woreczki foliowe

woreczki foliowe

Woreczki foliowe lub woreczki celofanowe to chętnie wybierane opakowania, które są bardzo praktyczne. Często kupowane są torebki foliowe z dnem, które idealnie nadają się do pakowania słodyczy: cukierków czy drażetek lub sypkich produktów: herbaty, lawendy czy suszu kwiatowego. Można wybrać woreczki foliowe z klejem lub przewiązać je kokardami ze wstążek. Torebki celofanowe można także zamknąć używając specjalnych naklejek z logo firmy lub napisem Dziękuję, które będą podziękowaniem za zakupy.

Woreczki foliowe, woreczki celofanowe do pakowania

W naszej ofercie znajdziesz eleganckie woreczki foliowe, w które pakować możesz swoje produkty. Dzięki nim uatrakcyjnisz wygląd sprzedawanych artykułów dostępnych w Twoim sklepie stacjonarnym lub internetowym. Wielu przedsiębiorców często zapomina o tym, że dla klienta bardzo znaczące jest pierwsze wrażenie. Jeśli nie chcesz popełniać tego błędu, przyłóż dużą wagę do pakowania produktów w taki sposób, aby odbiorca docenił nie tylko jakość zakupu, ale również jego oprawę. Woreczki to jeden z najprostszych a zarazem bardzo efektownych sposobów na oczarowanie klientów. Nasz sklep oferuje torebki foliowe różnych rozmiarów, które sprawiają, że możesz w nie zapakować całą gamę produktów sprzedawanych w swojej firmie.

Woreczki celofanowe do pakowania produktów

Co czyni celofanowe woreczki tak wyjątkowym dodatkiem? Przede wszystkim można w nich umieścić rozmaite artykuły. Dzięki zwartej formule są bardzo szczelne i świetnie nadają się nawet do pakowania sypkich produktów: przypraw, herbat czy suszu kwiatowego. Co więcej, klient kupujący artykuły w przeźroczystym opakowaniu może dobrze obejrzeć zawartość i ocenić, czy spełnia jego wymagania. Ładne elementy, takie jak figurki lub biżuteria, umieszczone w foliowych woreczkach bez żadnego problemu będą mogły nadal oczarowywać swoim wyglądem. W ten sposób Twoje produkty na długo przed zakupem mogą być już spakowane w torebki i od razu w takiej formie sprzedawane klientom. Estetycznie przygotowane pakunki będą prezentować się wyjątkowo elegancko i na pewno przyciągną niejedno spojrzenie.

Foliowe woreczki w różnych rozmiarach

Małe woreczki nadają się do pakowania drobnych elementów: sypkich herbat, kolczyków bądź cukierków, natomiast w większych umieszczać można gipsowe figurki czy duże zestawy słodkości. Takie opakowania przydają się w handlu, jednak mogą być wykorzystywane także w innych branżach. Prowadzisz własną restaurację i często organizujesz Komunie, wesela oraz inne uroczystości? W takim razie dobrze, abyś w swojej ofercie uwzględnił również drobne upominki dla gości. To coraz popularniejszy zwyczaj, który ma na celu wyrażenie wdzięczności wobec przybyłych na przyjęcie osób za ich wsparcie i obecność. Jeśli opcja takich podziękowań pojawi się w Twojej restauracji, na pewno znacząco ułatwi klientom organizację uroczystości. W woreczkach umieszczać można słodkości, małe ozdoby lub aromatyczne świeczki, które sprawią przyjemność gościom. 

Jak zamykać woreczki z celofanu?

Woreczki z celofanu w przeciwieństwie do torebek z organzy czy bawełny nie posiadają żadnego zamknięcia, dlatego warto zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria, które zabezpieczą produkty znajdujące się w ich wnętrzu. Najczęściej wybieranym rozwiązaniem są ozdobne wstążki z satyny lub jedwabiu. Przy ich pomocy możesz zawiązać worki na kokardkę lub przyczepić do nich bileciki z nazwą firmy. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest szeroka gama tasiemek w rozmaitych kolorach. Do produktów o ekologicznym charakterze proponujemy natomiast użycie jutowych sznurków, które podkreślą naturalny styl pakunku i zachwycą klientów oryginalnym wyglądem. Foliowe woreczki z powodzeniem zamknąć możesz również samoprzylepnymi etykietami z logo swojej firmy, dzięki czemu jej nazwa dużo lepiej zapadnie odbiorcą w pamięci.