notesy

notesy

Notesy firmowe z nadrukiem świetnie sprawdzą się podczas planowania, spisywania pomysłów czy umawiania klientów. Notes z logo firmy zadba o profesjonalny wizerunek i podkreśli, jak ważne są dla Ciebie detale. Przygotowaliśmy tanie notesy reklamowe z logo firmy, które możesz wykorzystać w swoim biurze. Grube notatniki w sztywnej oprawie oraz poręczne notesy z gumką. Personalizowany notes z własnym nadrukiem idealnie sprawdzi się także podczas prowadzenia szkoleń, a także w trakcie wystąpień i prezentacji.

  • NOTES firmowy z logo 80 kartek NOTES firmowy z logo 80 kartek
    29,98 zł
    NOTES firmowy z logo 80 kartek

    Przepiękny notes z zaokrąglonymi brzegami i sztywną okładką przygotowany specjalnie z Twoim logo! Notes pozwoli zadbać o wizerunek firmy. Wysoka jakość wykonania i poręczny rozmiar sprawiają, że idealnie sprawdzi się w biurze lub gabinecie na różnego rodzaju zapiski. REALIZACJA JUŻ OD 1 SZTUKI!

    29,98 zł

Notesy - zeszyty i notatniki firmowe

Prowadzenie firmy jest niezwykle odpowiedzialnym zadaniem. Ilość spraw do załatwienia, a co za tym idzie, zapamiętania, jest ogromna. Dotrzymywanie terminów, zadowalanie klientów, ciągłe udoskonalanie oferty oraz wiele innych kwestii potrafią spędzać sen z powiek. Podstawą dobrego zarządzania jest organizacja. Aby Twoja firma dobrze prosperowała, pracownicy odpowiednio wykonywali swoje zadania, a cała marka miała dobrą renomę, musisz należycie zaplanować działania. Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że najbardziej sprawdzonym sposobem jest zapisanie wszystkich ważnych informacji, a nawet stworzenie schematu czy harmonogramu. To zdecydowanie ułatwi Ci codzienną pracę. Wykorzystaj w tym celu notes, który pozwoli zebrać istotne dane, daty czy adresy w jednym miejscu! Personalizowane notatniki z logo firmy to must-have w każdym biznesie - sprawdź je koniecznie i wybierz swój ulubiony!

Personalizowane notesy z gumką dla firm

Notes z gumką i logo firmy to świetny materiał na organizer. Kilkadziesiąt czystych stron pozwala na zapisywanie nazwisk, terminów, adresów, pomysłów czy istotnych informacji. Możesz stworzyć w nim rozpiskę klientów czy podliczyć miesięczne zyski. Notes bez wątpienia przydaje się w codziennej pracy. Dzięki gumce wewnątrz notatnika trzymać możesz również wizytówki dostawców czy inne drobiazgi. Poręczny zeszyt z łatwością zabierzesz ze sobą, dokądkolwiek zechcesz. Personalizowany notatnik z logo Twojej marki pokaże, jak ważne dla Ciebie są detale. To zdecydowanie pozytywnie wpłynie na postrzeganie firmy - będziesz wyglądać dzięki nim naprawde profesjonalnie. 

Jednak personalizowane dodatki z logo to nie tylko sposób na ułatwienie sobie pracy. Nieduże notesy zamykane na gumkę są również fantastycznym pomysłem na reklamę czy upominki dla kontrahentów. Spersonalizowane notatniki można wręczyć w ramach kampanii, dołączyć do zakupionych produktów albo rozdać z okazji Świąt Bożego Narodzenia. To także doskonała nagroda w konkursach, które uczynią Twoją firmę jeszcze bardziej rozpoznawalną. 

Notatnik z logo firmy i gumką

Notatnik z logo firmy i gumką

Firmowy notatnik w sztywnej oprawie z logo firmy

W naszym sklepie internetowym znalazły się także grube notatniki w sztywnej oprawie. To zeszyty z dużą ilością kartek, które śmiało wykorzystać możesz na planowanie swoich zadań oraz nowych projektów. Sztywna okładka zapewnia notesom trwały i estetyczny wygląd, który uprzyjemni codzienną pracę. Zeszyt ma białą oprawę, co sprawia, że każdy nadruk będzie prezentował się na niej wyjątkowo schludnie. Na okładkę naklejamy samoprzylepną etykietę z dowolnie zaprojektowaną przez Ciebie grafiką czy też napisem. Taki notes przyda się w sklepie, salonie kosmetycznym i dużej korporacji. Notatki niewątpliwie ułatwiają każdego rodzaju pracę, dlatego bez dwóch zdań sprawdzą się również w Twojej firmie. Wysokiej jakości materiały oraz solidne wykonanie bez wątpienia pozytywnie wpłynie na komfort użytkowania naszego personalizowanego zeszytu. Podobnie jak w przypadku notesu na gumkę, notatnik z logo w sztywnej oprawie bezbłędnie sprawdzi się jako prezent. Możesz wręczyć go stałym kontrahentom, a nawet wykorzystać jako element niepowtarzalnego kosza prezentowego.

Notatnik w twardej oprawie z logo Twojej firmy

Notatnik w twardej oprawie z logo Twojej firmy