zawieszki świąteczne

zawieszki świąteczne

Zawieszki świąteczne idealnie sprawdzą się w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Dzięki nim Twoi klienci otrzymają od Ciebie życzenia Wesołych Świąt. Tego typu zawieszki warto dowiązać do samego produktu lub jego opakowania przy pomocy dobranej kolorystycznie tasiemki i sznurka. Zawieszki świąteczne do wypisania pozwolą na odręcznie wypisane życzenia, które trafią do serca, a zawieszki z nadrukiem zachwycą profesjonalizmem. Wybierz te, które najbardziej pasują do charakteru oferowanych przez Ciebie produktów.

Zawieszki świąteczne - bileciki do prezentów i paczek z produktami

Boże Narodzenie jest okresem, w którym panuje szczególna atmosfera. Rodzinny i serdeczny klimat udziela się wszystkim, a dekoracje, piosenki oraz dodatki bezbłędnie podkreślają go jeszcze na długo przed Wigilią. Jeśli chcesz podobny nastrój stworzyć w swojej firmie, koniecznie zadbaj o akcesoria zaprojektowane specjalnie z myślą o Gwiazdce. Świetnym rozwiązaniem są niewątpliwie zawieszki, które można przymocować do produktów lub paczek wysyłanych klientom. Bileciki będą również niezastąpionym dodatkiem do prezentów wręczanych kontrahentom. Zawieszki dostępne w wielu niepowtarzalnych wzorach pozwolą uatrakcyjnić pakunki dla pracowników, klientów czy partnerów biznesowych, dzięki czemu podarunki sprawią im jeszcze większą radość. 

Świąteczne zawieszki do wypisania 

Zawieszki świąteczne z miejscem do samodzielnego wypisania oraz dziurką na sznurek lub wstążkę są bardzo dobrym pomysłem na dodatek do paczek. Można przywiązać je do paczek lub bezpośrednio do produktów sprzedawanych w Twoim sklepie. Doskonale nadają się one również do prezentów wręczanych kontrahentom w ramach podziękowania za cały rok owocnej współpracy. Na bilecikach możesz zapisać nazwiska obdarowywanych osób lub kilka miłych słów, które na pewno spodobają się obdarowanym partnerom oraz pracownikom. Woodland to modny projekt z naturalną grafiką świerkowej gałązki, natomiast Wieniec Świąteczny oczarowuje naprawdę bogatym motywem. Sprawdź koniecznie wszystkie stworzone przez nas zawieszki i wybierz swój ulubiony wariant. 

Świąteczna zawieszka do wypisywania

Zawieszka świąteczna do wypisywania

Zawieszki do paczek z bożonarodzeniowymi motywami

Fantastycznym dodatkiem do prezentów i paczek są też kolorowe zawieszki do prezentów, które nawiązują do Bożego Narodzenia. Możesz przy ich pomocy uatrakcyjnić swoje produkty, ale też stworzyć unikalną oprawę dla upominków firmowych. Zestaw zawieszek wykonanych z grubego papieru może mieć naprawdę rozmaity wygląd. Komplet bilecików w kształcie dziadka do orzechów, śnieżynek oraz baletnicy pięknie nawiązuje do znanej i lubianej świątecznej historii. Wspaniale prezentują się także zawieszki z pastelowymi bombkami w odcieniach bieli, różu i złota. Dołączone do kompletu złote sznureczki pozwolą zawiesić bileciki przy produktach i paczkach, nadając im zupełnie nowy, oryginalny wygląd. 

Komplet bilecików świątecznych w oryginalnych kształtach

Kolorowe bileciki świąteczne w oryginalnych kształtach

Biało-czarne zawieszki do prezentów i paczek firmowych

Zawieszki biało-czarne do prezentów to doskonały dodatek do wszelkiego rodzaju paczek i artykułów. Uniwersalne odcienie bezbłędnie skomponują się z pudełkami, kopertami, butelkami czy skrzynkami, w których zapakowane będą prezenty i produkty. W zestawie znajdują się cienkie zawieszki o kształcie chorągiewki oraz większe zawieszki z motywem choinek. Można zapisać na nich imiona czy tekst “Wesołych Świąt”. To także bardzo dobre miejsce na zamieszczenie nazwy Twojej firmy, dzięki czemu pakunki będą jedyne w swoim rodzaju. Udekorowane w ten sposób upominki dla partnerów biznesowych, klientów czy pracowników będą wyglądać świetnie. Z powodzeniem możesz tak ozdobić też paczki z produktami wysyłane w okresie świątecznym.