naklejki, etykiety samoprzylepne

naklejki, etykiety samoprzylepne

Naklejki samoprzylepne z logo firmy pozwolą wzmocnić wizerunek firmy i zadbają o profesjonalny wygląd produktów. Naklejki okrągłe z logo mogą służyć do zamknięcia torebek papierowych lub bibułki. Umożliwiamy druk naklejek z logo firmy w różnych rozmiarach od bardzo niewielkiego minimum do zamówienia. Naklejki z logo prostokątne mogą posłużyć także jako etykiety z nazwą i składem produktu. Wykorzystasz je do ozdobienia słoików z naturalnymi kosmetykami czy świecami. Wykonujemy także etykiety samoprzylepne według Twojego projektu.

 • NAKLEJKI samoprzylepne koła z logo firmy 10szt 4cm NAKLEJKI samoprzylepne koła z logo firmy 10szt 4cm
  14,98 zł
  NAKLEJKI samoprzylepne koła z logo firmy 10szt 4cm
  1 Recenzje

  Okrągłe naklejki z logo Twojej firmy idealnie sprawdzą się do pakowania produktów. Można wykorzystać je do zamknięcia bibułki, przykleić na paczce lub w dowolnym miejscu. Pozwolą utrwalić wizerunek firmy i nadadzą każdej wysyłanej paczce indywidualnego charakteru. Minimum do zamówienia: jedynie 28 sztuk!

  14,98 zł
 • NAKLEJKI samoprzylepne z logo firmy 65szt 3,8x2,1cm mat NAKLEJKI samoprzylepne z logo firmy 65szt 3,8x2,1cm mat
  22,98 zł
  NAKLEJKI samoprzylepne z logo firmy 65szt 3,8x2,1cm mat

  Okrągłe naklejki z logo Twojej firmy idealnie sprawdzą się do pakowania produktów. Można wykorzystać je do zamknięcia bibułki, przykleić na paczce lub w dowolnym miejscu. Pozwolą utrwalić wizerunek firmy i nadadzą każdej wysyłanej paczce indywidualnego charakteru. Minimum do zamówienia: jedynie 28 sztuk!

  22,98 zł
 • NAKLEJKI samoprzylepne z logo firmy 65szt 3,8x2,1cm glossy NAKLEJKI samoprzylepne z logo firmy 65szt 3,8x2,1cm glossy
  27,98 zł
  NAKLEJKI samoprzylepne z logo firmy 65szt 3,8x2,1cm glossy

  Małe naklejki, na których umieścimy logo firmy lub własny projekt sprzedawane w postaci arkusza. Naklejki są samoprzylepne. Można je wykorzystać do dekorowania pudełek lub opakowań produktu. Świetne także do umieszczenia na szklanych buteleczkach, fiolkach czy słoiczkach.

  27,98 zł
 • NAKLEJKI samoprzylepne z logo firmy 21szt 7x4,2cm glossy NAKLEJKI samoprzylepne z logo firmy 21szt 7x4,2cm glossy
  27,98 zł
  NAKLEJKI samoprzylepne z logo firmy 21szt 7x4,2cm glossy

  Prostokątne naklejki z logo firmy o średnim wymiarze umieszczone na arkuszu. Naklejki są samoprzylepne, dzięki czemu łatwo można wykorzystać je do pakowania produktów lub dekorowania torebek. Naklejki z logo idealnie sprawdzą się do utrwalenia wizerunku firmy. Świetne do zamykania torebek pakowych czy bibułki.

  27,98 zł
 • NAKLEJKI samoprzylepne z logo firmy 8szt 10,5x7,4cm glossy NAKLEJKI samoprzylepne z logo firmy 8szt 10,5x7,4cm glossy
  22,98 zł
  NAKLEJKI samoprzylepne z logo firmy 8szt 10,5x7,4cm glossy

  Samoprzylepne etykiety z logo firmy lub dowolnym tekstem pozwolą zapakować i ozdobić produkty w elegancki sposób. Naklejki wykonane są na wysokiej jakości papierze glossy, który świetnie prezentuje się na produktach. Samoprzylepne etykiety z logo firmy można wykorzystać na torebkach pakowych, pudełeczkach dekoracyjnych, słoiczkach szklanych czy fiolkach.

  22,98 zł
 • NAKLEJKI samoprzylepne z logo firmy 6szt 7x14,8cm mat NAKLEJKI samoprzylepne z logo firmy 6szt 7x14,8cm mat
  22,98 zł
  NAKLEJKI samoprzylepne z logo firmy 6szt 7x14,8cm mat

  Prostokątne naklejki z logo firmy lub dowolnym tekstem to niezastąpiony dodatek dla Twojej firmy. Etykiety są samoprzylepne, dzięki czemu znajdują swoje zastosowanie przy pakowaniu i ozdabianiu produktów. Świetnie sprawdzą się przy zamykaniu torebek pakowych czy bibułek.

