wstążki satynowe z nadrukiem

wstążki satynowe z nadrukiem

Wstążki satynowe z nadrukiem to bardzo ozdobne tasiemki, które wykorzystasz do opakowania produktu. Idealne do ozdobienia pudełek drewnianych czy pudełeczek ozdobnych wykonanych z tektury i papieru kraft. Wstążki satynowe w kropki w różnych kolorach nadadzą kobiecego wyglądu każdemu opakowaniu. Świetne do przewiązania pudełeczek z biżuterią, bielizną czy naturalnymi kosmetykami. Dzięki nadrukowi w kropki prezentują się bardzo elegancko, a jednocześnie delikatnie.

 • TASIEMKA satynowa w kropki 12mm/25m SREBRNA TASIEMKA satynowa w kropki 12mm/25m SREBRNA
  6,98 zł
  TASIEMKA satynowa w kropki 12mm/25m SREBRNA

  Elegancka srebrna tasiemka zdobiona delikatnymi kropkami to pomysł na udekorowana opakowania lub produktu, który ma trafić do klienta. Za pomocą wstążeczki można przymocować ozdobny bilecik czy zawieszkę. Ładne dodatki z pewnością zostaną docenione.

  6,98 zł
 • TASIEMKA satynowa w kropki 12mm/25m JASNORÓŻOWA TASIEMKA satynowa w kropki 12mm/25m JASNORÓŻOWA
  6,98 zł
  TASIEMKA satynowa w kropki 12mm/25m JASNORÓŻOWA

  Piękna, różowa tasiemka do dekoracji z grafiką kropek. Dzięki niej pięknie udekorujesz produkt, który trafi w ręce klienta. Piękne opakowanie jest równie ważne, dlatego stwórz je z największą dokładnością.

  6,98 zł
 • TASIEMKA satynowa w kropki 12mm/25m CZERWONA TASIEMKA satynowa w kropki 12mm/25m CZERWONA
  6,98 zł
  TASIEMKA satynowa w kropki 12mm/25m CZERWONA

  Aby zachwycić klienta można również opakowaniem. Dlatego jeśli zależy ci na detalach zadbaj o odpowiednią aranżację produktu. Czerwona tasiemka w kropki będzie wyjątkową propozycją do zapakowania produktu. Pasuje zarówno do produktów dla dzieci jak i dorosłych.

  6,98 zł
 • TASIEMKA satynowa w kropki 12mm/25m CZARNA TASIEMKA satynowa w kropki 12mm/25m CZARNA
  6,98 zł
  TASIEMKA satynowa w kropki 12mm/25m CZARNA

  Opakowanie produktu jest równie ważne jak sam produkt, dlatego zadbaj o nie używając kolorowych tasiemek. Czarna tasiemka w kropki sprawi, że produkt będzie prezentował się bardzo szykownie. Czarny kolor podkreśla elegancję.

  6,98 zł
 • TASIEMKA satynowa w kropki 25mm/25m SREBRNA TASIEMKA satynowa w kropki 25mm/25m SREBRNA
  11,98 zł
  TASIEMKA satynowa w kropki 25mm/25m SREBRNA

  Odcienie srebra są obecnie bardzo modne dlatego warto użyć srebrnej tasiemki do dekoracji produktu, który ma trafić do klienta. Tasiemka dodatkowo zdobiona jest grafiką kropek, która pięknie dopełni produkt.

  11,98 zł
 • TASIEMKA satynowa w kropki 25mm/25m JASNORÓŻOWA TASIEMKA satynowa w kropki 25mm/25m JASNORÓŻOWA
  11,98 zł
  TASIEMKA satynowa w kropki 25mm/25m JASNORÓŻOWA

  Tasiemka w kolorze jasnego różu zdobiona delikatnymi kropkami pomoże ozdobić nie tylko sam produkt ale również opakowanie. Jej kolor sprawia, że najlepiej pasuje do produktu dla kobiet i dziewczynek. Pięknie opakowanie sprawi wiele radości.

