krepa i bibuła

krepa i bibuła

Krepa i bibuła to wypełniacze ozdobne do pudełek, które trafią w ręce Twoich klientów. Ważny jest nie tylko sam produkt, ale też jego estetyczne opakowanie, dlatego warto wybrać krepę lub bibułę na rolce. Szeroka gama kolorów pozwoli dopasować wypełnienie opakowania do samego produktu. Krepa pięknie się marszczy, można ją pociąć na mniejsze paski i wrzucić luźno do pudełka ozdobnego. Bibuła idealnie sprawdzi się, by owinąć nią produkt. Postawcie również na trendy i wykorzystajcie krepę w najmodniejszym złotym kolorze, która delikatnie się mieni.

 • KREPA bibuła 5cm/10m 4szt BIAŁA KREPA bibuła 5cm/10m 4szt BIAŁA
  5,98 zł
  KREPA bibuła 5cm/10m 4szt BIAŁA

  Krepa w białym kolorze sprawi, że produkt nabierze dodatkowej elegancji oraz delikatności. Krepą możesz owinąć pudełeczko lub włożyć ja do kartonika w którym umieścisz produkt. Biała krepa pasuje do wielu kolorów, dlatego nada się do wszystkich produktów.

  5,98 zł
 • KREPA bibuła 5cm/10m 4szt BRZOSKWINIOWA KREPA bibuła 5cm/10m 4szt BRZOSKWINIOWA
  5,98 zł
  KREPA bibuła 5cm/10m 4szt BRZOSKWINIOWA

  Delikatna krepa w kolorze brzoskwiniowym to propozycja dekoracji delikatnych produktów takich jak biżuteria czy przedmioty dla dzieci. Można użyć ją na wiele sposobów. Owiń opakowanie, włóż krepę do środka lub zapakuj w nią oferowany produkt alby zaskoczyć klienta wyjątkowym opakowaniem.

  5,98 zł
 • KREPA bibuła 5cm/10m 4szt JASNORÓŻOWA KREPA bibuła 5cm/10m 4szt JASNORÓŻOWA
  5,98 zł
  KREPA bibuła 5cm/10m 4szt JASNORÓŻOWA

  Krepa w kolorze jasnoróżowym to piękne wypełnienie, które doda uroku produktom dla kobiet i dziewczynek. Krepę można również wykorzystać do owinięcia drobnych produktów, aby sprawiały wrażenie bardziej tajemniczych. Tak przygotowany produkt sprawi wiele radości od rozpakowania produktu.

  5,98 zł
 • KREPA bibuła 5cm/10m 4szt ŻÓŁTA KREPA bibuła 5cm/10m 4szt ŻÓŁTA
  5,98 zł
  KREPA bibuła 5cm/10m 4szt ŻÓŁTA

  Nie wiesz jak udekorować drobne przedmioty? Pomocna w tym celu jest krepa, którą możesz wyłożyć wnętrze pudełeczka w którym umieścisz przedmiot. Kolor żółty idealnie sprawdzi się w wiosennych aranżacjach. Z pewnością zachwyci swoim kolorem!

  5,98 zł
 • KREPA bibuła 5cm/10m 4szt BŁĘKITNA KREPA bibuła 5cm/10m 4szt BŁĘKITNA
  5,98 zł
  KREPA bibuła 5cm/10m 4szt BŁĘKITNA

  Krepa to świetny wybór, by efektownie wypełnić opakowanie z produktem. Można ją zmarszczyć i wyłożyć dno pudełka bądź po prostu owinąć nią produkt. Świetnie sprawdzi się także jako estetyczne zabezpieczenie małych przedmiotów do wysyłki.

  5,98 zł
 • KREPA bibuła 5cm/10m 4szt LILIOWA KREPA bibuła 5cm/10m 4szt LILIOWA
  5,98 zł
  KREPA bibuła 5cm/10m 4szt LILIOWA

  Delikatny produkt lepiej dobrze zabezpieczyć. Aby zrobić to w elegancki sposób możesz wyłożyć pudełko kolorową krepą. Włóż pomaszczoną krepę do pudełka aby cieszyć się wyjątkowym wypełnieniem.

  5,98 zł
 • KREPA bibuła 5cm/10m 4szt CZARNA KREPA bibuła 5cm/10m 4szt CZARNA
  5,98 zł
  KREPA bibuła 5cm/10m 4szt CZARNA

  Aby nadać odrobinę zmysłowości i zachwycić niebanalnym opakowaniem produktu wybierz krepę w czarnym kolorze. Jest bardzo prosta w użyciu wystarczy owinąć pudełko a już będzie prezentować wie o wiele lepiej. W połączeniu z kolorowymi tasiemkami tworzy dekoracje idealną.

  5,98 zł
 • KREPA bibuła 5cm/10m 4szt ZŁOTA KREPA bibuła 5cm/10m 4szt ZŁOTA
  8,98 zł
  KREPA bibuła 5cm/10m 4szt ZŁOTA

  Przepiękna krepa w złotym kolorze z delikatnym metalicznym połyskiem idealnie pasuje jako wypełnienia pudełek, które trafią do klienta. Krepę można pociąć w paski i wysypać na dnie pudełka. Można wykorzystać ją również do owinięcie delikatnych produktów.

  8,98 zł
 • KREPA bibuła 5cm/10m 4szt SREBRNA KREPA bibuła 5cm/10m 4szt SREBRNA
  8,98 zł
  KREPA bibuła 5cm/10m 4szt SREBRNA

  Krepa w srebrnym kolorze wspaniale nadaje się jako wypełnienie pudełka czy paczki, która trafi do klienta. Wspaniały wybór, by zabezpieczyć produkt do wysyłki w estetyczny sposób. Rozwiniętą krepę można także wykorzystywać jako dodatek do zdjęć produktowych w aranżacji - pięknie i delikatnie się mieni!

  8,98 zł