zawieszki z logo

zawieszki z logo

Zawieszki z logo firmy wzmocnią wizerunek oraz zadbają o profesjonalny wygląd Twoich produktów. Zawieszki i plakietki z logo firmy mogą zostać dołączone do produktu lub ozdobić opakowanie. Dołącz je przy pomocy tasiemki lub jutowego sznurka, by paczka z zamówieniem prezentowała się pięknie i niepowtarzalnie. Zawieszki wykonujemy na różnych papierach. TYLKO U NAS TAK MAŁE MINIMUM DO ZAMÓWIENIA.

  • ZAWIESZKI okrągłe + naklejki z logo 10szt ZAWIESZKI okrągłe + naklejki z logo 10szt
    19,98 zł
    ZAWIESZKI okrągłe + naklejki z logo 10szt

    Przepiękne okrągłe zawieszki sprzedawane w komplecie z naklejkami z logo firmy to wspaniały pomysł, by udekorować paczki z zamówieniami. Zawieszka z naklejką może zostać również dołączona bezpośrednio do produktu. Na naklejce możemy umieścić logo bądź własny projekt. Mogą to być także słowa podziękowania za zakupy.

    19,98 zł

Zawieszki z logo 

Zawieszki i bileciki są elementami często wykorzystywanymi w firmach wszelkiego rodzaju. Można je wykorzystać na wiele sposobów w najróżniejszych branżach. Odpowiednio zaprojektowane zawieszki mogą bez najmniejszego problemu uatrakcyjnić wygląd produktów, paczek czy prezentów firmowych, dlatego są absolutnym must-have w każdym przedsiębiorstwie. Na szczęście, w naszym sklepie internetowym dostępne są zawieszki wykonane z grubego papieru, które z powodzeniem możesz dołączyć do tego rodzaju pakunków. Wysokiej jakości bileciki z logo Twojej firmy bez dwóch zdań sprawią, że każdy produkt czy prezent będzie wyglądał niepowtarzalnie i oryginalnie. Sprawdź koniecznie nasze propozycje i przekonaj się, jak różnorodne może być ich zastosowanie!

Materiały reklamowe z personalizowanymi zawieszkami

Zawieszki z logo są często używane, aby zareklamować firmę. Nic w tym dziwnego - wiele osób jest wzrokowcami, dlatego częsty widok nazwy z całą pewnością ułatwi potencjalnym klientom zapamiętanie Twojej marki. Właśnie w tym celu dobrze jest zorganizować kampanię reklamową polegającą na rozdawaniu upominków z logo firmy. Możesz kupić gotowe produkty dostępne w naszym sklepie lub też do samodzielnie przygotowanych drobiazgów dołączyć personalizowane bileciki. Jakie artykuły najlepiej sprawdzają się w ramach reklamy firmy? Zdecydowanie postawić możesz na różnego rodzaju słodycze, długopisy, magnesy, kubki czy wizytówki. Takie produkty rozdawane przechodniom lub uczestnikom targów na pewno pomogą wzmocnić wizerunek Twojej marki. 

Zawieszki z logo marki do dekoracji produktów

Personalizowane zawieszki z logo dobrze prezentować się będą też przymocowane do produktów. To dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców zajmujących się sprzedażą lub produkcją wszelkiego rodzaju dóbr: od żywności i napojów, przez zabawki, po kosmetyki, dekoracje i inne akcesoria. Zawieszki mają okrągły kształt, a ozdobna falbanka nadaje im naprawdę oryginalny i ciekawy wygląd. Do zestawu dołączone są również naklejki o dopasowanej formie, na których umieścić możemy dowolnie wybrany przez Ciebie projekt - logo, grafikę lub napis. Bileciki posiadają dziurkę, przez którą przełożyć możesz sznurek bądź wstążkę do mocowania zawieszek przy produktach i paczkach. Takie dodatki na pewno zwrócą uwagę klientów i sprawią, że dobrze zapamiętają oni Twoją firmę.

Zawieszki okrągłe z logo

Zawieszki okrągłe z naklejką z logo firmy

Prezenty firmowe - dodatki do upominków w Twojej firmie

W firmach pojawiają się również różnego rodzaju prezenty. Są wśród nich podarunki dla klientów w ramach podziękowania za współpracę czy upominki bożonarodzeniowe dla partnerów biznesowych i pracowników. Istnieje także wiele innych okazji, na które dobrze jest wręczyć kontrahentom prezenty. W ten sposób bez wątpienia zbudujesz relacje ze swoimi współpracownikami i spowodujesz, że klienci będą dobrze kojarzyć Twoją markę. Wszystko to z pewnością zaowocuje świetną renomą firmy i wyższymi wynikami całego przedsiębiorstwa. Zawieszki z logo można do prezentów przymocować kolorowymi wstążkami, które uatrakcyjnią paczki. Modnym i stylowym rozwiązaniem będzie też wykorzystanie jutowych sznurków, które idealnie pasują do eko upominków dla kontrahentów.