  11,98 zł
 • TASIEMKA satynowa w kropki 25mm/25m CZERWONA TASIEMKA satynowa w kropki 25mm/25m CZERWONA
  11,98 zł
  TASIEMKA satynowa w kropki 25mm/25m CZERWONA

  Piękna satynowa tasiemka w kropki. Dzięki niej w wyjątkowy sposób ozdobisz produkt, który ma trafić w ręce klienta. Tasiemka ma wiele zastosowań, możesz nią przywiązać dekoracyjną wizytówkę czy zrobić piękną kokardkę.

  11,98 zł
 • TASIEMKA satynowa w kropki 25mm/25m CZARNA TASIEMKA satynowa w kropki 25mm/25m CZARNA
  11,98 zł
  TASIEMKA satynowa w kropki 25mm/25m CZARNA

  Jeśli chcesz przyozdobić opakowanie lub produkt zamówiony przez klienta użyj w tym celu satynowej tasiemki. Czarny kolor uzupełniony o grafikę kropek idealnie sprawdzi się na produkt zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny.

  11,98 zł
 • TASIEMKA satynowa Złote Gwiazdki 18mm/10m TASIEMKA satynowa Złote Gwiazdki 18mm/10m
  4,98 zł
  TASIEMKA satynowa Złote Gwiazdki 18mm/10m

  Jeśli szukasz inspiracji do przygotowania produktu dla klienta użyj w tym celu dekoracyjnej tasiemki. Biała tasiemka w złote gwiazdki do idealna propozycja do produktów dziecięcych oraz tych dla kobiet. Tak przygotowany produkty zachwyci każdego klienta.

  4,98 zł

Wstążki z nadrukiem 

Kolorowe wstążki z nadrukiem w wyjątkowy sposób ozdobią każde opakowanie, które trafi w ręce klienta. Wstążek możesz użyć do ozdobienia paczki jak i samego produktu. Równie ładnie prezentują się kokardki wykonane ze wstążki. Różnorodność kolorów wstążki, że z pewnością znajdziesz wstążkę pasującą do twojego produktu. Wstążki dostępne są w dwóch szerokościach 1,2cm oraz 2,5cm. To od Ciebie zależy na jaką wstążkę się zdecydujesz. 

Tasiemka satynowa w kropki

Bardzo modne są obecnie satynowe tasiemki w kropki. Delikatny nadruk z pewnością dodaje im uroku. Wstążki dostępne są w najmodniejszych kolorach sezonu. Wśród nich znajdziecie wstążki złote, srebrne czy klasyczne kolory takie jak biel i czerń. Wstążki mogą być wykorzystane do przywiązania do produktu ozdobnego bileciku lub wizytówki z logo firmy. Takie małe detale są bardzo ważne dlatego zwróć uwagę na odpowiedni nadruk na tasiemce. Może on dopełnić twój produkt w prosty ale wyjątkowy sposób. 

tasiemka satynowa w kropki

Różowa, satynowa tasiemka w kropki

Wstążka w gwiazdki

Innym równie modnym wzorem są gwiazdki. Biała wstążka w złote gwiazdki to idealna propozycja do opakowania takich produktów jak biżuteria czy produkty dla niemowląt. Wstążką możesz obwiązać pudełeczko na kolczyki czy pierścionki. Tak wykonane opakowanie warto zakończyć dużą kokardką ze wstążki. Dzięki temu klient będzie miał wiele radości już z samego odpakowania produktu. Wstążka w gwiazdki nadaje się również do produktów dziecięcych. Możesz ozdobić nią własnoręcznie zrobione maskotki czy grzechotki dla niemowląt. Taki mały detal jak nadruk na tasiemce może naprawdę wiele zmienić.

tasiemka w gwiazdki Tasiemka w złote gwiazdki

Zobacz inne produkty w kategorii TASIEMKI I SZNURKI:

taśmy jutowe z płótna

wstążki satynowe

sznurki

wstążki satynowe z nadrukiem

tasiemki rypsowe

taśmy dekoracyjne

wstążki plastikowe i brokatowe