zawieszki do wypisania

zawieszki do wypisania

Zawieszki do wypisania to świetny dodatek, który możecie dołączyć do opakowania produktu lub bezpośrednio do produktu. Na tego typu zawieszkach można wypisać słowa podziękowania za zakupy bądź życzenia miłego dnia. Będzie to indywidualne wyraz wdzięczności dla klienta, który zdecydował się na zakupy w Twoim sklepie. Tego typu zawieszki można także wykorzystać do podpisania nazwy produktu. Zawieszki z papieru lub papieru kraft świetnie podkreślą naturalny i ekologiczny charakter.

 • ZAWIESZKI dekoracyjne serca czarne 10szt 5x4,5cm ZAWIESZKI dekoracyjne serca czarne 10szt 5x4,5cm
  7,98 zł
  ZAWIESZKI dekoracyjne serca czarne 10szt 5x4,5cm

  Zawieszki dekoracyjne w kształcie serca to idealny dodatek do produktów, które wysyłane są do klientów. Można je przywiesić do dowolnego produktu lub pudełeczka, boxa czy paczki. Zawieszki serca wykonane zostały w czarnym kolorze, dzięki czemu wpisują się w najmodniejsze trendy dekoracyjne o minimalistycznym stylu. Na zawieszkach można umieścić logo firmy...

  7,98 zł
 • ZAWIESZKI dekoracyjne serca czarne 10szt 5x4,5cm ZAWIESZKI dekoracyjne serca czarne 10szt 5x4,5cm
  6,98 zł
  ZAWIESZKI dekoracyjne chmurki czarne 6szt 7,5x5,5cm

  Czarne zawieszki w kształcie chmurki pozwolą udekorować produkt, pudełko, box czy paczkę dla klienta. Na zawieszkach można umieścić dowolny tekst, logo firmy czy podziękowanie za zakup. W komplecie znajdują się sznurki w dwóch kolorach, które umożliwią zawieszenie zawieszki na produkcie.

  6,98 zł
 • ZAWIESZKI dekoracyjne chmurki czarne 6szt 7,5x5,5cm ZAWIESZKI dekoracyjne chmurki czarne 6szt 7,5x5,5cm
  6,98 zł
  ZAWIESZKI dekoracyjne chmurki kraft 6szt 7,5x5,5cm

  Zawieszki dekoracyjne wykonane z papieru kraft to bardzo modny dodatek do produktów wysyłanych do klientów, które wpisuje się w najmodniejsze trendy eko. Na zawieszkach można umieścić tekst podziękowania za zakup, logo firmy lub dowolny tekst. W zestawie znajdują się sznurki, które umożliwią przyczepienie zawieszki do produktu, pudełka, boxy czy paczki.

  6,98 zł
 • ZAWIESZKI dekoracyjne z falbanką czarne 6szt MIX 3,2x6,5cm ZAWIESZKI dekoracyjne z falbanką czarne 6szt MIX 3,2x6,5cm
  6,98 zł
  ZAWIESZKI dekoracyjne z falbanką czarne 6szt MIX 3,2x6,5cm

  Czarne zawieszki dekoracyjne z falbanką pozwolą w elegancki sposób udekorować produkt lub pudełko, które wysyłane jest do klienta. Na zawieszkach można umieścić dowolny tekst, logo firmy lub podziękowanie za zakup. Sznureczki znajdujące się w komplecie pozwolą przywiązać zawieszki do produktu.

  6,98 zł
 • ZAWIESZKI dekoracyjne flaga czarne 6szt MIX 4,3x9cm ZAWIESZKI dekoracyjne flaga czarne 6szt MIX 4,3x9cm
  6,98 zł
  ZAWIESZKI dekoracyjne flaga czarne 6szt MIX 4,3x9cm

  Papierowe zawieszki dekoracyjne w czarnym kolorze to idealny dodatek do produktów i paczek, które wysyłane są do klientów. Zawieszki w kształcie flagi pozwolą w oryginalny sposób udekorować zamówiony przez klienta towar. Na zawieszkach można umieścić logo firmy, podziękowanie za zakup lub dowolny tekst.

  6,98 zł
 • ZAWIESZKI dekoracyjne flaga Sweets 6szt MIX 4,3x9 ZAWIESZKI dekoracyjne flaga Sweets 6szt MIX 4,3x9
  7,98 zł
  ZAWIESZKI dekoracyjne flaga Sweets 6szt MIX 4,3x9

  Zawieszki dekoracyjne w w pastelowych kolorach to oryginalny dodatek do produktów, które wędrują do klientów. Na zawieszkach można umieszczać logo firmy, podziękowanie za zakup lub dowolny tekst. Zawieszki można przywiesić do produktów, do pudełek, boxów czy paczek.

  7,98 zł
 • ZAWIESZKI okrągłe do wypisania 10szt ZAWIESZKI okrągłe do wypisania 10szt
  9,98 zł
  ZAWIESZKI okrągłe do wypisania 10szt

  Przepiękne okrągłe zawieszki pięknie ozdobią opakowanie produktu czy paczkę, która powędruje do klienta. Można wykorzystać je do własnoręcznego wpisania podziękowania za zakupy bądź doklejenia naklejek z logo firmy. Zawieszki wykonane są z grubego papieru i przedziurkowane - gotowe, by przywiązać je do upominków.

  9,98 zł