plakaty, banery reklamowe

plakaty, banery reklamowe

Plakaty oraz banery reklamowe to idealnie rozwiązanie do dekoracji stoiska na targach. Dzięki nim odwiedzający będą wiedzieć czyje stoisko właśnie odwiedzają. Dobrze wykonany baner przyciąga uwagę potencjalnych klientów. Baner czy plakat możesz również umieścić jako ozdoba a twoim sklepie stacjonarnym.

 • BANER z logo firmy MEGA 42x100cm BANER z logo firmy MEGA 42x100cm
  34,98 zł
  BANER z logo firmy MEGA 42x100cm

  Baner z logo firmy to rewelacyjny gadżet reklamowy, który można wykorzystać na różnego rodzaju targach. Baner wykonywany jest na papierze o wysokiej jakości w dużym formacie. Można go zawiesić nad stoiskiem na targach lub w siedzibie firmy. Baner z logo pozwoli kreować i identyfikować wizerunek firmy wśród klientów.

  34,98 zł
 • PLAKAT z logo firmy 50x70cm PLAKAT z logo firmy 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT z logo firmy 50x70cm

  Rewelacyjny gadżet reklamowy z logo firmy w postaci dużego prostokątnego plakatu. Wykonany na papierze o wysokiej jakości świetnie odwzoruje grafikę przesłaną przez klienta. Plakat z logo firmy to idealny dodatek na różnego rodzaju targi lub spotkania biznesowe. Taki gadżet reklamowy pozwoli kształtować i budować wizerunek firmy u klientów i kontrahentów.

  59,98 zł
 • BANER duży format z logo firmy + listwa 60x150cm BANER duży format z logo firmy + listwa 60x150cm
  99,98 zł
  BANER duży format z logo firmy + listwa 60x150cm

  Personalizowany baner o dużej powierzchni z logo firmy to fantastyczny gadżet reklamowy. Swoje zastosowanie znajduje podczas różnego rodzaju targów oraz spotkań biznesowych. Baner z logo lub własnym nadrukiem rewelacyjnie podkreśla i kształtuje wizerunek firmy.

  99,98 zł

Plakaty i banery reklamowe dla firm

Bez względu na to, jaki rodzaj działalności prowadzisz, niewątpliwie przyda Ci się odpowiednia reklama. To dzięki niej Twoja firma może stać się rozpoznawalna na rynku oraz zyskać dobrą renomę. Pomysłów na reklamę marki jest całe mnóstwo, a wiele z nich znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Drobne upominki, personalizowane dodatki oraz inne akcesoria to niedrogie i łatwe w zorganizowaniu elementy, które na pewno sprawdzą się w Twojej firmie. Reklamę przeprowadzić można w trakcie targów branżowych czy imprez, ale ważne jest także utrwalanie marki w codziennym życiu. Dzięki temu potencjalni klienci będą dobrze kojarzyć Twoją firmę i w przyszłości bez najmniejszych wątpliwości chętnie skorzystają z jej usług. 

Baner z logo firmy na targi i imprezy branżowe

Jeśli szukasz sposobu na reklamę swojej firmy, bezbłędnym rozwiązaniem będzie baner z logo firmy. Tego rodzaju dekoracja rewelacyjnie sprawdzi się do stworzenia aranżacji w siedzibie Twojej firmy - biurze, restauracji czy sklepie. Plakat ma biały kolor i duży rozmiar, dzięki czemu logo marki czy inny nadruk umieszczony na papierze będzie doskonale widoczny. Czytelny i estetyczny baner zawieszony w Twojej firmie niewątpliwie pomoże w zareklamowaniu go wśród potencjalnych klientów. Plakat ma kształt prostokąta ułożonego na dłuższej krawędzi - fantastycznie prezentować się będzie zawieszony nad kontuarem czy za biurkiem. Koniecznie zadbaj, aby taki element pojawił sie w Twojej firmie. 

Baner z logo firmy

Baner z logo firmy

Duży plakat z personalizowanym motywem dla firm

Nasze plakaty dostępne są również w innych formatach - klasyczny prostokąt o długości i szerokości kilkudziesięciu centymetrów to bardzo dobry pomysł na reklamę marki. Można zawiesić tego rodzaju ozdoby wewnątrz firmy, ale także w witrynie czy przy wejściu. Dzięki temu będą one widoczne z ulicy i przechodnie na pewno zwrócą na nie uwagę. To doskonały sposób na pozyskanie nowych klientów. Na plakacie wykonanym z grubego papieru możesz umieścić dowolny nadruk - grafikę, napis czy logo. Stworzone według Twojego projektu dodatki pozwolą spersonalizować wygląd całej firmy. Niewątpliwie pomoże to kreować niepowtarzalny wizerunek marki, który bardzo dobrze zapadnie w pamięci kontrahentów. Co więcej, personalizowane i schludne plakaty z logo pokażą klientom, że poważnie i profesjonalnie podchodzisz do swojego biznesu. 

Personalizowany plakat z logo w formie kakemono

Kakemono to w tradycji japońskiej obraz, do którego górnej i dolnej krawędzi przymocowane są listwy. Ułatwia to zwijanie malunku, ale również zapewnia estetyczny wygląd po rozwinięciu. Inspirując się tym pomysłem, stworzyliśmy plakaty w formie podłużnego prostokąta z listewkami - do górnej przyczepione są haczyki pozwalające zawiesić dekorację, natomiast dolna dociąża papier. Plakaty à la kakemono kapitalnie nadają się do tego, by stworzyć unikalną dekorację do swojej firmy. Takie ozdoby można zresztą wykorzystać również w trakcie targów. Plakat zawieszony przy stanowisku przyciągnie spojrzenia uczestników wydarzenia i bez dwóch zdań zachęci ich do sprawdzenia Twojej oferty. Uszlachetniona powierzchnia baneru doda całości stylowego wyglądu, dzięki czemu rezultat końcowy będzie zachwycający.

Plakat z logo i listwami w stylu kakemono

Plakat z logo i listwami w stylu kakemono