Wybierz Na targi i do zdjęć

Przygotowujesz się do udziału w targach i pragniesz, by Twoje stoisko zachwycało dbałością o każdy szczegół? Zebraliśmy dla Ciebie, wszystko co niezbędne, ale też modne. Najwyższej jakości produkty, które są aktualnie w trendach pozwolą pięknie wyeksponować Twoje produkty. Szklane szkatułki ze złotym akcentem sprawdzą się do eksponowania biżuterii, drewniane klamerki pozwolą pięknie udekorować stoisko, a stojaki na wizytówki sprawią, że klienci zapamiętają Twoje logo. Zadbaj o detale!

 • KRĄŻKI drewniane naturalne 2szt 10-12cm KRĄŻKI drewniane naturalne 2szt 10-12cm
  15,98 zł
  KRĄŻKI drewniane naturalne 2szt

  Drewniane krążki z korą idealnie nadają się do eksponowania różnego rodzaju biżuterii, naturalnych kosmetyków czy mydełek. Warto używać ich do zdjęć produktowych czy wykorzystać na targach i wystawach. Świetny sposób, by podkreślić naturalny charakter swoich produktów.

  15,98 zł
 • SZTALUGA stojak na wizytówkę bilecik drewniana 12cm SZTALUGA stojak na wizytówkę bilecik drewniana 12cm
  7,98 zł
  SZTALUGA stojak na wizytówkę bilecik drewniana 12cm

  Drewniana sztaluga na bilecik lub wizytówkę z logo to idealny wybór na różnego rodzaju targi i imprezy. Można ją wykorzystać również do eksponowania produktów na zdjęciach. Dzięki wykonaniu z drewna ma ekologiczny charakter i pięknie wpisuje się w najnowsze trendy.

  7,98 zł
 • SZKATUŁKA szklana na biżuterię 9x5,5x4cm SZKATUŁKA szklana na biżuterię 9x5,5x4cm
  59,98 zł
  SZKATUŁKA szklana na biżuterię prostokątna 9x5,5x4cm

  Szklana szkatułka, która pomoże wyeksponować biżuterię na zdjęciach produktowych. Wykonana ze szkła pozwala na umieszczenie wewnątrz kolorowego wypełnienia. Szkatułka może również zaprezentować biżuterię na targach i wystawach.

  59,98 zł
 • KORONKA dekoracyjna Lux 45cm x 9m KORONKA dekoracyjna Lux 45cm x 9m
  199,98 zł
  KORONKA dekoracyjna Lux 45cm x 9m

  Elegancka koronka, którą musisz mieć w swoich przyborach. Posiada wiele zastosowań dlatego jest hitem sezonu. Dzięki niej w wyjątkowy sposób ozdobisz opakowanie, które ma trafić do klienta a nawet użyjesz jej do produkcji samego produktu. Możesz użyć jej również do dekoracji na targach i wystawach. Rozłóż nią stół aby wyeksponować produktu. Podobne...

  199,98 zł
 • KORONKA dekoracyjna Classic 45cm x 9m KORONKA dekoracyjna Classic 45cm x 9m
  179,98 zł
  KORONKA dekoracyjna Classic 45cm x 9m

  Klasyczna koronka, która zachwyca swoją prostotą. Jeśli wybierasz się na targi zabierz ja ze sobą aby udekorować stolik w swoim stoisku. Dzięki temu zwrócisz uwagę produktów, które pragniesz zaprezentować. Koronkę możesz wykorzystać również w swoich produktach. Jest niezwykle miękka dlatego praca z nią to czysta przyjemność. Bardzo ładnie wygląda też na...

  179,98 zł
 • KORONKA dekoracyjna na rolce złamana biel Kwiaty 18cm x 9m KORONKA dekoracyjna na rolce złamana biel Kwiaty 18cm x 9m
  69,98 zł
  KORONKA dekoracyjna na rolce złamana biel Kwiaty 18cm x 9m
  1 Recenzje

  Wyjątkowa koronka dekoracyjna to hit sezonu! Jej ogrom zastosowań sprawia, że przydaje się w każdej sytuacji. Zabierz ją ze sobą na targi aby ozdobić nią stół na swoim stoisku, wyeksponujesz tak swoje produkty. Użyj jej do aranżacji podczas sesji aby zdjęcia nabrały delikatności. Utnij ile chcesz i wykorzystaj do prac rękodzielniczych, możesz wybrać sobie...

