upominki świąteczne z logo

upominki świąteczne z logo

Upominki świąteczne z logo firmy idealnie sprawdzą się podczas Świąt Bożego Narodzenia. Czekoladki firmowe z życzeniami Wesołych Świąt, opłatki z życzeniami świątecznymi, a także sianko wigilijne. Tego typu prezenty świąteczne firmowe można wręczyć pracownikom, ale też klientom i partnerom biznesowym. Niskie minimum do zamówienia. Wysokiej jakości nadruk i piękne wzory zaprojektowane specjalnie na tę okazję pozwolą przekazać życzenia Wesołych Świąt w wyjątkowym stylu.

 • OPŁATEK z życzeniami świątecznymi firmowy Snowland Z LOGO OPŁATEK z życzeniami świątecznymi firmowy Snowland Z LOGO
  3,50 zł
  OPŁATEK z życzeniami świątecznymi firmowy Snowland Z LOGO

  Wyjątkowy opłatek ze świątecznymi życzeniami oraz logo firmy. Dołączony do zamówienia sprawi odbiorcy wiele radości. Dzięki temu możesz wywołać uśmiech na twarzy klienta oraz wzmocnić wizerunek marki. Małe detale są najważniejsze i najbardziej doceniane.

  3,50 zł
 • OPŁATEK z życzeniami świątecznymi firmowy Woodland Z LOGO OPŁATEK z życzeniami świątecznymi firmowy Woodland Z LOGO
  3,50 zł
  OPŁATEK z życzeniami świątecznymi firmowy Woodland Z LOGO

  Opłatek to nieodłączny element kolacji wigilijnej. Dołącz go do zamówienia, które powędruje do klienta aby wywołać uśmiech na jego twarzy. Opłatek z logo firmy wzmocni również jej wizurek i poprawi rozpoznawalność.

  3,50 zł
 • SIANKO wigilijne personalizowane Z LOGO FIRMY Merry Christmas SIANKO wigilijne personalizowane Z LOGO FIRMY Merry Christmas
  3,98 zł
  SIANKO wigilijne personalizowane Z LOGO FIRMY Merry Christmas

  Podaruj sianko swoim klientom aby umilić im wigilijną kolację. Sianko dołączone do zakupów w okresie świątecznym sprawi wiele radości a nadrukowanie na nim logo wzmocni wizerunek firmy i ułatwi jego zapamiętanie.

  3,98 zł
 • SIANKO wigilijne personalizowane Z LOGO FIRMY Snowland SIANKO wigilijne personalizowane Z LOGO FIRMY Snowland
  3,98 zł
  SIANKO wigilijne personalizowane Z LOGO FIRMY Snowland

  W ten magiczny, świąteczny czas dołącz do zamówienia sianko w celofanowym woreczku. Taki niewielki dodatek sprawi, że odbiorcy zrobi się ciepło na sercu i na pewno będzie miło wspominał ten zakup.

  3,98 zł
 • SIANKO wigilijne personalizowane Z LOGO FIRMY Christmas Time SIANKO wigilijne personalizowane Z LOGO FIRMY Christmas Time
  3,98 zł
  SIANKO wigilijne personalizowane Z LOGO FIRMY Christmas Time

  Personalizowane sianko wigilijne w celofanowym woreczku. Dorzucone do zakupów sprawi wiele radości w ten magiczny czas. Na naklejce możesz nadrukować logo firmy lub jej nazwę. Dzięki temu wzmocnisz wizerunek swojej marki.

  3,98 zł
 • SIANKO wigilijne personalizowane Z LOGO FIRMY Jemioła SIANKO wigilijne personalizowane Z LOGO FIRMY Jemioła
  3,98 zł
  SIANKO wigilijne personalizowane Z LOGO FIRMY Jemioła

  Personalizowane sianko może być wyjątkowym upominkiem dla twoich klientów. Dorzuć paczkę z personalizowanym siankiem do zamówienia aby wzmocnić ten wyjątkowy, magiczny czas. Logo firmy na naklejce ułatwi zapamiętanie firmy.

  3,98 zł
 • CZEKOLADKA świąteczna z logo firmy Merry Christmas CZEKOLADKA świąteczna z logo firmy Merry Christmas
  2,98 zł
  CZEKOLADKA świąteczna z logo firmy Merry Christmas

  Personalizowane czekoladki w wyjątkowy sposób podziękują klientom za zakup produktów. Czekoladki ze świąteczną naklejką umilą zakup produktów w ten magiczny świąteczny czas. Na czekoladkach możesz umieścić logo firmy lub jej nazwę.

  2,98 zł
 • CZEKOLADKA świąteczna z logo firmy Snowland CZEKOLADKA świąteczna z logo firmy Snowland
  2,98 zł
  CZEKOLADKA świąteczna z logo firmy Snowland

  Podziękuj klientom za zakup Twoich produktów w ten magiczny czas.  Na ozdobnych papierkach nadrukujemy logo Twojej firmy lub nazwę. Dzięki czemu wzmocnisz wizerunek marki! Dołącz czekoladki do każdego świątecznego zamówienia.

  2,98 zł
 • CZEKOLADKA świąteczna z logo firmy Christmas Time CZEKOLADKA świąteczna z logo firmy Christmas Time
  2,98 zł
  CZEKOLADKA świąteczna z logo firmy Christmas Time

  Aby podziękować klientom za zakup produktów dołącz do zamówienia personalizowane czekoladki. Naklejki z logo firmy to niewielki element, który wzmocni wizerunek marki. Każdy element jest ważny, dlatego zadbaj o to wysyłając zamówienia do klienta.

  2,98 zł
 • CZEKOLADKA świąteczna z logo firmy Jemioła CZEKOLADKA świąteczna z logo firmy Jemioła
  2,98 zł
  CZEKOLADKA świąteczna z logo firmy Jemioła

  Zaskocz klientów drobnym upominkiem dołączonym do zamówienia. Belgijskie czekoladki z personalizowanymi naklejkami mogą być słodkim dodatkiem do zakupu. Na naklejkach może znaleźć się logo Twojej firmy lub jej nazwa. Zadbaj o wszystkie detale!

  2,98 zł