szampany i wina z logo

Alkohole z logo firmy, a w szczególności małe szampany o pojemności 200ml cieszą się ogromnym powodzeniem. Są idealne na prezenty firmowe dla pracowników lub najważniejszych klientów. Szampany z logo Twojej firmy mogą znaleźć się także na imprezach firmowych. Pozwolą wznosić toasty za kolejne sukcesy firmy! Duże wina musujące z personalizowaną naklejką z Twoim nadrukiem idealnie nadają się również na prezenty świąteczne i inne okoliczności.

 • SZAMPAN firmowy z logo 200ml ZŁOTY SZAMPAN firmowy z logo 200ml ZŁOTY
  14,98 zł
  SZAMPAN firmowy z logo 200ml ZŁOTY

  Jeden z najmodniejszych upominków reklamowych tego roku! Mini szampan w złotym kolorze o pojemności 200ml dekorowany nadrukiem logo firmy. Szampan posiada w komplecie także złotą słomkę oraz wstążkę do przewiązania. Świetnie sprawdzi się na imprezach firmowych lub jako upominek dla najważniejszych klientów.

  14,98 zł
 • SZAMPAN firmowy z logo 200ml RÓŻOWY SZAMPAN firmowy z logo 200ml RÓŻOWY
  14,98 zł
  SZAMPAN firmowy z logo 200ml RÓŻOWY

  Chcecie zaskoczyć swoich klientów naprawdę wyjątkowym upominkiem z logo? Idealnym wyborem będzie mini szampan w różowym kolorze wykończony sreberkiem, o przepysznym truskawkowym smaku. Szampan dodatkowo sprzedawany jest z dopasowaną słomką i wstążką. Idealny na imprezy branżowe lub by wyróżnić najważniejszych klientów. TYLKO U NAS!

  14,98 zł
 • SZAMPAN firmowy z logo 750ml RÓŻOWY SZAMPAN firmowy z logo 750ml RÓŻOWY
  39,98 zł
  SZAMPAN firmowy z logo 750ml RÓŻOWY

  Duży szampan/wino musujące ozdobione naklejką z logo Twojej firmy. Idealne do wykorzystania na różnego rodzaju imprezach firmowych. Pozwoli zadbać o profesjonalizm i wizerunek firmy. Przepyszny smak i piękny kolor - idealny, by w gronie współpracowników wznosić toasty za kolejne sukcesy! REALIZACJA JUŻ OD 1 SZTUKI!

  39,98 zł
 • SZAMPAN firmowy z logo 750ml ZŁOTY SZAMPAN firmowy z logo 750ml ZŁOTY
  39,98 zł
  SZAMPAN firmowy z logo 750ml ZŁOTY

  Przepyszny duży szampan w złotym kolorze ozdobiony naklejką z logo Twojej firmy. Zadbaj o profesjonalizm i wizerunek. Szampan świetnie sprawdzi się na imprezach firmowych, by wznosić toasty za kolejne sukcesy firmy. Można go wykorzystać również jako podziękowanie dla najważniejszych stałych klientów. REALIZACJA JUŻ OD 1 SZTUKI!

  39,98 zł
 • PROSECCO firmowe z logo 200ml PROSECCO firmowe z logo 200ml
  21,98 zł
  PROSECCO firmowe z logo 200ml

  Prosecco to aktualnie jeden z bestsellerowych upominków firmowych. Sprzedawane w komplecie z bilecikiem z logo, słomką i wstążką idealnie nadaje się jako prezent firmowy dla najważniejszych klientów. Można je również wykorzystać na imprezach firmowych, wystawach branżowych czy targach. TYLKO U NAS!

  21,98 zł