Wybierz Papiery pakowe, bibuła

Papiery ozdobne do pakowania oraz wypełniacze ozdobne do pudełek w postaci krepy i bibuły pozwolą zadbać o piękny i estetyczny wygląd nie tylko samego produktu, ale też jego opakowania. Papiery ozdobne w rolce o najmodniejszym charakterze zachwycą Twoich klientów. Krepa i bibuła w różnych kolorach idealnie sprawdzi się jako wyłożenie dna pudełka - świetna do pakowania płaskich produktów: zdjęć, ręcznie uszytej bielizny. Duży wybór pozwoli dopasować wypełnienie pudełka do samego produktu, a tym samym zachwycić osobę, która odbierze paczuszkę.

Papiery pakowe, bibuła

Wygląd opakowania ma duży wpływ na to, jak klient odbiera sam produkt. Jeśli artykuł zapakowany zostanie w niechlujny i pozostawiający wiele do życzenia sposób, bardzo prawdopodobne, że w przyszłości ta sama osoba już nie odwiedzi naszej firmy. Dlatego w sklepie tasiemkaisznurek.pl mamy szeroką ofertę stylowych i estetycznych dodatków, które pomogą Ci efektownie przygotować zamówienia dla swoich klientów. Kolor oraz motyw papieru czy bibuły do wypełnienia pudełka możesz dopasować do profilu swojej firmy i oferowanych w niej produktów. Możesz w ten sposób pakować zarówno niewielkie paczki z biżuterią czy słodkościami, jak i duże opakowania zawierające elektronikę, zabawki bądź dekoracje do domu. Przygotowana w taki sposób oprawa z całą pewnością spodoba się każdemu klientowi i sprawi, że będzie on wyjątkowo zadowolony z zakupu. Tego typu dodatki z powodzeniem wykorzystać można także do pakowania prywatnych prezentów dla rodziny i przyjaciół. 

Papiery ozdobne do pakowania

Możliwość zapakowania produktu na prezent to udogodnienie bardzo lubiane przez wielu klientów. Zabiegane osoby lub takie, którym brakuje zdolności manualnych wolą, aby producent lub sprzedawca przygotował podarunek za nich. Dzięki kolorowym mixom papierów z ciekawymi nadrukami dostępnym w naszym sklepie możesz zaoferować takie rozwiązanie również swoim klientom. W tym celu przydadzą Ci się również ozdobne wstążki oraz taśma, które spowodują, że pakunek będzie prezentował się szczególnie gustownie i estetycznie. Akcesoria do pakowania wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości, co skutkuje ich solidnością i stylowym wyglądem. To eleganckie produkty, które uczynią każdą paczkę gustowną i stylową. Ozdobny papier przyda się zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i tych oferujących zakupy internetowe z dostawą pod wskazany adres. W ten sposób klient będzie mógł sprawić prezent mieszkającej daleko osobie, tylko jednorazowo płacąc za przesyłkę. 

Papier ozdobny do pakowania prezentówPapiery ozdobne do pakowania prezentów

Bibuła i krepa

Rolka z ozdobną krepą to fantastyczny dodatek do przygotowywania paczek dla klientów. Szeroka gama dostępnych kolorów powoduje, że możesz idealnie dobrać materiał do swoich produktów albo zaoferować swoim interesantom większy wybór, który na pewno pozytywnie wpłynie na ich ocenę obsługi. Miękkie wypełnienie pudełka z zakupami będzie stylowo się prezentować, a przy okazji zapobiegnie nadmiernemu przemieszczaniu się produktów. Bibuła zabezpieczy również kruche i delikatne elementy przed uszkodzeniami w czasie transportu. Potknij ją w paski i wrzuć do kartonika albo wyłóż nią papierową torbę z uchwytem. Krepa ładnie się układa i spektakularnie wypełni paczkę. Kolorowy akcent uatrakcyjni wygląd nawet najprostszego opakowania. Dzięki ozdobnemu dodatkowi Twoi klienci będą podwójnie zadowoleni z otrzymanego asortymentu i na pewno chętnie polecą go swoim znajomym. Krepę można także z powodzeniem wykorzystać do przygotowania dekoracji DIY we własnym domu lub ubrania stacjonarnego sklepu.

 Bibuła i krepa

Złota bibuła