pudełka na wizytówki/ulotki

pudełka na wizytówki/ulotki

Pudełka na wizytówki i ulotki znajdą swoje zastosowanie przede wszystkim na targach i imprezach branżowych. Dzięki nim zadbasz o porządek i schludny wygląd swojego stoiska. Etui na wizytówki aktualnie są zastępowane przez duże tekturowe pudełka. Najmodniejsze to pudełka na wizytówki z napisem Cards, który posiada metaliczny połysk. Jeśli chcecie postawić na coś, co zdecydowanie jest w trendach warto wykorzystać pudełko na wizytówki szklane z metalowymi złotymi brzegami. To hit tego sezonu, który z pewnością docenią potencjalni klienci.

 • PUDEŁKO na wizytówki i ulotki Cards ZŁOTE 24x24x24cm PUDEŁKO na wizytówki i ulotki Cards ZŁOTE 24x24x24cm
  32,98 zł
  PUDEŁKO na wizytówki i ulotki Cards ZŁOTE 24x24x24cm

  Duże pudełko na wizytówki i ulotki wykonane z grubej tekstury sprawdzi się szczególnie podczas targów i różnego typu wystaw. Pozwoli zebrać w jednym miejscu otrzymane ulotki, dzięki czemu na stoisku nie zrobi się bałagan. Pudełko posiada przepiękny metaliczny napis Cards, dzięki czemu idealnie wpisuje się w najnowsze trendy.

  32,98 zł
 • PUDEŁKO na wizytówki i ulotki kremowe Basic 24x24x24cm PUDEŁKO na wizytówki i ulotki kremowe Basic 24x24x24cm
  42,98 zł
  PUDŁO na koperty do własnej aranżacji Kremowe BAZA

  Pudełko na wizytówki w kremowym kolorze. Pudełko nie posiada nadruków dlatego możesz je samodzielnie ozdobić, w stylu który najbardziej do Ciebie pasuje. Najlepiej sprawdza się na wystawach oraz targach do przechowywania wizytówek lub ulotek. Klasyczne pudełko to idealny wybór.

  42,98 zł
 • PUDEŁKO na wizytówki i ulotki kraft z koronką 24x24x24cm PUDEŁKO na wizytówki i ulotki kraft z koronką 24x24x24cm
  54,98 zł
  PUDEŁKO na wizytówki i ulotki kraft z koronką 24x24x24cm

  Pudełko na wizytówki dla prawdziwych miłośników stylu Vintage! Idealne na różnego rodzaju targi oraz wystawy. Zwróci uwagę również wszystkich fanów eko stylu. Równie dobrze prezentuje się na zdjęciach aranżacyjnych.

  54,98 zł
 • PUDEŁKO na wizytówki i ulotki białe z koronką 24x24x24cm PUDEŁKO na wizytówki i ulotki białe z koronką 24x24x24cm
  56,98 zł
  PUDEŁKO na wizytówki i ulotki białe z koronką 24x24x24cm

  Wyjątkowo eleganckie pudełko w białym kolorze z delikatną białą koronką. Najlepiej prezentuje się na wystawach oraz targach do przechowywania ulotek czy wizytówek. Upiększy stoisko co na pewno docenią odwiedzający. Zadbaj o każdy szczegół!

  56,98 zł

Zaprezentuj swoją firmę i łap kontakty branżowe - to się opłaci!

Prezentacja produktów i usług jest niezwykle ważna w każdej branży. Warto zaznajomić się  konkurencją i potencjalnymi klientami. Aby zrobić to w subtelny i praktyczny sposób, można wykorzystać pudełka na wizytówki i ulotki, które są częścią bogatej oferty sklepu internetowego tasiemkaisznurek.pl. Te piękne ozdobne pudełeczka można postawić, np. w sklepie stacjonarnym tak, aby każdy miał do niego dostęp.

Trendy 2021 - wybierz ozdobne pudełko na wizytówki i ulotki

Pudełka na wizytówki to aktualnie najnowszy zamiennik standardowych etui na wizytówki. można je wykorzystać, np. na targach i imprezach branżowych. Alternatywny wizytownik to doskonały sposób na poszerzanie swoich zasięgów. Modne są standardowe pudełka w formie sześcianu z metalicznie złotym napisem “Cards”. Jest to niezwykle elegancki sposób, który docenią potencjalni klienci.

pudełko na wizytówki z metalicznym napisem

Pudełko na wizytówki ze złotym, metalicznym napisem

Innowacyjne sposoby od tasiemkaisznurek.pl

Innowacje wyróżniają produkty na tle branży, dlatego warto zatroszczyć się o taki element własnego wizerunku. Wielkie hasło marketingowe brzmi “Wyróżniaj się lub zgiń”. Z tego powodu polecamy bardzo elegancki, szklany wizytownik z metalowymi, złotymi brzegami, który zwraca uwagę potencjalnych klientów i współpracowników. Wystarczy dopasować styl pudełka do własnej marki i poszerzać kontakty branżowe oraz grono klientów!

pudełko na wizytówki ze złotymi rantami
Pudełko na wizytówki ze złotymi rantami