upominki świąteczne z logo

upominki świąteczne z logo

Upominki świąteczne z logo firmy idealnie sprawdzą się podczas Świąt Bożego Narodzenia. Czekoladki firmowe z życzeniami Wesołych Świąt, opłatki z życzeniami świątecznymi, a także sianko wigilijne. Tego typu prezenty świąteczne firmowe można wręczyć pracownikom, ale też klientom i partnerom biznesowym. Niskie minimum do zamówienia. Wysokiej jakości nadruk i piękne wzory zaprojektowane specjalnie na tę okazję pozwolą przekazać życzenia Wesołych Świąt w wyjątkowym stylu.

Upominki świąteczne z logo

Boże Narodzenie jest doskonałym czasem na to, aby dobrze zareklamować swoją firmę. Przydatne w tym będą upominki, które można rozdawać klientom i partnerom biznesowym. Najlepiej wykorzystać w tym celu produkty personalizowane, na których umieścić można logo firmy. Upominki świąteczne z logo sprawią ogromną przyjemność obdarowanym osobom, dzięki czemu kontrahenci dobrze zapamiętają Twoją markę. Drobne prezenty są bezbłędnym sposobem na stworzenie pozytywnych relacji z klientami, którzy w przyszłości z pewnością chętnie skorzystają z Twoich usług. Upominki można rozdawać w ramach kampanii reklamowej osobom odwiedzającym Twoją firmę lub przechodniom na ulicy. Dobrym pomysłem jest także dołączenie ich do paczek z kupionymi produktami. Jakie prezenty dla klientów najlepiej wybrać?

Personalizowane opłatki z logo firmy

Opłatek to nieodłączny element Bożego Narodzenia. Symbolizuje pojednanie i przebaczenie, a także przyjaźń, dlatego stanowi świetną propozycję na upominek świąteczny. Zwłaszcza, jeśli postawisz na personalizowany opłatek z jadalnym nadrukiem. Umieszczone na nim życzenia oraz gustowna grafika nadają całości jedyny w swoim rodzaju wygląd, który z całą pewnością zachwyci obdarowane osoby. Możesz również zamówić u nas opłatek z logo Twojej firmy, dzięki czemu stanie się on niezastąpionym upominkiem dla klientów w okresie Bożego Narodzenia. Subtelne opłatki Snowland czy modny projekt Woodland to rewelacyjny sposób na stworzenie fantastycznych upominków.

Sianko wigilijne z logo firmy

Sianko wigilijne z życzeniami i logo firmy

Świece sojowe w słoiczkach na upominki firmowe

Bardzo oryginalnym rozwiązaniem na prezenty świąteczne dla kontrahentów są zapachowe świece świąteczne z logo firmy. Takie upominki pozwolą podkreślić klimat Bożego Narodzenia i na pewno przypadną do gustu wszystkim obdarowanym osobom. Świece umieszczone są w niedużych słoiczkach zamykanych przy pomocy zakrętek, dzięki czemu prezentują się niezwykle stylowo i schludnie. Białe świeczki na górze zdobione są kruszonym cynamonem, który świetnie komponuje się z czekoladowym zapachem. Aromatyczne świece to uniwersalny podarunek, który z powodzeniem wykorzystać można jako reklamę firmy w okresie Gwiazdki. Na słoiczkach dodatkowo znalazły się kolorowe etykiety z napisem “Wesołych Świąt” oraz nazwą marki. Zaprojektowane tak upominki spodobają się wszystkim Twoim klientom. 

Słodkie prezenty świąteczne dla klientów i partnerów biznesowych

Do najczęściej wybieranych upominków świątecznych należą słodycze. To wspaniały pomysł na prezenty dla dzieci i dorosłych, dlatego bezbłędnie sprawdza się w każdej firmie bez względu na jej branżę. Jakie słodkości najlepiej wykorzystać na tego rodzaju reklamę? Mleczne czekoladki w ozdobnych papierkach niewątpliwie są jednymi z najchętniej oferowanych upominków świątecznych. Nic w tym dziwnego, ponieważ ciężko znaleźć osobę, która nie przepada za czekoladą! Świąteczne motywy, napis “Wesołych Świąt” oraz logo firmy dodatkowo uatrakcyjniają tego rodzaju prezenty. Inną ciekawą propozycją są śmietankowe krówki ułożone na drewnianych saneczkach. To naprawdę ciekawe i unikalne prezenty, które śmiało rozdawać można klientom czy partnerom biznesowym z okazji Gwiazdki.

Lizak laska Mikołaja z logo firmy

Lizak laska Mikołaja z logo firmy