sznurki

sznurki

Sznurek jutowy oraz sznurki bawełniane inaczej zwane piekarskie są chętnie wykorzystywania do pakowania produktów. Sznurki mają ekologiczny charakter, dzięki czemu świetnie wpisują się w najnowsze eko trendy. Możesz je wykorzystać do przewiązania paczki lub dowiązania bilecika z podziękowaniem za zakupy. Sznurek jutowy występują w swoim naturalnym brązowym odcieniu, natomiast sznurki bawełniane dostępne są w wielu kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swojego produktu. Idealne także do projektów DIY.

 • SZNUREK jutowy naturalny 40m SZNUREK jutowy naturalny 40m
  6,98 zł
  SZNUREK jutowy naturalny 40m

  Sznurek jutowy - kiedyś pozwalał po prostu zamknąć opakowanie, aktualnie jest jednym z dodatków, które wpisują się w najnowsze trendy. Sznurek jest ekologiczny, idealnie nadaje się do pakowania paczek ze świecami sojowymi czy mydełkami. Można go wykorzystać również do przewiązywania woreczków z suszem kwiatowym.

  6,98 zł
 • SZNUREK jutowy naturalny 10m SZNUREK jutowy naturalny 10m
  3,98 zł
  SZNUREK jutowy naturalny 10m

  Sznurek jutowy pozwoli przygotować piękne opakowania dla klientów w stylu naturalnym i eko. Idealnie nadaje się do pakowania kartoników z naturalnymi świecami, mydełkami czy kosmetykami. Jeśli chcesz dołączyć do paczek karteczki z podziękowaniem za zakup czy wizytówki z logo to także idealny wybór.

  3,98 zł
 • SZNUREK do pakowania ozdobny 50m CZERWONY SZNUREK do pakowania ozdobny 50m CZERWONY
  8,98 zł
  SZNUREK do pakowania ozdobny 50m CZERWONY

  Szukasz sznurka, którym pięknie przewiążesz opakowanie lub produkt dla klienta? Świetnym wyborem będzie czerwono-biały bawełniany sznurek, który dopełni opakowanie. Dzięki niemu możesz również dowiązać do produktu karteczkę z podziękowaniem za zakup czy wizytówkę z logo. Świetny do wykorzystania w okresie świątecznym.

  8,98 zł
 • SZNUREK do pakowania ozdobny 50m GRANATOWY SZNUREK do pakowania ozdobny 50m GRANATOWY
  8,98 zł
  SZNUREK do pakowania ozdobny 50m GRANATOWY

  Bawełniany sznurek w granatowym kolorze to świetny dodatek, jeśli planujesz pięknie pakować opakowania z produktami dla klientów. Kartonik czy pudełko przewiązane sznurkiem z dowiązaną karteczką prezentuje się bardzo estetycznie i pięknie, a dodatkowo pokazuje dbałość o klienta. Sznurek posiada aż 50m i piękny odcień granatu.

  8,98 zł
 • SZNUREK jutowy naturalny cienki 1mm 55m SZNUREK jutowy naturalny cienki 1mm 55m
  19,98 zł
  SZNUREK jutowy naturalny cienki 1mm 55m

  Cienki sznurek jutowy pozwoli udekorować pudełeczka lub dowiązać zawieszki i bileciki. Duży rozmiar aż 55m sprawi, że starczy na długo i pięknie udekoruje produkt lub opakowanie, które trafi do klienta.

  19,98 zł

Rodzaje sznurka

Każdy z nas używa sznurków do pakowania prezentów. Ale czy wiemy jakie rodzaje sznurków są dostępne? Najbardziej popularne są sznurki bawełniane. Posiadają one najwięcej odcieni, gdzyż są mechanicznie farbowane. Bawełniane sznurki są dość elastyczne, dlatego bez problemu przywiążesz nimi bileciki czy wizytówki z logo firmy. Innym rodzajem są jutowe sznurki. Najchętniej wybierane przez fanów stylu eko oraz vintage. Sznurki jutowe dostępne są w dwóch grubościach, dlatego nie musisz martwić się o ich rozmiar. 

Sznurek do pakowania prezentów

Sznurek do  pakowania prezentów powinien być odpowiednio dobrany. Największy wpływ na to ma zazwyczaj kolor papieru do pakowania. Gdy już owiniemy paczkę papierem pakownym, wówczas możemy dobrać odpowiedni kolor sznurka. Najwięcej kolorów mają sznurki bawełniane. Bardzo często wykonane są one z dwóch kolorów jednocześnie. Do pakowania prezentów oprócz sznurka, można również użyć wstążki. Połączenie kokardki stworzonej ze wstążki wraz ze sznurkiem, tworzy wyjątkową kompozycję.

sznurek ozdobny do pakowania prezentów

Sznurek ozdobny do pakowania prezentów

Sznurek jutowy

Bardzo modną wersją sznurka jest sznurek jutowy. Stworzony z naturalnego materiału jest w pełni ekologiczny dlatego można go stosować bez obawy o środowisko. Jutowe sznurki posiadają delikatny beżowy kolor. Są dość szorstkie za sprawą naturalnych włókien. Jutowe sznureczki pięknie komponują się z produktami rękodzielniczymi. Można nimi dowiązać do produktu ozdobny bileciki czy wizytówkę z logo firmy. Taki element jest bardzo ważny gdyż wzmacnia wizerunek firmy.

sznurek jutowy do pakowania prezentów

Sznurek jutowy do pakowania prezentów

Zobacz inne produkty w kategorii TASIEMKI I SZNURKI:

taśmy jutowe z płótna

wstążki satynowe

sznurki

wstążki satynowe z nadrukiem

tasiemki rypsowe

taśmy dekoracyjne

wstążki plastikowe i brokatowe