serpentyny, konfetti

serpentyny, konfetti

Konfetti drewniane lub papierowe to ekologiczny sposób na wypełnienie pudełek z zamówieniem klienta. Rozsypane w opakowaniu drobne konfetti w kolorze złotym lub rosegold nada nowoczesnego charakteru. Drewniane konfetti w kształcie serc wspaniale podkreśli ekologiczny i naturalny charakter produktu, a metaliczne serpentyny zabezpieczą produkt do wysyłki w estetyczny sposób. Konfetti można rozsypać na dnie opakowania bądź wykorzystać do dekoracji.

 • KONFETTI papierowe kółka 15g CIEMNORÓŻOWE KONFETTI papierowe kółka 15g CIEMNORÓŻOWE
  4,98 zł
  KONFETTI papierowe kółka 1,6cm 15g CIEMNORÓŻOWE

  Idealny gadżet i dodatek dekoracyjny do sesji produktowych w postaci bibułowego konfetti. Można go również wykorzystać do wypełniania pudełeczek lub paczek, w których znajdują się produkty dla klientów. Ciemnoróżowy kolor konfetti idealnie nadaje się do sesji zdjęciowych związanych z produktami dla kobiet.

  4,98 zł
 • KONFETTI papierowe kółka 15g JASNOBŁĘKITNE KONFETTI papierowe kółka 15g JASNOBŁĘKITNE
  4,98 zł
  KONFETTI papierowe kółka 1,6cm 15g BŁĘKITNE

  Fantastyczny dodatek dekoracyjne w postaci bibułowego konfetti w kolorze błękitnym. Konfetti to rewelacyjny dodatek do sesji produktowych oraz świetny wypełniacz. Można rozsypać je w pudełkach lub paczkach, w których znajdują się produkty wędrujące do klientów.

  4,98 zł
 • KONFETTI metaliczne kółka 15g SREBRNE KONFETTI metaliczne kółka 15g SREBRNE
  5,98 zł
  KONFETTI metaliczne kółka 15g SREBRNE

  Rewelacyjny dodatek i gadżet do sesji produktowych w postaci metalicznego konfetti w srebrnym kolorze. Konfetti świetnie się błyszczy i fantastycznie prezentuje się na zdjęciach. Taki gadżet można również wykorzystać do wypełnienia pudełek oraz paczek, w których znajdują się produkty dla klientów.

  5,98 zł
 • KONFETTI metaliczne kółka 15g ROSEGOLD KONFETTI metaliczne kółka 15g ROSEGOLD
  5,98 zł
  KONFETTI metaliczne kółka 15g ROSEGOLD

  Modny gadżet i dodatek do sesji produktowych w postaci metalicznego konfetti w kolorze rosegold. Konfetti fantastycznie błyszczy i prezentuje się na zdjęciach. Konfetti w kolorze różowego złota idealnie nadaje się również do wypełnienia pudełek, w których znajdują się produkty dla klientów.

  5,98 zł
 • KONFETTI metaliczne kółka 15g ZŁOTE KONFETTI metaliczne kółka 15g ZŁOTE
  5,98 zł
  KONFETTI metaliczne kółka 15g ZŁOTE
  1 Recenzje

  Metaliczne konfetti w złotym kolorze to fantastyczny dodatek do sesji zdjęciowych. Błyszczący gadżet świetnie prezentuje się na zdjęciach, a złoty kolor wpisuje się w najmodniejsze trendy. Złotym konfetti można również wypełnić pudełka, w których znajdują się produkty dla klientów.

  5,98 zł
 • KONFETTI Sweets MIX 5g KONFETTI Sweets MIX 5g
  4,98 zł
  KONFETTI Sweets MIX 5g
  1 Recenzje

  Kolorowe konfetti pozwoli w oryginalny sposób wypełnić i ozdobić pudełka, w których znajdują się produkty dla klientów. Taki dodatek to również fantastyczny gadżet do sesji zdjęciowych, który rewelacyjnie prezentuje się na zdjęciach.

