyczny stojak na wizytówki, który w wyjątkowy sposób ozdobi stoisko podczas targów czy wstaw. Jego klasyczna forma sprawia, że pasuje do każdej aranżacji. Stojak możesz wykorzystać również do podpisania aranżacji na zdjęciach.

  12,98 zł
 • STOJAKI na wizytówki drewniane 3-4cm 6szt STOJAKI na wizytówki drewniane 3-4cm 6szt
  12,98 zł
  STOJAKI na wizytówki drewniane 3-4cm 6szt

  Drewniane stojaczki na wizytówki to propozycja dla wszystkich fanów stylu eko. Dzięki nim podkreślisz naturalny charakter stoiska na wystawie lub targach. Takie stojaczki sprawdzają się również jako element zdjęcia produktów, które chcesz wrzucić na swoją stronę.

  12,98 zł
 • STOJAKI na wizytówki drewniane 3-4cm 10szt STOJAKI na wizytówki drewniane 3-4cm 10szt
  21,98 zł
  STOJAKI na wizytówki drewniane 3-4cm 10szt

  Naturalne, drewniane stojaczki na wizytówki lub ulotki reklamowe. Każdy detal jest ważny, dlatego tak przygotowane stojaczki możesz użyć na tragach lub wystawach swoich produktów. Stojaczki możesz również wielokrotnie wykorzystać do sesji produktowych.

  21,98 zł
 • STOJAK na 10 wizytówek drewniany 5x40cm STOJAK na 10 wizytówek drewniany 5x40cm
  35,98 zł
  STOJAK na 10 wizytówek drewniany 5x40cm

  Wyjątkowe, drewniane stojaczki w naturalnym stylu. Spodobają się wszystkim miłośnikom stylu eko oraz Vintage. Wizytówki pięknie prezentują się na stoisku podczas targów i wystaw. Wizytówki możesz wykorzystać również do podpisania aranżacji do zdjęć.

  35,98 zł
 • SZTALUGA stojak na wizytówkę bilecik drewniana 12cm SZTALUGA stojak na wizytówkę bilecik drewniana 12cm
  5,98 zł
  SZTALUGA stojak na wizytówkę bilecik drewniana 12cm

  Drewniana sztaluga na bilecik lub wizytówkę z logo to idealny wybór na różnego rodzaju targi i imprezy. Można ją wykorzystać również do eksponowania produktów na zdjęciach. Dzięki wykonaniu z drewna ma ekologiczny charakter i pięknie wpisuje się w najnowsze trendy.

  5,98 zł