bibuła i krepa

bibuła i krepa

Bibuła i krepa to przykłady na wypełniacze ozdobne do paczek, które trafią do Twoich klientów. Najważniejszy oczywiście jest sam produkt, ale warto zadbać także o jego opakowanie i wypełniacz pudełka. Ozdobna krepa w rolce w różnych kolorach idealnie sprawdzi się jako wypełnienie dna pudełka - niedrogie, lecz bardzo dekoracyjne. Przy pomocy bibuły pięknie owiniesz zdjęcia, ręcznie szytą bieliznę czy inne płaskie produkty. Krepa ozdobna bardzo dobrze się układa i ładnie wypełnia opakowanie. Dzięki dużemu wyborowi kolorów z łatwością dopasujesz ją do swojego produktu.

 • KREPA bibuła 5cm/10m 4szt BIAŁA KREPA bibuła 5cm/10m 4szt BIAŁA
  5,98 zł
  KREPA bibuła 5cm/10m 4szt BIAŁA

  Krepa w białym kolorze sprawi, że produkt nabierze dodatkowej elegancji oraz delikatności. Krepą możesz owinąć pudełeczko lub włożyć ja do kartonika w którym umieścisz produkt. Biała krepa pasuje do wielu kolorów, dlatego nada się do wszystkich produktów.

  5,98 zł
 • KREPA bibuła 5cm/10m 4szt BRZOSKWINIOWA KREPA bibuła 5cm/10m 4szt BRZOSKWINIOWA
  5,98 zł
  KREPA bibuła 5cm/10m 4szt BRZOSKWINIOWA

  Delikatna krepa w kolorze brzoskwiniowym to propozycja dekoracji delikatnych produktów takich jak biżuteria czy przedmioty dla dzieci. Można użyć ją na wiele sposobów. Owiń opakowanie, włóż krepę do środka lub zapakuj w nią oferowany produkt alby zaskoczyć klienta wyjątkowym opakowaniem.

  5,98 zł
 • KREPA bibuła 5cm/10m 4szt JASNORÓŻOWA KREPA bibuła 5cm/10m 4szt JASNORÓŻOWA
  5,98 zł
  KREPA bibuła 5cm/10m 4szt JASNORÓŻOWA

  Krepa w kolorze jasnoróżowym to piękne wypełnienie, które doda uroku produktom dla kobiet i dziewczynek. Krepę można również wykorzystać do owinięcia drobnych produktów, aby sprawiały wrażenie bardziej tajemniczych. Tak przygotowany produkt sprawi wiele radości od rozpakowania produktu.

  5,98 zł
 • KREPA bibuła 5cm/10m 4szt ŻÓŁTA KREPA bibuła 5cm/10m 4szt ŻÓŁTA
  5,98 zł
  KREPA bibuła 5cm/10m 4szt ŻÓŁTA

  Nie wiesz jak udekorować drobne przedmioty? Pomocna w tym celu jest krepa, którą możesz wyłożyć wnętrze pudełeczka w którym umieścisz przedmiot. Kolor żółty idealnie sprawdzi się w wiosennych aranżacjach. Z pewnością zachwyci swoim kolorem!

  5,98 zł
 • KREPA bibuła 5cm/10m 4szt BŁĘKITNA KREPA bibuła 5cm/10m 4szt BŁĘKITNA
  5,98 zł
  KREPA bibuła 5cm/10m 4szt BŁĘKITNA

  Krepa to świetny wybór, by efektownie wypełnić opakowanie z produktem. Można ją zmarszczyć i wyłożyć dno pudełka bądź po prostu owinąć nią produkt. Świetnie sprawdzi się także jako estetyczne zabezpieczenie małych przedmiotów do wysyłki.

  5,98 zł
 • KREPA bibuła 5cm/10m 4szt LILIOWA KREPA bibuła 5cm/10m 4szt LILIOWA
  5,98 zł
  KREPA bibuła 5cm/10m 4szt LILIOWA

  Delikatny produkt lepiej dobrze zabezpieczyć. Aby zrobić to w elegancki sposób możesz wyłożyć pudełko kolorową krepą. Włóż pomaszczoną krepę do pudełka aby cieszyć się wyjątkowym wypełnieniem.

  5,98 zł
 • KREPA bibuła 5cm/10m 4szt CZARNA KREPA bibuła 5cm/10m 4szt CZARNA
  5,98 zł
  KREPA bibuła 5cm/10m 4szt CZARNA

  Aby nadać odrobinę zmysłowości i zachwycić niebanalnym opakowaniem produktu wybierz krepę w czarnym kolorze. Jest bardzo prosta w użyciu wystarczy owinąć pudełko a już będzie prezentować wie o wiele lepiej. W połączeniu z kolorowymi tasiemkami tworzy dekoracje idealną.

  5,98 zł
 • KREPA bibuła 5cm/10m 4szt ZŁOTA KREPA bibuła 5cm/10m 4szt ZŁOTA
  8,98 zł
  KREPA bibuła 5cm/10m 4szt ZŁOTA

  Przepiękna krepa w złotym kolorze z delikatnym metalicznym połyskiem idealnie pasuje jako wypełnienia pudełek, które trafią do klienta. Krepę można pociąć w paski i wysypać na dnie pudełka. Można wykorzystać ją również do owinięcie delikatnych produktów.

  8,98 zł
 • KREPA bibuła 5cm/10m 4szt SREBRNA KREPA bibuła 5cm/10m 4szt SREBRNA
  8,98 zł
  KREPA bibuła 5cm/10m 4szt SREBRNA

  Krepa w srebrnym kolorze wspaniale nadaje się jako wypełnienie pudełka czy paczki, która trafi do klienta. Wspaniały wybór, by zabezpieczyć produkt do wysyłki w estetyczny sposób. Rozwiniętą krepę można także wykorzystywać jako dodatek do zdjęć produktowych w aranżacji - pięknie i delikatnie się mieni!

  8,98 zł