torby papierowe z uchwytem

torby papierowe z uchwytem

Torebki papierowe z uchwytem w różnych rozmiarach od polskiego producenta. Torebki papierowe brązowe z praktyczną rączką, która umożliwia ich trzymanie. Torby papierowe z powodzeniem zastąpią jednorazówki oraz siatki foliowe. Pozwolą zadbać o naturę i podkreślą ekologiczny charakter Twoich produktów. Idealnie nadają się do wykorzystania w sklepiku stacjonarnym, ale też sprawdzą się w sklepie internetowym. Gruby papier zapewnia wytrzymałość, a prosty kształt nada minimalistycznego charakteru, który aktualnie jest doceniany przez konsumentów. 

 • TOREBKA papierowa z rączką 26x14x30cm TOREBKA papierowa z rączką 26x14x30cm
  0,79 zł
  TOREBKA papierowa z rączką 26x14x30cm EKO

  Torebka papierowa to idealny dodatek do pakowania produktów i zamówień dla klientów. Torebka wpisuje się w najmodniejszy trend eko i jest bezpieczna dla środowiska. Torebka posiada rączkę, która umożliwia jej przenoszenie w wygodny sposób.

  0,79 zł
 • TOREBKA papierowa z rączką 34x20x32,5cm EKO TOREBKA papierowa z rączką 34x20x32,5cm EKO
  1,89 zł
  TOREBKA papierowa z rączką 34x20x32,5cm EKO

  Niezbędny dodatek dla firm, który wpisuje się w najmodniejsze trendy eko. Torebki wykonane z papieru kraft pozwolą zadbać o środowisko i w oryginalny sposób zapakują produkty dla klientów. Na torebkach można umieścić logo firmy lub podziękowanie za zakup.

  1,89 zł