  4,98 zł
 • KONFETTI metaliczne gwiazdki 30g ZŁOTE KONFETTI metaliczne gwiazdki 30g ZŁOTE
  6,98 zł
  KONFETTI metaliczne gwiazdki 30g ZŁOTE
  1 Recenzje

  Fantastyczny gadżet do sesji zdjęciowych w postaci złotego konfetti w kształcie małych gwiazdek. Konfetti rewelacyjnie się błyszczy i świetnie prezentuje się na zdjęciach. Złotymi gwiazdkami można również wypełnić i ozdobić pudełka, boxy czy paczki, w których znajdują się produkty dla klientów.

  6,98 zł
 • KONFETTI metaliczne Złote Liście 15g 1,5x2cm KONFETTI metaliczne Złote Liście 15g 1,5x2cm
  5,98 zł
  KONFETTI metaliczne Złote Liście 15g 1,5x2cm

  Metalizowane konfetti w kształcie liści to rewelacyjny gadżety do sesji zdjęciowych. Złoty, błyszczący kolor fantastycznie prezentuje się na zdjęciach. Złotym konfetti można również wypełnić pudełka, boxy czy paczki, w których znajdują się produkty dla klientów.

  5,98 zł
 • KONFETTI dekoracyjne drewniane serduszka KONFETTI dekoracyjne drewniane serduszka
  8,98 zł
  KONFETTI dekoracyjne drewniane serduszka 50szt 2x2cm

  Drewniane konfetti w kształcie serc to fantastyczny dodatek i gadżety do sesji zdjęciowych. Drewniane serca wpisują się w najmodniejsze trendy eko i styl rustykalny. Swoje zastosowanie znajdują również przy wypełnieniu pudełek, w których znajdują się produkty dla klientów.

  8,98 zł
 • KONFETTI dekoracyjne drewniane gwiazdki 50szt 2x2cm KONFETTI dekoracyjne drewniane gwiazdki 50szt 2x2cm
  7,98 zł
  KONFETTI dekoracyjne drewniane gwiazdki 50szt 2x2cm

  Rewelacyjny dodatek i gadżet do sesji zdjęciowych w postaci drewnianego konfetti w kształcie gwiazdek. Taka dekoracja wpisuje się w najmodniejsze trendy eko oraz styl rustykalny. Drewniane gwiazdki można również wykorzystać przy robieniu zdjęć produktów świątecznych.

  7,98 zł
 • KONFETTI papierowe Serca kraft KONFETTI papierowe Serca kraft
  7,98 zł
  KONFETTI papierowe Serca kraft 3g

  Papierowe konfetti w kształcie serc, które wykonane jest z papieru kraft wpisuje się w najmodniejsze trendy eko i styl rustykalny. Na papierowych sercach znajdują się angielskie teksty, które związane są z miłością, ślubem i parą młodą. Takie konfetti wspaniale prezentuje się również w prezentach dla Pary Młodej.

  7,98 zł
 • SERPENTYNA 18 rolek 72 metry RÓŻOWA SERPENTYNA 18 rolek 72 metry RÓŻOWA
  5,98 zł
  SERPENTYNA 18 rolek 72 metry RÓŻOWA

  Rewelacyjny dodatek do sesji zdjęciowych w postaci holograficznej serpentyny w różowym kolorze. Taki gadżet znajduje swoje zastosowanie również przy wypełnianiu i dekorowaniu pudełek, w którym znajdują się produkty dla klientów.

  5,98 zł
 • SERPENTYNA 18 rolek 72 metry CZERWONA SERPENTYNA 18 rolek 72 metry CZERWONA
  5,98 zł
  SERPENTYNA 18 rolek 72 metry NIEBIESKA

  Holograficzna niebieska serpentyna to rewelacyjny gadżet do sesji produktowych. Świetnie prezentuje się na zdjęciach, dzięki ciekawej i nasyconej barwie. Serpentyna to również fantastyczny wypełniacz do pudełek.