  69,98 zł
 • STOJAKI na wizytówki drewniane 3-4cm 10szt STOJAKI na wizytówki drewniane 3-4cm 10szt
  21,98 zł
  STOJAKI na wizytówki drewniane 3-4cm 10szt

  Naturalne, drewniane stojaczki na wizytówki lub ulotki reklamowe. Każdy detal jest ważny, dlatego tak przygotowane stojaczki możesz użyć na tragach lub wystawach swoich produktów. Stojaczki możesz również wielokrotnie wykorzystać do sesji produktowych.

  21,98 zł
 • STOJAKI na wizytówki drewniane 3-4cm 6szt STOJAKI na wizytówki drewniane 3-4cm 6szt
  15,98 zł
  STOJAKI na wizytówki drewniane 3-4cm 6szt

  Drewniane stojaczki na wizytówki to propozycja dla wszystkich fanów stylu eko. Dzięki nim podkreślisz naturalny charakter stoiska na wystawie lub targach. Takie stojaczki sprawdzają się również jako element zdjęcia produktów, które chcesz wrzucić na swoją stronę.

  15,98 zł
 • STOJAKI na wizytówki Trójkąty 2,3cm 10szt ZŁOTY STOJAKI na wizytówki Trójkąty 2,3cm 10szt ZŁOTY
  15,98 zł
  STOJAKI na wizytówki Trójkąty 2,3cm 10szt ZŁOTY

  Stojaczki w nowoczesnym stylu. Modny kształt trójkątów oraz złoty kolor pasuje do dekoracji eleganckich oraz botanicznych. Dzięki nim możesz wyeksponować wizytówkę z logo lub ulotkę reklamową. Każdy detal jest bardzo ważny.

  15,98 zł
 • STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt ROSEGOLD STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt ROSEGOLD
  19,98 zł
  STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt ROSEGOLD

  Bez wątpienia rosegold to najmodniejszy kolor sezonu. Dlatego zadbaj o dodatki w tym kolorze. Stojak w kształcie serca to propozycja na wszelakie tarki i wystawy. Dzięki niemu wyeksponujesz wizytówkę z logo firmy czy ulotkę reklamową. Twoje stoisko na pewno będzie wyjątkowe.

  19,98 zł
 • STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt ZŁOTE STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt ZŁOTE
  19,98 zł
  STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt ZŁOTE

  Eleganckie stojaczki w kształcie serca to wyjątkowa dekoracja na targi oraz wystawy. Dzięki nim wizytówki na pewno zwrócą uwagę wszystkich odwiedzających. Stojaczki będą również świetną dekoracją stoiska. Każdy detal jest ważny!

  19,98 zł
 • PUDEŁKO na wizytówki i ulotki białe z koronką 24x24x24cm PUDEŁKO na wizytówki i ulotki białe z koronką 24x24x24cm
  56,98 zł
  PUDEŁKO na wizytówki i ulotki białe z koronką 24x24x24cm

  Wyjątkowo eleganckie pudełko w białym kolorze z delikatną białą koronką. Najlepiej prezentuje się na wystawach oraz targach do przechowywania ulotek czy wizytówek. Upiększy stoisko co na pewno docenią odwiedzający. Zadbaj o każdy szczegół!

  56,98 zł
 • PUDEŁKO na wizytówki i ulotki Cards ZŁOTE 24x24x24cm PUDEŁKO na wizytówki i ulotki Cards ZŁOTE 24x24x24cm
  32,98 zł
  PUDEŁKO na wizytówki i ulotki Cards ZŁOTE 24x24x24cm

  Duże pudełko na wizytówki i ulotki wykonane z grubej tekstury sprawdzi się szczególnie podczas targów i różnego typu wystaw. Pozwoli zebrać w jednym miejscu otrzymane ulotki, dzięki czemu na stoisku nie zrobi się bałagan. Pudełko posiada przepiękny metaliczny napis Cards, dzięki czemu idealnie wpisuje się w najnowsze trendy.

  32,98 zł
 • ŚCIANKA na donuty drewniana 45x55cm ŚCIANKA na donuty drewniana 45x55cm
  109,98 zł
  ŚCIANKA na donuty drewniana 45x55cm

  Fantastyczna dekoracja dzięki, której możesz umieścić słodkie podziękowanie dla gości odwiedzających sklep stacjonarnych. Ścianka na donuty prezentuje się równie dobrze na słodkich targach aby przykuć uwagę odwiedzających. Drewniana ścianka wpisuje się w najnowsze trendy eko i styl rustykalny.

