magnesy

magnesy

Magnesy z logo firmy to mały ale wyjątkowy gadżet. Taki gadżet możesz dołączyć do zakupów klienta lub rozdać podczas targów i wystaw produktowych. Magnesy z logo wzmacniają wizerunek marki oraz ułatwiają jej zapamiętywanie. Tak przygotowany upominek każdy klient zabierze z radością do domu.

 • MAGNES na lodówkę Z LOGO MAGNES na lodówkę Z LOGO
  6,98 zł
  MAGNES na lodówkę Z LOGO

  Magnesy z logo firmy to doskonała propozycja na prezenciki firmowe. Ciekawy i oryginalny upominek, który sprawdzi się na różnego rodzaju spotkaniach, przyjęciach i eventach. Idealny pomysł na prezencik zarówno dla pracowników, jak i klientów firmy. 

  6,98 zł
 • LUSTERKO firmowe Z LOGO LUSTERKO firmowe Z LOGO
  6,98 zł
  LUSTERKO firmowe Z LOGO

  Fantastyczny upominek dla pracowników lub klientów firmowych w postaci lusterka. Na lusterkach umieszczane jest logo firmy lub wybrany nadruk. Tak pomysłowe upominki będą świetnym gadżetem dla każdego. Można je rozdać klientom podczas targów, eventów, a nawet spotkań biznesowych. 

  6,98 zł
 • OTWIERACZ firmowy Z LOGO OTWIERACZ firmowy Z LOGO
  6,98 zł
  OTWIERACZ firmowy Z LOGO

  Pomysłowe prezenciki firmowe w postaci otwieracza do butelek. Umieszczone na nich logo firmy lub wybrany nadruk doda im oryginalności. To doskonałe gadżety zarówno dla pracowników, jak i klientów. Można rozdać je podczas spotkań biznesowych, targów, a nawet eventów. Będą praktyczną pamiątką od firmy. 

  6,98 zł