puszki z kawą i herbatą

puszki z kawą i herbatą

Puszki z kawą i herbatą to propozycja upominku dla stałych klientów twojej firmy. Na puszkach nadrukujemy logo twojej firmy, dzięki czemu będzie to wyjątkowy upominek, który dodatkowo wzmocni wizerunek twojej firmy. Nikt nie oprze się tak przygotowanej puszcze kawy czy herbaty. Podarują ją swoim klientom!

 • PUSZKA z kawą z LOGO metalowa PUSZKA z kawą z LOGO metalowa
  29,98 zł
  PUSZKA z kawą z LOGO metalowa

  Puszka aromatycznej kawy z logo firmy to oryginalny produkt reklamowy dla przedsiębiorstw małych i dużych. Puszkę z aromatyczną kawą w ziarnach można podarować swoim kontrahentom, współpracownikom czy klientom, do których wysyłane są produkty. Kawa z logo to świetny gratis dla klientów i podziękowanie za zakup.

  29,98 zł
 • PUSZKA z herbatą z LOGO metalowa PUSZKA z herbatą z LOGO metalowa
  24,98 zł
  PUSZKA z herbatą z LOGO metalowa

  Fantastyczny gadżet reklamowy w postaci puszki aromatycznej herbaty z logo firmy. Herbatę z logo firmy można podarować nie tylko swoim kontrahentom, współpracownikom, ale i również stałym i nowym klientom. Puszka herbaty z logo pozwoli wykreować wizerunek firmy oraz pokazać swoją oryginalność i dbałość o klientów.

  24,98 zł
 • ŚWIĄTECZNA PUSZKA z herbatą na prezent Domek z Piernika Z LOGO ŚWIĄTECZNA PUSZKA z herbatą na prezent Domek z Piernika Z LOGO
  24,98 zł
  ŚWIĄTECZNA PUSZKA z herbatą na prezent Domek z Piernika Z LOGO

  Personalizowana puszka z herbatą to wyjątkowy pomysł aby obdarować klientów w ten magiczny, świąteczny czas. Dzięki temu podziękujesz im za robienie u ciebie zakupów. Puszkę z herbatą możesz również wysłać do stałych klientów, aby wyrazić swoją wdzięczność.

  24,98 zł
 • ŚWIĄTECZNA PUSZKA z herbatą na prezent Niebieskie Święta Z LOGO ŚWIĄTECZNA PUSZKA z herbatą na prezent Niebieskie Święta Z LOGO
  24,98 zł
  ŚWIĄTECZNA PUSZKA z herbatą na prezent Niebieskie Święta Z LOGO

  Wyjątkowy prezent dla klientów w formie świątecznej puszki z herbatą. Personalizowana puszka wzmocni wizerunek firmy i podziękuje klientom za zakupy w ten świąteczny czas. Taki upominek spodoba się wszystkim obdarowanym.

  24,98 zł
 • ŚWIĄTECZNA PUSZKA z herbatą na prezent Zimowy Wieczór Z LOGO ŚWIĄTECZNA PUSZKA z herbatą na prezent Zimowy Wieczór Z LOGO
  24,98 zł
  ŚWIĄTECZNA PUSZKA z herbatą na prezent Zimowy Wieczór Z LOGO

  Herbata to najlepszy upominek na zimowe wieczory. Podaruj ją klientom aby ukazać trochę magi w ten magiczny czas. Personalizowana puszka z logo firmy wzmocni wizerunek i ułatwi zapamiętanie twojej marki.

  24,98 zł
 • ŚWIĄTECZNA PUSZKA z kawą na prezent Z LOGO ŚWIĄTECZNA PUSZKA z kawą na prezent Z LOGO
  29,98 zł
  ŚWIĄTECZNA PUSZKA z kawą na prezent Z LOGO

  Świąteczna puszka z kawą jako upominek dla klientów. Personalizowana puszka w wyjątkowy sposób podziękuje klientom za zakupy w ten magiczny, świąteczny czas. Puszka posiada logo lub nazwę firmy, dzięki czemu klient łatwiej zapamięta twoja markę.

  29,98 zł