mech, lawenda, suszone kwiaty

mech, lawenda, suszone kwiaty

Naturalne wypełnienia pudełek, dzięki którym zachwycisz klienta i przygotujesz piękne, pachnące paczki w zgodzie z naturą i dbałością o środowisko. W tej kategorii znajdziesz aromatyczną suszoną lawendę, modny zielony mech chrobotek, który ułożony w szkatułkach wyeksponuje pierścionki, obrączki czy biżuterię; wełnę drzewną do pakowania produktów, a także suszone kwiaty. Naturalne dodatki możesz również wykorzystać do przygotowywania naturalnych kosmetyków, świec czy mydełek.

  • MECH żywy do pudełek zielony MECH żywy do pudełek zielony
    12,98 zł
    MECH żywy do pudełek zielony

    Naturalny zielony mech to idealny wybór, by pięknie wyeksponować biżuterię. Świetnie nadaje się jako wypełnienie pudełek. Wspaniale komponuje się z naturalnymi kamieniami. Posiada piękny zielony kolor i jest aktualnie w trendach!  pewnością docenią go wszyscy, którzy kochają naturę.

    12,98 zł

 Mech, lawenda, suszone kwiaty

Jeśli chcesz, aby Twoje produkty wysyłane do klienta lub sprzedawane mu w sklepie robiły wrażenie i zapadały w pamięć, koniecznie zadbaj o ich prezencję. Artykuły spodobają się bardziej, gdy ich oprawa również przyciągnie spojrzenia i pięknie skomponuje się z asortymentem. Sposobów na wypełnianie pudełek oraz dekorowanie wystaw sklepowych jest całe mnóstwo, jednak my chcielibyśmy polecić Ci naturalne składniki, które mają bardzo ozdobny charakter. Ich wykorzystanie spowoduje, że Twoja oferta będzie wyglądać naprawdę oryginalnie i interesująco, dzięki czemu klienci będą chętnie ją sprawdzać. 

Ekologiczne rozwiązania w Twojej firmie

Produkujesz ekologiczne świece, biżuterię z naturalnych składników, a może zajmujesz się sprzedażą innych artykułów bezpiecznych dla środowiska? W takim razie na pewno chcesz, aby cała Twoja oferta miała taki charakter, włączając w to opakowania i dodatki. Co więcej, polecamy ich użycie nawet, jeśli pracujesz w branży mniej nastawionej na ekologiczne rozwiązania. W społeczeństwie stale rośnie liczba osób, którym mocno zależy na ochronie planety i dlatego z pewnością wielu klientów doceni naturalne akcenty. Pakowanie produktów w papierowe produkty, bawełniane czy drewniane paczki wypełnione mchem, lawendą lub suszem kwiatowym przypadnie do gustu odbiorcom i zachęci ich do korzystania z Twoich usług częściej. Dodatkowo, sprawisz, że zanieczyszczenie środowiska będzie mniejsze, co poprawi kondycję naszej planety.

Wypełnianie paczek naturalnymi produktami

Mchem, lawendą, suszonymi kwiatami czy wełną drzewną możesz wypełniać wszelkiego rodzaju paczki. Dobrze wygląda na nich biżuteria, dekoracje do domu czy porcelana. Miękkie wypełnienie dodatkowo zabezpiecza też kruche i delikatne elementy przed uszkodzeniem w czasie transportu. Aromatyczna lawenda czy suszone płatki kwiatów ułożone w pudełku sprawią, że cała paczka będzie cudownie pachnieć. Tak czarująco przygotowany pakunek na pewno spodoba się Twoim klientom. Naturalne elementy możesz także ze sobą łączyć, wypełniając pudełka. Kartonik wyłożony wełną drzewną uzupełnioną kilkoma płatkami czy gałązkami lawendy będzie prezentował się bardzo ładnie i ciekawie. Zwłaszcza, jeśli kolorowe składniki idealnie skomponują się z wyglądem sprzedanego produktu.

żywy mech do wypełnienia paczek

Żywy mech do wypełniania pudełek

Mech, lawenda i suszone kwiaty do dekoracji

Naturalnymi dodatkami można nie tylko wypełniać paczki z artykułami. Mech, lawenda czy płatki suszonych kwiatów są bardzo ozdobnym elementem, który uatrakcyjni wygląd ekspozycji w sklepie czy tła na fotografiach. Możesz rozłożyć je między produktami albo ułożyć na nich niektóre artykuły. Biżuteria w szklanej szkatułce wypełnionej zielonym mchem lub romantycznymi kwiatami będzie wyglądać niezwykle zjawiskowo i na pewno przyciągnie spojrzenia potencjalnych klientów. Wełna drzewna rozciągnięta wśród drewnianych dekoracji do domu czy naturalnych świec kapitalnie podkreśli ekologiczny charakter produktów. Naturalne produkty możesz również wykorzystać do przygotowywania ozdób, świec bądź kosmetyków, które zachwycą Twoich klientów.