plakaty, banery reklamowe

plakaty, banery reklamowe

Plakaty oraz banery reklamowe to idealnie rozwiązanie do dekoracji stoiska na targach. Dzięki nim odwiedzający będą wiedzieć czyje stoisko właśnie odwiedzają. Dobrze wykonany baner przyciąga uwagę potencjalnych klientów. Baner czy plakat możesz również umieścić jako ozdoba a twoim sklepie stacjonarnym.

 • BANER z logo firmy MEGA 42x100cm BANER z logo firmy MEGA 42x100cm
  34,98 zł
  BANER z logo firmy MEGA 42x100cm

  Baner z logo firmy to rewelacyjny gadżet reklamowy, który można wykorzystać na różnego rodzaju targach. Baner wykonywany jest na papierze o wysokiej jakości w dużym formacie. Można go zawiesić nad stoiskiem na targach lub w siedzibie firmy. Baner z logo pozwoli kreować i identyfikować wizerunek firmy wśród klientów.

  34,98 zł
 • PLAKAT z logo firmy 50x70cm PLAKAT z logo firmy 50x70cm
  39,98 zł
  PLAKAT z logo firmy 50x70cm

  Rewelacyjny gadżet reklamowy z logo firmy w postaci dużego prostokątnego plakatu. Wykonany na papierze o wysokiej jakości świetnie odwzoruje grafikę przesłaną przez klienta. Plakat z logo firmy to idealny dodatek na różnego rodzaju targi lub spotkania biznesowe. Taki gadżet reklamowy pozwoli kształtować i budować wizerunek firmy u klientów i kontrahentów.

  39,98 zł
 • BANER duży format z logo firmy + listwa 60x150cm BANER duży format z logo firmy + listwa 60x150cm
  59,98 zł
  BANER duży format z logo firmy + listwa 60x150cm

  Personalizowany baner o dużej powierzchni z logo firmy to fantastyczny gadżet reklamowy. Swoje zastosowanie znajduje podczas różnego rodzaju targów oraz spotkań biznesowych. Baner z logo lub własnym nadrukiem rewelacyjnie podkreśla i kształtuje wizerunek firmy.

  59,98 zł