wkładki, kartki, bileciki

wkładki, kartki, bileciki

Bileciki z podziękowaniem za zakupy, życzeniami miłego dnia czy osobistą notatką dla klienta podkreślą indywidualny charakter zamówienia. Oferujemy bileciki w formie rozkładanej, które możecie przedziurkować i dowiązać do paczki, a także jednostronne bileciki z logo. Okrągłe bileciki z własnym tekstem wykonane z papieru kraft idealnie wpisują się w najnowsze trendy i podkreślają naturalny charakter produktów. Bileciki mogą ozdobić sam produkt, ale też jego opakowanie.

 • WIZYTÓWKI bileciki składane Serduszko Rosegold 10szt 10x5cm WIZYTÓWKI bileciki składane Serduszko Rosegold 10szt 10x5cm
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI bileciki składane Serduszko Rosegold 10szt 10x5cm

  Wizytówki z motywem serca w kolorze rosegold to najmodniejszy trend dekoracyjny. Na wizytówkach można umieścić logo oraz dane firmy. Bileciki można również wykorzystać w formie podziękowań dla klientów za zakup. Wizytówki z logo firmy lub podziękowaniami można umieścić w paczce, która wysyłana jest do klienta.

  9,98 zł
 • WIZYTÓWKI bileciki składane Złote Kropki 10szt 10x5cm WIZYTÓWKI bileciki składane Złote Kropki 10szt 10x5cm
  10,98 zł
  WIZYTÓWKI bileciki składane Złote Kropki 10szt 9,5x5,5cm

  Wizytówki dla firm do samodzielnego wypisania lub nadruku z modnym metalicznym wzorem kropek. Tak wykonane wizytówki można również wykorzystać jako bileciki, na którym umieścić można tekst podziękowania dla klientów za zakup. Bileciki można przedziurkować i przywiesić do produktu lub umieścić w paczce.

  10,98 zł
 • WIZYTÓWKI winietki Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK WIZYTÓWKI winietki Eleganckie Gałązki 10szt METALICZNY NADRUK
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI bileciki składane Eleganckie Gałązki 10szt 9,5x5,5cm

  Składane wizytówki z metalizowanym nadrukiem gałązki to idealny dodatek dla firm, który wpisuje się w najmodniejsze trendy dekoracyjne. Na wizytówkach można umieścić samodzielnie logo lub dane firmy oraz podziękowanie za zakup. Takie bileciki można przywiązać do produktów, które powędrują do klientów.

  9,98 zł
 • WIZYTÓWKI bileciki składane Rameczka 10szt 9,5x5,5cm WIZYTÓWKI bileciki składane Rameczka 10szt 9,5x5,5cm
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI bileciki składane Rameczka 10szt 9,5x5,5cm

  Eleganckie składane wizytówki ze złotą ramką mogą posłużyć jako bileciki z podziękowaniem. Można na nich umieścić tekst podziękowania za zakup i dołączać do produktów, które wysyłane są do klientów. Jest to oryginalna i nowoczesna forma podziękowania klientom za zakupy.

  9,98 zł
 • WIZYTÓWKI bileciki składane Złota ramka 10szt 9,5x5,5cm WIZYTÓWKI bileciki składane Złota ramka 10szt 9,5x5,5cm
  8,98 zł
  WIZYTÓWKI bileciki Złota ramka 10szt 9,5x5,5cm

  Eleganckie wizytówki ze złotą ramką, które mogą również pełnić rolę bilecików z podziękowaniem za zakup. Na bilecikach można umieścić samodzielnie dowolny napis. Można je przedziurkować i przywiesić do produktu wysyłanego do klienta lub luzem umieścić w paczce.

  8,98 zł
 • WIZYTÓWKI bileciki składane Cindrella 10szt 9,5x5,5cm WIZYTÓWKI bileciki składane Cindrella 10szt 9,5x5,5cm
  6,98 zł
  WIZYTÓWKI bileciki składane Cindrella 25szt 8,5x4,5cm

  Wizytówki składane z eleganckim motywem srebrnej koronki to idealny dodatek dla firm. Na wizytówkach można samodzielnie umieścić logo i dane firmy. Dodatkowo wizytówki mogą pełnić rolę bilecików z podziękowaniem za zakup.

  6,98 zł
 • WIZYTÓWKI bileciki składane Ażurowe Serce 10szt 9x6,5cm WIZYTÓWKI bileciki składane Ażurowe Serce 10szt 9x6,5cm
  10,98 zł
  WIZYTÓWKI bileciki składane Ażurowe Serce 10szt 9x6,5cm

  Przepiękne składane wizytówki wykonane z wysokiej jakości papieru i zdobione wyciętym ażurowym sercem. Idealny dodatek dla firm, który może posłużyć jako wizytówka z danymi firmy lub bilecik z podziękowaniem za zakup. Takie bileciki można umieścić w paczce przy produktach, które wysyłane są do klientów.

