czekolady 300g

czekolady 300g

Czekolady reklamowe z logo firmy lub własnym nadrukiem. Duże tabliczki czekolady, które można ozdobić własną obwolutą. Czekolady z logo na prezenty świąteczne dla pracowników i prezenty firmowe dla klientów biznesowych. Jeżeli szukasz pięknych czekolad z własnym nadrukiem - dobrze trafiłeś! Sprawdź piękne wzory, które przygotujemy specjalnie dla Ciebie. Czekolady z logo to jedne z najpopularniejszych słodyczy reklamowych. Można wykorzystać je jako upominki firmowe dla najważniejszych klientów, a tym samym podziękować za współpracę.

 • MEGA czekolada 300g Z LOGO MEGA czekolada 300g Z LOGO
  32,98 zł
  MEGA czekolada 300g Z LOGO

  Personalizowana czekolada z logo firmy lub własnym projektem to oryginalny gadżet reklamowy. Mleczna czekolada owinięta w jest w sreberko, a następnie w personalizowaną obwolutę. Elegancki prezent dla pracowników, kontrahentów i klientów. Czekolada z logo pozwoli wykreować wizerunek firmy oraz pokazać dbałość o klientów.

  32,98 zł
 • MEGA CZEKOLADA 300g w świątecznym opakowaniu Świąteczne Koty Z LOGO MEGA CZEKOLADA 300g w świątecznym opakowaniu Świąteczne Koty Z LOGO
  32,98 zł
  MEGA CZEKOLADA 300g w świątecznym opakowaniu Świąteczne Koty Z LOGO

  Mega czekolada to wyjątkowy upominek dla klientów. Czekolada w obwolucie ze świąteczną grafiką, jest idealnym prezentem podczas Świąt. Czekoladę możesz również wysłać stałym klientów aby podziękować im za całoroczną lojalność.

  32,98 zł
 • MEGA CZEKOLADA 300g w świątecznym opakowaniu Świąteczny Wieniec Z LOGO MEGA CZEKOLADA 300g w świątecznym opakowaniu Świąteczny Wieniec Z LOGO
  32,98 zł
  MEGA CZEKOLADA 300g w świątecznym opakowaniu Świąteczny Wieniec Z LOGO

  Świąteczna czekolada w pięknej obwolucie to idealny upominek dla klientów zamawiających produkty w tym magicznym okresie. Mega czekoladę możesz wysłać stałym klientom lub obdarować nią osoby odwiedzające Twoje stoisko podczas targów. Opakowanie czekolady zdobione jest świątecznym wieńcem.

  32,98 zł
 • MEGA CZEKOLADA 300g w świątecznym opakowaniu Świąteczne Wzory Z LOGO MEGA CZEKOLADA 300g w świątecznym opakowaniu Świąteczne Wzory Z LOGO
  32,98 zł
  MEGA CZEKOLADA 300g w świątecznym opakowaniu Świąteczne Wzory Z LOGO

  Mleczna czekolada w pięknym, świątecznym opakowaniu! Dzięki niej możesz wyróżnić klientów, którzy często robią u Ciebie zakupy. Na opakowaniu nadrukujemy logo Twojej firmy lub jej nazwę dzięki czemu wzmocnisz rozpoznawalność swojej marki!

  32,98 zł