  22,98 zł
 • NAKLEJKI samoprzylepne z logo firmy 4szt 10,5x14,8cm glossy NAKLEJKI samoprzylepne z logo firmy 4szt 10,5x14,8cm glossy
  22,98 zł
  NAKLEJKI samoprzylepne z logo firmy 4szt 10,5x14,8cm glossy

  Samoprzylepne etykiety wykonane na wysokiej jakości papierze glossy znajdą swoje zastosowanie w Twojej firmie. Możesz umieścić na nich logo firmy lub dowolny tekst. Naklejki są samoprzylepne i idealnie nadają się do pakowania lub ozdabiania produktów. Etykiety z logo firmy pozwolą kształtować oraz utrwalać wizerunek firmy u klientów.

  22,98 zł
 • NAKLEJKI samoprzylepne koła z logo firmy 12szt NAKLEJKI samoprzylepne koła z logo firmy 12szt
  19,98 zł
  NAKLEJKI samoprzylepne koła z logo firmy 12szt

  Duże naklejki w kształcie koła z logo firmy można wykorzystać na wiele sposobów. Idealnie nadają się do wykorzystania na różnego rodzaju słoiczkach z naturalnymi kosmetykami. Wspaniale sprawdzą się również do zamykania paczek czy oklejenia kartonów z zamówieniem.

  19,98 zł

Naklejki i etykiety samoprzylepne dla firm

Zdecydowana większość ludzi jest wzrokowcami, a to znaczy, że najlepiej zapamiętują rzeczy, które zobaczą na własne oczy. Nie inaczej jest w przypadku Twoich klientów, dlatego etykiety z logo firmy czy nazwą produktu są absolutnym must-have. Naklejki samoprzylepne można umieszczać na sprzedawanych artykułach, paczkach czy materiałach reklamowych. W ten sposób Twoi klienci czy potencjalni kontrahenci na pewno dobrze zapamiętają nazwę marki i bez najmniejszego problemu będą mogli w przyszłości skorzystać z jej usług. W przypadku etykiet umieszczanych na upominkach dla klientów są one dodatkowo sposobem na to, by budować pozytywne relacje i zwiększać rozpoznawalność firmy. Takie naklejki uatrakcyjnią wygląd każdego produktu, a przy tym będą naprawdę praktycznym dodatkiem w Twoim przedsiębiorstwie. 

Naklejki samoprzylepne z logo

Naklejki samoprzylepne z logo

Okrągłe etykiety z logo firmy na produkty i paczki

Naklejki w kształcie koła mają nieduży rozmiar, dzięki czemu z łatwością umieścić je można na różnego rodzaju produktach czy paczkach. Biały kolor etykiet sprawia, że logo Twojej marki czy też nazwa artykułu będą doskonale widoczne i czytelne. Na naklejkach możesz tak naprawdę umieścić wszelkiego rodzaju projekt, który przyda się w Twojej firmie. Etykiety umieszczone na niedużych produktach na pewno przyciągną uwagę klientów i zapadną im w pamięci. Co więcej, tego rodzaju naklejki można także wykorzystać do zamykania kopert z firmową korespondencją lub kartkami okolicznościowymi dla kontrahentów. Okrągłe etykiety z logo Twojej marki będą też bardzo dobrze prezentować się na paczkach z prezentami lub pakunkach wysyłanych do klientów. 

Prostokątne i kwadratowe naklejki dla firm

W ofercie naszego sklepu internetowego znalazły się również etykiety o kształcie prostokąta różnych rozmiarów. Bez najmniejszego problemu możesz dopasować je do wielkości swoich produktów czy paczek. Dostępne w opcji glossy mają lekko połyskliwą powierzchnię, jednak w zależności od swoich upodobań możesz wybrać także matowe nalepki. Personalizowane za pomocą logo, grafiki czy nazwy produktu staną się niezastąpionym dodatkiem w Twojej firmie. Naklejki można umieścić na dowolnym produkcie czy opakowaniu. Bezbłędnie prezentować się będą na butelkach z napojami lub kosmetykami, słoiczkach, pudełkach, puszkach czy torebkach. Estetyczne, białe etykiety z Twoim nadrukiem sprawią, że produkty będą prezentować się unikalnie i wyjątkowo. 

Naklejka z logo firmy prostokątna

Naklejka z logo firmy prostokątna

Duże etykiety samoprzylepne z logo firmy

Chcesz, aby paczki z produktami wysyłanymi do klienta były niepowtarzalne i stylowe? A może chcesz w nietuzinkowy sposób udekorować torebki papierowe? Do ozdobienia opakowań w szczególności polecić możemy dużych rozmiarów etykiety o kształcie prostokąta. Nalepki mają biały kolor i wykonane zostały na papierze glossy, dzięki czemu prezentują się naprawdę elegancko i przykuwają uwagę. Możemy na nim umieścić dowolnie wybrany przez Ciebie projekt, co sprawi, że zyskasz jedyny w swoim rodzaju dodatek dla swojej firmy. Wysokiej jakości wykonanie nadaje etykietom schludny wygląd, który na pewno spodoba się wszystkim klientom Twojej marki. Bezbłędnie pozwolą one utrwalić wizerunek firmy.