  10,98 zł
 • KARTKA z życzeniami Różowe Kwiaty (+różowa koperta) KARTKA z życzeniami Różowe Kwiaty (+różowa koperta)
  5,00 zł
  KARTKA z życzeniami Różowe Kwiaty (+różowa koperta)

  Piękna, uniwersalna kartka dla kobiety z motywem kwiatowym to świetny pomysł na podziękowanie klientce za jej obecność. Wewnątrz znajduje się miejsce na napisanie czegoś od siebie. Sprawdzi się zarówno dla kluczowych klientek salonów urody, jak również dla pracownic dołączone do prezentu z okazji urodzin, imienin czy świąt.

  5,00 zł

Wkładki, kartki, bileciki - dodatki dla firm

Każdy przedsiębiorca powinien być świadomy tego, jak duże znaczenie dla powodzenia biznesu ma odpowiedni wizerunek. Wpływ na niego ma wiele czynników, a jednym z nich niewątpliwie są dodatki, które mogą uatrakcyjnić oferowane produkty czy usługi. Jakie artykuły możesz wykorzystać? Świetnym dodatkiem są bileciki i wizytówki dołączane do paczek z zakupami. Takie produkty można również wykorzystać podczas sprzedaży stacjonarnej, imprez branżowych czy targów. Zastosowań jest naprawdę wiele, dlatego zdecydowanie warto zadbać o takie elementy w swojej firmie. Zwłaszcza, że nasz sklep internetowy oferuje nie tylko klasyczne wizytówki, ale również bileciki w oryginalnych formach czy akcesoria z drewna! Tak szeroka gama dostępnych produktów pozwoli Ci wybrać idealne dodatki do swojej firmy.

Klasyczne bileciki do samodzielnego wypisania

Bileciki do samodzielnego wypisania wykonane z grubego papieru są absolutnym must-have w każdej firmie. Jeśli zajmujesz się handlem, możesz wykorzystać je jako dodatek do paczek z zamówieniami czy zakupami w sklepie stacjonarnym. Bilecik z życzeniami miłego dnia, podziękowaniem za zakupy czy też inną notatką na pewno sprawi ogromną przyjemność każdemu klientowi. Wizytówki mogą też zawierać informacje dotyczące produktu, ceny, a nawet firmy. Zastosowań tego rodzaju produktów jest wiele. Dołączone do prezentów świątecznych czy upominków wręczanych podczas imprezy branżowej będą świetnym sposobem na wyrażenie wdzięczności wobec zaproszonych kontrahentów. Biało-złote bileciki z metalicznym połyskiem są uniwersalnym dodatkiem do każdego rodzaju podarunku czy produktu. 

Bileciki do wypisywania

Bileciki do wypisywania w kształcie piórka

Składane wizytówki i bileciki dla firm

Nasz sklep internetowy oferuje wiele wizytówek w postaci składanych bilecików, które szczególnie dobrze sprawdzają się podczas uroczystości firmowych. Można umieścić na nich nazwiska zaproszonych gości, a następnie rozłożyć na stołach, dzięki czemu partnerzy biznesowi czy pracownicy z łatwością odnajdą swoje miejsca. Takie winietki możesz także wykorzystać na targach czy podczas codziennej pracy. Zapisana na papierze nazwa produktu, ekspozycji bądź kolekcji na pewno przyciągnie uwagę potencjalnych klientów. Gustowne bileciki z motywami serc, kropek i botanicznych gałązek świetnie nadają się również do zdjęć produktów umieszczanych na stronie sklepu. Wygląd wizytówek obowiązkowo dopasuj do charakteru swojej marki, a uzyskasz niezwykle gustowny rezultat.

Bilecik składany ze złotym motywem

Bilecik składany ze złotym motywem

Ozdobne krążki z naturalnego drewna

Zamiast klasycznych bilecików czy wizytówek możesz wykorzystać też niezwykle oryginalne i ciekawe krążki drewniane. To dodatek, który bezbłędnie wpisuje się w najnowsze trendy naturalne. Zastosowanie krążków bez dwóch zdań zachwyci Twoich kontrahentów i na długo zapadnie im w pamięci. Jak wykorzystać tego rodzaju akcesoria w firmie? Podobnie jak papierowe wizytówki, krążki z naturalnego drewna mogą posłużyć jako winietki w czasie imprezy branżowej czy dodatek na targi. Na zdjęciach produktów będą prezentować się naprawdę fantastycznie, zwłaszcza jeśli wykorzystasz je do eko artykułów. Możesz na nich wspaniale wyeksponować biżuterię, np. pierścionki, kolczyki czy naszyjniki. Z całą pewnością efekt będzie bezbłędny.