kubki z logo

kubki z logo

Kubki z logo Twojej firmy zadbają o profesjonalny wizerunek. Mogą zostać wykorzystane w siedzibie firmy do podawania klientom gorących napojów. Kubki z własnym nadrukiem są świetnym wyborem, by podkreślić dbałość o detale. W tej kategorii znajdziecie czarne kubki z nadrukiem oraz kubki z uszkiem w kształcie serca. Kubki reklamowe wykonane z ceramiki wysokiej jakości. Nasze nadruki są trwałe i odporne na ścieranie. Kubki posiadają standardową pojemność 330ml.

 • KUBEK reklamowy Z LOGO 330ml różowe uszko KUBEK reklamowy Z LOGO 330ml różowe uszko
  36,98 zł
  KUBEK reklamowy Z LOGO 330ml różowe uszko

  Ceramiczny kubek w białym kolorze z różowym uszkiem, na którym nadrukujemy logo lub własny projekt. Dzięki takiemu kubkowi zadbasz o profesjonalizm oferując klientom napoje. Można wykorzystać go także podczas pracy do własnego użytku. BRAK MINIMUM - WYKONANIE JUŻ OD JEDNEJ SZTUKI.

  36,98 zł
 • KUBEK reklamowy Z LOGO 330ml czarne uszko KUBEK reklamowy Z LOGO 330ml czarne uszko
  36,98 zł
  KUBEK reklamowy Z LOGO 330ml czarne uszko

  Estetyczny prosty kubek z czarnym uszkiem, na którym nadrukujemy logo lub własny projekt. Świetny do wykorzystania w biurze. Można wykorzystać go także do podawania klientom napojów. Trwały nadruk - świetna jakość wykonania. BRAK MINIMUM - WYKONANIE JUŻ OD JEDNEJ SZTUKI.

  36,98 zł
 • KUBEK reklamowy Z LOGO 330ml uszko w kształcie serca KUBEK reklamowy Z LOGO 330ml uszko w kształcie serca
  36,98 zł
  KUBEK reklamowy Z LOGO 330ml uszko w kształcie serca

  Przepiękny i bardzo elegancki kubek wykonany z białej ceramiki, posiada uszko w kształcie serca. Cudowny dodatek, dzięki któremu zadbasz o profesjonalizm. Na kubku umieścimy logo firmy lub dowolny nadruk. BRAK MINIMUM - WYKONANIE JUŻ OD JEDNEJ SZTUKI.

  36,98 zł