  109,98 zł
 • KORONKA dekoracyjna na szpuli Delikatna 15cm x 9m KORONKA dekoracyjna na szpuli Delikatna 15cm x 9m
  63,98 zł
  KORONKA dekoracyjna na szpuli Delikatna 15cm x 9m

  Bieżnik z miękkiej koronki to wspaniała baza dekoracji stołu na wyjątkowe uroczystości takie jak targi czy wystawy produktowe. Koronka w wyjątkowy sposób wyeksponuje produkty, na które chcesz zwrócić najwięcej uwagi odwiedzających. Koronka może być równie niezbędna podczas sesji produktowych. Stanowi ona podkład pod prezentowane przedmioty, tak aby...

  63,98 zł
 • KLAMERKI z diodami led na sznurze 10szt 140cm KLAMERKI z diodami led na sznurze 10szt 140cm
  23,98 zł
  KLAMERKI z diodami led na sznurze 10szt 140cm
  1 Recenzje

  Wyjątkowa dekoracja, która zwróci uwagę wszystkich obecnych na targach czy wystawach. Sznur z lampkami pomoże wyeksponować stoisko na tle innych. Lampeczki można również wykorzystać do sesji aranżacyjnych.

  23,98 zł
 • JUTA na rolce dekoracyjna Koronkowy Brzeg 28cmx2,75m JUTA na rolce dekoracyjna Koronkowy Brzeg 28cmx2,75m
  39,98 zł
  JUTA na rolce dekoracyjna Koronkowy Brzeg 28cmx2,75m
  2 Recenzje

  Przepiękny jutowy bieżnik zdobiony delikatną koronką. Wspaniała propozycja dekoracji stoiska na targach lub wystawach. Jutowy bieżnik pięknie prezentuje się na sesji zdjęciowej produktów w aranżacji i idealnie komponuje się z innymi dekoracjami w rustykalnym stylu.

  39,98 zł
 • KLAMERKI drewniane dekoracyjne MAŁE 20szt KLAMERKI drewniane dekoracyjne MAŁE 20szt
  5,98 zł
  KLAMERKI drewniane dekoracyjne MAŁE 20szt

  Małe drewniane klamerki to świetny element dekoracyjny. Klamerki mogą posłużyć do przypięcia bilecików czy wizytówek na stoisku podczas targów. Możesz wykorzystać je również przy tworzeniu produktów. Klamerki są drewniane dlatego pięknie pasują do stylu Vintage czy boho.

  5,98 zł
 • JUTA na rolce dekoracyjna z koronką 28cmx2,75m JUTA na rolce dekoracyjna z koronką 28cmx2,75m
  29,98 zł
  JUTA na rolce dekoracyjna z koronką 28cmx2,75m

  Wyjątkowo elegancki bieżnik zdobiony delikatną białą koronka na środku. Jutowy bieżnik to idealna dekoracja stołu na targach w stylu rustykalnym czy boho. Pięknie prezentuje się z produktami takimi jak biżuteria, odzież czy własnoręcznie robione dekoracje.

  29,98 zł

Na targi i do zdjęć - dekoracje i dodatki dla firm

Reklama jest jednym z najważniejszych elementów prowadzenia biznesu. To dzięki niej potencjalni klienci oraz partnerzy biznesowi mogą dowiedzieć się o Twojej firmie, a następnie nawiązać z nią współpracę. Sposobów na marketing marki jest naprawdę wiele, a jej najistotniejszą cechą jest pokazanie swoich produktów lub usług w dobrym świetle. Rewelacyjnym pomysłem na kampanię reklamową są akcesoria z logo rozdawane przechodniom bądź dołączane do zakupów. Jednak bardzo dobrym rozwiązaniem jest także branie udziału w targach branżowych. Posiadanie stanowiska na takim wydarzeniu na pewno pomoże Ci w zdobyciu nowych kontrahentów. Do przygotowania takiego stanowiska przydadzą Ci się z kolei odpowiednie dekoracje oraz akcesoria. Można je wykorzystać na wiele sposobów, dlatego koniecznie zajrzyj do naszej oferty, jeśli szukasz inspiracji na reklamę swojej marki. 

Szkatułki i ekspozytory

Ozdobne pudełka czy ekspozytory są znakomitym dodatkiem dla firm działającymi w różnego rodzaju gałęziach. Takie produkty pozwolą wyeksponować sprzedawane artykuły w sklepie stacjonarnym lub podczas wykonywania zdjęć na stronę internetową. Podczas targów mogą posłużyć do przechowywania wizytówek lub ulotek, a także materiałów reklamowych. Szklana szkatułka ze złotymi rantami wygląda niezwykle estetycznie i gustownie. Bez dwóch zdań przykuje ona uwagę potencjalnych klientów. Równie ciekawie prezentuje się domek ze szkła i metalu, który bezbłędnie sprawdzi się do przechowywania materiałów reklamowych. Nietuzinkowym produktem jest drewniana ścianka na donuty, która na pewno przypadnie do gustu uczestnikom targów czy imprezy firmowej. 

