notesy

notesy

Notesy firmowe z nadrukiem świetnie sprawdzą się podczas planowania, spisywania pomysłów czy umawiania klientów. Notes z logo firmy zadba o profesjonalny wizerunek i podkreśli, jak ważne są dla Ciebie detale. Przygotowaliśmy tanie notesy reklamowe z logo firmy, które możesz wykorzystać w swoim biurze. Grube notatniki w sztywnej oprawie oraz poręczne notesy z gumką. Personalizowany notes z własnym nadrukiem idealnie sprawdzi się także podczas prowadzenia szkoleń, a także w trakcie wystąpień i prezentacji.

 • NOTES firmowy z logo twarda oprawa 200 stron NOTES firmowy z logo twarda oprawa 200 stron
  49,98 zł
  NOTES firmowy z logo twarda oprawa 200 stron

  Zadbaj o profesjonalizm i wykorzystaj gruby notes z logo Twojej firmy. Świetnie sprawdzi się w biurze do notatek, planów czy zapisywania wizyt klientów. Na okładce umieścimy logo Twojej firmy lub dowolny, przesłany przez Ciebie nadruk. Sztywna oprawa i papier dobrej jakości zapewni komfort użytkowania i trwałość. REALIZACJA JUŻ OD 1 SZTUKI!

  49,98 zł
 • NOTES firmowy z logo 80 kartek czystych NOTES firmowy z logo 80 kartek czystych
  29,98 zł
  NOTES firmowy z logo 80 kartek czystych

  Fantastyczny notatnik z logo firmy z ciemnoróżową gumką i srebrzonymi brzegami. Idealnie sprawdzi się na podręczne zapiski, plany czy wizyty klientów. Prezentuje się profesjonalnie i pozwoli zadbać o wizerunek Twojej firmy. REALIZACJA JUŻ OD 1 SZTUKI!

  29,98 zł
 • NOTES firmowy z logo 80 kartek w kratkę NOTES firmowy z logo 80 kartek w kratkę
  29,98 zł
  NOTES firmowy z logo 80 kartek w kratkę

  Przepiękny notes z zaokrąglonymi brzegami i sztywną okładką przygotowany specjalnie z Twoim logo! Notes pozwoli zadbać o wizerunek firmy. Wysoka jakość wykonania i poręczny rozmiar sprawiają, że idealnie sprawdzi się w biurze lub gabinecie na różnego rodzaju zapiski. REALIZACJA JUŻ OD 1 SZTUKI!

  29,98 zł