  5,98 zł
 • SERPENTYNA 18 rolek 72 metry SREBRNA SERPENTYNA 18 rolek 72 metry SREBRNA
  5,98 zł
  SERPENTYNA 18 rolek 72 metry SREBRNA

  Modny dodatek i gadżet do sesji zdjęciowych w postaci holograficznej serpentyny w srebrnym kolorze. Serpentyna idealnie nadaje się również do wypełnienia pudełek, boxów czy paczek, w których znajdują się produkty do klientów.

  5,98 zł

Jak wyprawić urodziny dziecka i jak udekorować stół?

Świetnym dodatkiem jako tło pod pozostałe dekoracje stołu na urodziny waszego dziecka jest zdecydowanie konfetti. Spotykamy je na wszelkich imprezach okolicznościowych. Jest to niezwykle atrakcyjny i prosty dodatek, który świetnie sprawdzi się w wielu aranżacjach. W zależności od tego czym się kierujecie należy wybrać odpowiednio konfetti, które znakomicie wzmacnia efekt na stole piękni podkreśli wszystkie pozostałe elementy dekoracyjne na stole. Najlepiej będzie prezentować się na eleganckim białym obrusie i kolorowym bieżniku. Takie połączenie da Wam piękną bazę pod aranżacje stołu i zastawę. Całość będzie znakomicie się prezentować i da magiczny efekt, który świetnie będzie się prezentował na pamiątkowych fotografiach.

Konfetti na stół urodzinowy pięknym dopełnieniem całej kompozycji

Jednym z bardzo atrakcyjnych wariantów konfetti jest zdecydowanie pluszowe konfetti w jasnoróżowym kolorze. Świetnie się prezentuje i na pewno zaskoczy wszystkich gości. Takie konfetti najlepiej sprawdzi się na przyjęciu  urodzinowym dziewczyny. Ze względu na swoją delikatność i kolorystykę Wasza córeczka będzie z pewnością bardziej zadowolona z takiego gadżetu, niż synek. Świetnym pomysłem będzie wkomponowanie takiego konfetti w pozostałe dekoracje i aranżacje na stole. Świetnie będzie wyglądać w bukietach kwiatów lub szklanych świecznikach. Konfetti w formie pluszowych kulek znakomicie będzie prezentować się również podczas innych imprez okolicznościowych. Jeżeli gadżet nie został zniszczony w żaden sposób nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać go ponownie. Konfetti można wykorzystać również jako ozdoba dziecięcego pokoju po zakończonym przyjęciu.  

Metaliczne konfetti na stół urodzinowy w modnych kolorach

Bardziej klasyczną wersją jest konfetti w formie papierowych groszków. W zależności od motywu przewodniego imprezy i kolorystyki możecie wybierać spośród kilku wariantów kolorów. W ten sposób idealnie dopasujecie gadżet do pozostałych dekoracji na uroczystym stole. Dla dziewczynki zdecydowanie lepszym wyborem będzie konfetti w różowym kolorze. Pięknie będzie się komponować na białym obrusie pośród złotych dodatków. Na urodziny chłopaka lepszym wyborem będzie zdecydowanie konfetti w błękitnym kolorze. Świetnym połączeniem będzie biało-srebrne. Dzięki temu uzyskacie magiczny klimat, który świetnie się sprawdzi na każdym męskim przyjęciu. 

Konfetti w formie metalicznych gwiazdek

Świetnym akcesorium na każde przyjęcie jest zdecydowanie konfetti w formie metalicznych, złotych gwiazdek. Pięknie się prezentuje i wygląda niezwykle elegancko. Wybierając ten element dekoracyjny na Wasz stół, tworzycie cudowne i magiczne dekoracje, które z pewnością zaskoczą wszystkich zebranych.