Drewniana ścianka na donuty

Drewniana ścianka na donuty

Stojaki na wizytówki

Wizytówki z logo firmy oraz danymi kontaktowymi to ważny element w każdym przedsiębiorstwie. Przydają się podczas codziennej pracy, a także na imprezach i targach. Właśnie dlatego świetnym dodatkiem są stojaki na wizytówki. Metalowe trójkąty lub serduszka to subtelne akcesoria, które na pewno znakomicie wyglądać będą w każdej aranżacji. Stojaki na wizytówki dostępne są w wielu odcieniach, dlatego bez problemu znajdziesz swój ulubiony dodatek. Jeśli wolisz prostotę, możesz także postawić na stojaki Classik w kolorze złotym bądź srebrnym. Metaliczny połysk z pewnością przykuje uwagę Twoich klientów. Do naturalnych aranżacji szczególnie dobrze pasować będą drewniane stojaki na wizytówki. Mini pieńki czy sztalugi to eko dodatki, które znakomicie sprawdzą się podczas Twojej branżowej imprezy. 

Pudełka na wizytówki

Ozdobne pudełka są świetnym sposobem na przechowywanie wizytówek lub ulotek. Właśnie dlatego bez najmniejszych wątpliwości bardzo dobrze sprawdzą się w trakcie targów branżowych. Możesz też wykorzystać je w czasie uroczystości firmowej, a nawet podczas codziennej pracy. Szklany domek z metalowymi rantami w złotym kolorze jest eleganckim dodatkiem, który świetnie pasować będzie na pudełko z wizytówkami. Tak gustowny produkt możesz z powodzeniem kupić do swojej firmy. Wysokiej jakości dodatkami są też pudełka z grubego papieru. Estetyczne, białe sześciany z wąskim otworem świetnie nadają się jako opakowanie na wizytówki firmowe lub ulotki. Gładkie pudełko to zdecydowanie najbardziej uniwersalne rozwiązanie. Szykownie wygląda jednak także projekt z napisem “Cards”. Jeśli natomiast szukasz oryginalnego pudełka, to z koronką i kwiatkami będzie idealnym dodatkiem dla Ciebie!

Pudełko szklane na wizytówki

Pudełko szklane na wizytówki

Klamerki

Użytecznym dodatkiem są klamerki dekoracyjne. Za ich pomocą można mocować wizytówki lub bileciki. To świetne rozwiązanie do przygotowania zdjęć na stronę internetową, ale także na targi, imprezy czy do sklepu stacjonarnego. Drewniane klamerki to eko dekoracja, która nie tylko świetnie wygląda w najróżniejszych aranżacjach, ale jest przy okazji niezwykle modna. Klamerki w naturalnym odcieniu bezbłędnie pasować będą do wystroju w stylu botanicznym, boho lub rustykalnym. Śmiało postawić możesz też na kolorowe dodatki. Białe, czarne, złote czy różowe klamerki to zaledwie część z fantastycznych propozycji, jakie znajdziesz w naszym sklepie. Klamerkami zamocować można bileciki oraz drobne dekoracje czy żywe kwiaty. W ten sposób uatrakcyjnisz wygląd swoich produktów na zdjęciach albo stoiska na targach. Klamerki z diodami zamocowane na długim sznurku to niewątpliwie kolejna wyjątkowa dekoracja w naszej ofercie. Bezbłędnie sprawdzi się w Twojej firmie. 

Materiały dekoracyjne

Jakie materiały wykorzystać do dekoracji biura, sklepu lub stoiska na targach? Modnym i stylowym dodatkiem bez najmniejszych wątpliwości jest juta. Jasnobrązowy materiał umieszczony na rolce pozwoli gustownie ubrać każdy blat. Kapitalnie sprawdzi się w naturalnych aranżacjach. Bez najmniejszego problemu możesz postawić też na biały bieżnik z koronki. Subtelny projekt Exclusive czy Classic to propozycja dla osób, które nie przepadają za efektownymi dodatkami. Bardziej tradycyjnym bieżnikiem jest Delikatna z wysokiej jakości haftami. Koronkowy Brzeg to z kolei jutowy materiał z ozdobnymi zdobieniami, który ociepli nieco wnętrze Twojej firmy. Zajrzyj do naszej oferty i wybierz swój ulubiony produkt. Z całą pewnością uzyskasz dzięki niemu bezbłędny efekt. 

Materiał dekoracyjny z juty i koronki

Materiał dekoracyjny z juty i koronki