taśmy dekoracyjne

taśmy dekoracyjne

Taśmy dekoracyjne samoprzylepne są wygodne w użyciu i bardzo estetyczne. Dzięki nim pięknie ozdobisz opakowanie z produktem, które powędruje do klienta. Taśmy ozdobne kolorowe wspaniale ozdobią pudełka czy szkatułki, które trafią do odbiorcy. Taśmy dekoracyjne świąteczne warto wykorzystać w okresie Bożego Narodzenia do udekorowania kartonów wysyłkowych. Tasiemki samoprzylepne najczęściej występują w kompletach dopasowanych kolorystycznie. Popularne są także taśmy dekoracyjne brokatowe, które pięknie się mienią.

Tasiemki dekoracyjne samoprzylepne

Tasiemki dekoracyjne samoprzylepne to jedna z najprostszych propozycji dekorowania opakowania ozdobnego. Tasiemki samoprzylepne sprzedawane są w kompletach, dzięki czemu już jeden zakup wystarczy Ci na stworzenie wyjątkowej kompozycji. Z użyciem taśmy poradzi sobie każdy a dzięki klejącej stronie bez problemu wykorzystasz taśmę na każdej powierzchni. Taśmy sprzedawane są na małej rolce co pozwala na samodzielne decydowanie o długości odcinanego paska. Możesz je łączyć na wiele sposób oraz używać kilku wzorów na raz! 

różowe tasiemki samoprzylepne

Różowe tasiemki samoprzylepne

Kolorowe tasiemki samoprzylepne

Do różnych produktów pasują różne kolory. Dlatego taśmy dekoracyjne sprzedajemy w kolorowych zestawach. Wiemy, że łącznie wzorów i kolorów jest bardzo modne dlatego w zestawach znajdują się cztery różne kolory i wzory tasiemek. Każdy z zestawów posiada jakąś cechę przewodnią. W naszej ofercie dostępne są tasiemki pastelowe, srebrno-złote, różowe, czerwone czy świąteczne. W każdym zestawie znajdują się zarówno tasiemki gładkie jak i te we wzorki. Tasiemką samoprzylepną najlepiej ozdobić samo opakowanie lub opakowanie owinięte papierem pakownym. Można też ozdobić nimi produkty do samodzielnej aranżacji takie jak czekoladowniki czy pudełeczka ozdobne.

taśma dekoracyjna samoprzylepna

Taśma dekoracyjna samoprzylepna w pastelowych odcieniach

Jak ozdobić paczkę taśmą dekoracyjną?

Dekorowanie przesyłki taśmą dekoracyjną jest niezwykle proste. Tasiemki są samoprzylepne, dlatego nie trzeba ich wiązać czy sklejać. Wystarczy odciąć odpowiedni kawałek taśmy i nakleić w wybrane przez siebie miejsce. Taśmy trzymają się bardzo dobrze, dlatego nie ma obawy, że odkleją się podczas transportu. Aby stworzyć wyjątkową paczkę, warto użyć więcej niż jedną taśmę. Bardzo modne są obecnie połączenia kolorów takie jakie złoto i róż czy niebieski i srebrny. Dodaje to blasku, który z pewnością zachwyci odbiorców. 

Zobacz inne produkty w kategorii TASIEMKI I SZNURKI:

taśmy jutowe z płótna

wstążki satynowe

sznurki

wstążki satynowe z nadrukiem

tasiemki rypsowe

taśmy dekoracyjne

wstążki plastikowe i brokatowe